• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku/kamarádky z Teplicka v sev. Čechách

15. října 2016 
Ahoj všem. Bydlím v malé vesničce na Teplicku v Severních Čechách. Je mi 26 let jsem vdaná a mám čtyřletého synka. Bohužel od doby kdy jsem se přestěhovala a šla na mateřskou jsem hodně sama. Moc kamarádek nemám, jsou tu bohužel samé drbny a o to já moc nestojím aby mne nějaká "kamarádka" za zády pomlouvala. Hledám kamarádku nebo i více kamarádek z okolí Teplic, zatím psaní tady přes MK aby jsme se trochu poznali a pak se klidně i sejít na kávu, pokecat, postěžovat si...Je mi trochu trapný se takhle seznamovat, ale i proto, že pracuji z domova nemám moc příležitostí k seznámení. Budu ráda když napíšete. Jestli je nějaká maminka taky tak trochu sama jako já, ať se ozve.
2. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,mě je taky 26 a mám skoro 5letou dcerku.Bydlím tu pár měsíců a nikoho tu neznám,chtěla bych najít kamarádku a poklábosit o všem možném.doma se nudim a kamarádka by mi hodně bodla:slight_smile: :wink:
23. únor 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasankam ahojky,mě je taky 26 a mám skoro 5letou dcerku.Bydlím tu pár měsíců a nikoho tu neznám,chtěla bych najít kamarádku a poklábosit o všem možném.doma se nudim a kamarádka by mi hodně bodla
23. únor 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice
@sasankam Ahoj holky, je mi 31 a mám skoro pětiletou holčičku a kamarádka by mi taky bodla :grinning:
24. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna Ahooj,no tak to je moc fajn :slight_smile: a jak se jmenuješ?
24. únor 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice Jmenuji se Martina a bydlíme v Řetenicích, kde bydlíte vy?
24. únor 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna paráda,my taky.já tu bydlim od prosince,ale až ted jsem tu měsíc v kuse.docela jsme si s malou rychle zvykly,na jaře do bude o dost lepší
24. únor 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je super. No tak jara se už nemůžu dočkat. Znáš to tady trochu?
24. únor 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice jaro je tady nádherný i léto
24. únor 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna a kam chodíte do školky?my musíme jít k zápisu,doufám že mi jí tu vezmou.jsme z Příbrami...
24. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice chodí tady v Řetenicích do Kaštánku, je to moc dobrá školka. Máte tu už trvalé bydliště? Pokud ne, tak ti do žádné školky nevezmou. Kubera to dal školkám befelem, mohou brát jen teplické děti.
24. únor 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna aha,tak to je pěkně na prd,protože tu trvalák nemáme:frowning2:
24. únor 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice v Přímbrami bydlí kamarádka z vejšky.
24. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice a do konce srpna mít nebudete? No tak bejt tebou jim to neříkám, nahlásím adresu, kde bydlíte a když by se ptali, tak bych jim řekla, že se tam budete teprve trvale hlásit. Hele moje sousedka je ředitelka ze školky Jaselská - to je taky tady v Řetenicích, tak by ti to pak mohla nějak domluvit.
24. únor 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě koukala na jejich stránky,na Jaselskou,tam jsme měli v plánu jít,a do kaštánku pro jistotu taky.kdyby neměli moc velkej počet dětí,tak by jí vzali,ale jinak budou dávat přednost s tim bydlištěm.já neměla v plánu se sem zatim hlásit trvale,no uvidíme.a jinak moc děkuju.od září nastoupí do školky a já si musim najít práci,snad to klapne,teda pokud neotěhotním,zkoušíme a zatim nic:slight_smile:
@diduna
24. únor 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to budu držet palečky, já jsem v 17 týdnu :grinning:. A co vás přivedlo z Příbrami do Teplic?
24. únor 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju.to je super,těšíš se,vid?našla jsem si přes net přítele a po roce jsme se odhodlali ke společnýmu bydlení,malá to vzala v pohodě.a přibude k Barušce bratříček?
@diduna
24. únor 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice to ještě nevím, možná to budu vědět v úterý. Ale manžel prý cítí, že to bude zase frnda :grinning:
24. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co doma děláš když je malá ve školce?odpočíváš?
@diduna
24. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna :grinning: tak to jsem zvědavá jestli se trefí
24. únor 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím ještě do práce a snad to dotáhnu až do června. Tenhle týden mám celej volnej, teda až na to že mám Barču doma :grinning:
24. únor 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice no asi jo. Vypadám už teď jak velryba a obličej a dekolt mám plnej akné, takže by to tomu odpovídalo :grinning:
24. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,tak se hlavně šetři.já při Naty přibrala 27kg,to bylo strašný,sem zvědavá jak to bude při druhym děcku
@diduna
24. únor 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na to jsem taky zvědavá, už mám osm nahoře :sweat_smile: Hele musím končit, jdu připravit večeři. Kdyby jsi chtěla tak se můžeme tenhle týden jít projít ven, teda jestli nebude pršet. Zítra ti písnu zprávu. Tak zatím ahoj.
24. únor 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře.ve středu odjíždim,tak uvidíme jak to stihnem.pa a dobrou chut
@diduna
24. únor 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diduna ahoj,tak jak to dneska jde?
25. únor 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulateplice Ahoj Peto bydlim v Teplicich kratce a porad tu nikoho neznam :frowning2: mam dve deti me je 26let jsem uplne normalni holka :slight_smile: rada bych poznala nejakou kamardku se kterou se nudim nebudeme :slight_smile: budu rad akdyz se ozves ahoj
8. dub 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasankam
ahojky jmenuji se Jitka a bydlím v Jeníkově. Je mi 41 let a mám tři holky (20,17 a 10 let). Hledám nějakou dobrou kamarádku, které můžu říct vše. Pracuji na ZŠ na Stínadlech v kuchyni. Pokud budeš chtít, tak napiš. ahojky Jitka
3. črc 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek