• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se podnikavá mamina se dvěma dětmi z Prahy

4. října 2011 
Ahoj maminy, nezasla byste s nama někdy na výstavu, na plavčo, někam si zasportovat nebo až bude tepleji tak i vyjet někam z Prahy na výlet ? Budu moc ráda, jsem z Prahy 4, ale jsme mobilní : )
29. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlasoska Ahojky, nejsme sice z Prahy, ale od Říčan. Tak pokud to nevadí, rádi společně něco podnikneme, případně se přiblížíme do Prahy. Mám skoro dvouletá dvojčata - holčičky.
29. led 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás přesunuli k Vám do tématu. Máme také zájem se seznámit. Vrátili jsme se po 4 letech do Prahy. Mám 2 holčičky - 3,5 roku a 2 měsíce. Jsem mobilní, není problém kamkoliv dojet. I do těch Říčan :slight_smile: , tam bych se i ráda časem přesunula, ale kdoví. Zatím bydlíme v Praze 4 nad nemocnicí u Lidlu. Pokud bude mít někdo z Vás čas už tento týden, tak si můžeme dát srazík, klidně i u nás. Mail na mě je: transylvania@seznam.cz , tak se kdyžtak ozvěte a něco vymyslíme. Přes mail se můžeme domluvit na kontakt na Skype, kde jsem často.
30. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsme se s Barracudou domluvili na setkání. Pokud by se někdo chtěl přidat, bylo by to fajn. Sraz jsme naplánovali na čtvrtek 3.2. o 15:00 hodině v kafé Koala http://koalacafe.cz/ . Zkuste se mrknout na webovky a případně se mi ozvěte na mailík výše uvedený.
31. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlasoska ahoj, plavča, výlety i sem tam kulturu podnikáme celkem často. Jsme z P 7, mobilní v rámci MHD. Chceme se ještě jednou podívat do Mánesa na Play a poslední dobou sním o tom, zajít si na nějakou dospěláckou výstavu bez dětí :grinning: :wink:
31. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, do koalacafe bych se moc ráda podivala, ale do konce tohoto týdne musim bohužel nečekaně odjet z Prahy. Nechcete tam pak ještě jednou příšti týden ? :slight_smile: Jinak já bydlím asi 10min od toho Liedlu směrem k lesoparku.
Do toho Mánesa chci už delší dobu, šlo by to taky někdy příští týden ? A není problém tam jít s kočárkem ? Někde jsem četla, že kočárky nedoporučují, ale nevím.
31. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že do tý Koaly pokud se nám bude líbit (předpokládám, že ano) zajdeme i příští týden. Už jsem se s někým předběžně domlouvala, taky se to nehodilo tento týden. Tak napište, kdy se to hodí příští týden Vám a nějak to doladíme v závěru tohoto týdne.
31. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlasoska kočárek se dá nechat u šaten, viděla jsme jeden i na kraji expozice. Je lepší jít tam dopoledne, je tam míň lidí. Příští týden můžeme v úterý. :slight_smile:
31. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si muzu pristi tyden udelat cas v utery po 13hod, ve stredu asi kdykoliv a ve ctvrtek dopoledne. Tak snad se z toho neco hodi.
2. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my bychom mohly ten čtvrtek dopoledne :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gisminka Tak jo, ten ctvrtek dopoledne. Ma emailova adresa je janinavl@seznam.cz. Tak se pak domluvime konkretneji. Budu se tesit vlasoska
4. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielad
Ahojky, jsme ted bohuzel nemocni. Snad me pak jeste nekam priberete :frowning2:
Porad bych chtela videt Koalu :slight_smile:
vlasoska
19. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mohli by sme sa aj my pridat ak budete nieco organizovat? :slight_smile:
22. únor 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že nejsem z Prahy :frowning2:
22. únor 2011 ve 23:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ještě je to aktuální, organizujete něco?
13. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky,bude podzim hnusně :frowning2: nezorganizujeme ňáký fajn odpoledne v praze,aby se dětičky vyřádily (tím pádem večer brzy spaly) a my mamky popovídaly? :wink: :wink: :wink:
4. říj 2011 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek