Hledám čerstvou maminku z Brna či okolí s přebytky mléka

Ahoj, jsme 5. den na světě a stále se nám nerozběhla dobře laktace, poradkyně máme, věc řešíme, ale budeme muset dočasně dokrmovat, aby malej nebyl úplně dehydrovanej a nemuseli jsme do nemocnice. Chci mu dát radši mateřské mléko, byť od jiné maminky než umělé, to je poslední požnost. Pokud někdo máte přebytky a mohly byste dočasně odstříkávat a dělit se, byla bych moc vděčná. Může být samozřejmě i za příspěvek. Prosím, napište od IP. Díky!
evitaa
16. pro 2012
Mateřské mléko lze oficiálně koupit. Samozřejmě když přemluvíte nějakou dobrou duši, bude to mnohem levnější. A proto to i asi děláte.
moruse
16. pro 2012
Vím, že je MM drahé, ale když už tak jedině koupit přes porodnici, kde ho zpracovávají. Maminky se tam testují na všechny možné choroby, mléko se tam pasterizuje.... Já bych si netroufla na MM od někoho cizího.
lv
17. pro 2012
no barbarucho, než se vám rozběhne laktace, není nic špatného na tom, že by jste takhle malilinkaté miminko dokrmovala umělým mlíčkem, - ANO, je to náhražka, ale to vy právě potřebujete, ne? nahradit část svého mléka..po pravdě mi naskakuje husí kůže při čtení "aby nebyl úplně dehydrovanej a nemuseli jsme do nemocnice"..cílem a přáním každé maminky je své dítě nasytit, aby prospívalo, přibývalo na váze, neplakalo hlady..ok, na to jste se neptala. Moji malou jsem přikrmovala od porodnice, téměř po každém krmení stříkačkou 20ml, pořádně kojit bez jediného dokrmu se nám povedlo od 6týdnů, dosud..
katyxq
17. pro 2012
Zkus kontaktovat vyškovskou porodnici, nevím, jestli pasterované MM ale prodávají, každopádně ho mají pro potřeby maminek v porodnici (využívali jsme asi 3dny).

Začni psát odpověď...

Odešli