Hledá se podnikavá mamina se dvěma dětmi z Prahy

vlasoska
29. led 2011

Ahoj maminy, nezasla byste s nama někdy na výstavu, na plavčo, někam si zasportovat nebo až bude tepleji tak i vyjet někam z Prahy na výlet ? Budu moc ráda, jsem z Prahy 4, ale jsme mobilní : )

barracuda
29. led 2011

@vlasoska Ahojky, nejsme sice z Prahy, ale od Říčan. Tak pokud to nevadí, rádi společně něco podnikneme, případně se přiblížíme do Prahy. Mám skoro dvouletá dvojčata - holčičky.

gabrielad
30. led 2011

Ahoj holky, tak nás přesunuli k Vám do tématu. Máme také zájem se seznámit. Vrátili jsme se po 4 letech do Prahy. Mám 2 holčičky - 3,5 roku a 2 měsíce. Jsem mobilní, není problém kamkoliv dojet. I do těch Říčan 🙂 , tam bych se i ráda časem přesunula, ale kdoví. Zatím bydlíme v Praze 4 nad nemocnicí u Lidlu. Pokud bude mít někdo z Vás čas už tento týden, tak si můžeme dát srazík, klidně i u nás. Mail na mě je: transylvania@seznam.cz , tak se kdyžtak ozvěte a něco vymyslíme. Přes mail se můžeme domluvit na kontakt na Skype, kde jsem často.

gabrielad
31. led 2011

Ahojky, tak dneska jsme se s Barracudou domluvili na setkání. Pokud by se někdo chtěl přidat, bylo by to fajn. Sraz jsme naplánovali na čtvrtek 3.2. o 15:00 hodině v kafé Koala http://koalacafe.cz/ . Zkuste se mrknout na webovky a případně se mi ozvěte na mailík výše uvedený.

gisminka
31. led 2011

@vlasoska ahoj, plavča, výlety i sem tam kulturu podnikáme celkem často. Jsme z P 7, mobilní v rámci MHD. Chceme se ještě jednou podívat do Mánesa na Play a poslední dobou sním o tom, zajít si na nějakou dospěláckou výstavu bez dětí 😀 😉

vlasoska
autor
31. led 2011

Ahoj holky, do koalacafe bych se moc ráda podivala, ale do konce tohoto týdne musim bohužel nečekaně odjet z Prahy. Nechcete tam pak ještě jednou příšti týden ? 🙂 Jinak já bydlím asi 10min od toho Liedlu směrem k lesoparku.
Do toho Mánesa chci už delší dobu, šlo by to taky někdy příští týden ? A není problém tam jít s kočárkem ? Někde jsem četla, že kočárky nedoporučují, ale nevím.

gabrielad
31. led 2011

Já myslím, že do tý Koaly pokud se nám bude líbit (předpokládám, že ano) zajdeme i příští týden. Už jsem se s někým předběžně domlouvala, taky se to nehodilo tento týden. Tak napište, kdy se to hodí příští týden Vám a nějak to doladíme v závěru tohoto týdne.

gisminka
31. led 2011

@vlasoska kočárek se dá nechat u šaten, viděla jsme jeden i na kraji expozice. Je lepší jít tam dopoledne, je tam míň lidí. Příští týden můžeme v úterý. 🙂

vlasoska
autor
2. únor 2011

Ja si muzu pristi tyden udelat cas v utery po 13hod, ve stredu asi kdykoliv a ve ctvrtek dopoledne. Tak snad se z toho neco hodi.

gisminka
3. únor 2011

Tak my bychom mohly ten čtvrtek dopoledne 🙂

vlasoska
autor
4. únor 2011

@gisminka Tak jo, ten ctvrtek dopoledne. Ma emailova adresa je janinavl@seznam.cz. Tak se pak domluvime konkretneji. Budu se tesit vlasoska

vlasoska
autor
19. únor 2011

@gabrielad
Ahojky, jsme ted bohuzel nemocni. Snad me pak jeste nekam priberete ☹
Porad bych chtela videt Koalu 🙂
vlasoska

tasha8
22. únor 2011

ahojte, mohli by sme sa aj my pridat ak budete nieco organizovat? 🙂

zuzka72
22. únor 2011

Škoda, že nejsem z Prahy ☹

lendam
13. srp 2011

Ahoj, ještě je to aktuální, organizujete něco?

sylvka
4. říj 2011

mamky,bude podzim hnusně ☹ nezorganizujeme ňáký fajn odpoledne v praze,aby se dětičky vyřádily (tím pádem večer brzy spaly) a my mamky popovídaly? 😉 😉 😉