• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
@adelasuvova no tak to mi povídej, náš tatínek se pustil do toho jádra a také mu to docela jde, ale nesmím do toho kecat, tak jsem to vzdala a ani ho tam nehoním, když zjistil, že jsem o 14 dní víc, tak se do toho pustil s verbou, jen tak dál. To ti nezávidím, že ještě 3 týdny, ale uteče to jako voda a pak už bude jen a jen doma.

@lordicka no já bych šla klidně s tebou, stejně nemám co dělat tak bychom mohli dát zase naší známou trojku těhulek... :grinning: Jinak je pravda, že jsem měla kočárek dost brzo, ale jinak skoro nic moc, já jsem pak dostala útlum a vynahradila jsem si to ve 22 tt, v anglii a od té doby jsem pak kupovala něco málo, ale já jsem to všechno dostala tak jsem nemusela schánět to je pravda.Mám z vás radost, lepší po menších dávkách než před porodem kupovat vše. :grinning:
27. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, klíďo se stav, jen mi dej dopředu vědět, kdy, abych zase naplánovala návštěvy, znáš to :grinning: .

Užijte si víkend doma pa.
27. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova přijdeme se Zuzkou a neboj dopředu napíšu aby sis nás zapsala do pořadníku :grinning: jinak víkend si moc neužívám, balím věci do krabic mezi tím vařím a odpoledne jdu uklízet na byt a zítra také to samé aby už se mohly ty 3 místnosti vymalovat a pak jen ta koupelna a chodba, naštěstí nám přijdou obklady už v úterý tak se to snad stihne do konce září :slight_smile: ale už aby to konečně skončilo, já se z toho pak jedním malým stříčkem snad opiju když to stihneme :grinning:
28. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na Vás prosbu... mohly byste mi poradit nějakou restauraci v Karlových Varech nejlépe někde poblíž kolonády?
Za měsíc máme s Koníkajdama srazík a chceme si udělat výlet do KV a někde se dobře najíst... potřebovala bych, aby se tam vešlo cca 18 dospělých + děti, jídlo za dobré ceny a přístup i s kočárkama :slight_smile: Pokud by tam byl dětský koutek, bylo by to úplně ideální :slight_smile:
Pokud vás něco napadne, budu moc ráda :slight_smile:
Díky předem.
30. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra konečně cvíčo, to budeme zase zničený :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme se teda krááásně protáhli, je to super. Všem těhulkám můžu těhotesnké cvíčo jen doporučit a hlavně to v Centru Rodinka - je to super atmosféra a krásně vás uvolní :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak to je pravda, pravdoucí.Cvičení je super, pro těhulky co nemají problémy, tvrdnutí bříška však nevadí, i já ho mám od třetího měsíce a vůbec to maličkému nevadí a spíš se mu to líbí a je klidnější a maminka má lepší pocit, že jí toho tolik nebolí.. :grinning:
2. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, málem bych na to zapomněla. :grinning:
2. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme teda prodali skoro půlky nábytku v bytě :slight_smile: takže na stěhování toho bude zase o něco méně.
6. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak to je dobře, tak se vám bude krásně spinkat v nové postýlce.Já jsem byla dneska objednat ten fusak, abych si udělala radost, když mi dneska všechno znepříjemnili ty debilní úřady a zákony k ničemu v té naší pitomé republice.Jsem opravdu naštvaná, doufám, že Matýsek bude mít rozum narodí se až 8.října aby mi to trošku ulehčil...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina To se ti nedivím, že jsi naštvaná, já bych byla taky :angry: náš děda už je doma, ale doktor řekl,že malý už se nedočka :frowning2:
6. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Díky za přáníčko
6. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Markét, nevěš hlavu, já osobně si myslím, že si děda na maličkou počká, musíš ho motivovat ono to dělá divy.Hlavní je aby se zbytečně moc netrápil... :frowning2: :frowning2:
7. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak co jak jste na tom, jak to s tebou vypadá.Prý jsi byla na delší propustce doma, takže jsi si to pěkně připravila a už můžeš být klidnější.... :wink:
7. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Ahoj, pustili mě domů v pátek a dneska jsem měla zase nástup. Vypadá to, že už jen na týden, pak už budem ve 36. tt. Malá má 2300 gr, takže už pohoda. Ten týden nějak přežiju a pak hurá domů a sem jen rodit :grinning: . Doma je to krásně vymalovaný, už zbývá jen složit postýlku a komodu a pověsit obrazy v obýváku a je hotovo. Tak se zatím měj.
7. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova nakonec počkáte na mě s porodem, Adélka je hrdinka moc se jí ven nechce, takže ona si počká na Matýska :grinning: No tak u nás to moc pěkně nevypadá je to tam rozbourané a moc se na tom nepracovalo minulý týden, ale taťka slíbil, že to dožene, tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: No maličká roste jako z vody, to je krásné.Já jdu k doktorovi v pondělí budou mě poprvé natáčet a nevím co bude doktro kontrolovat.
7. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina natáčení je, že ti daj ty pásy a budou kontrolovat ozvy srdíčka u malýho a kontrakce u tebe.
7. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak to vím, ale to mi bude dělat sestřička a pak půjdu k doktorovi tak nevím co ten mi bude dělat možná se mi konečně podívá na ten čípek.... :grinning:
7. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - sestřička ti natočí ten monitor a pak půjdeš k doktorovi na prohlídku :wink: .
7. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina , @lordicka - tak stihly jste holky cvičení? Jak jste si zacvičily?
10. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka jo jo stihli jsme to, jsme holky šikovné, ale kdybych neodtáhla Markét tak bude vykecávat další hodinu... :grinning: Přijeli jsme tam ještě deset minut před začátkem.Jak jsi dopadla ty u doktora, co ti na to doporučil?
10. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale no, přeci nejsem tak ukecaná aby jsme to nestihly :grinning:
10. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina naštěstí to nebylo to, co jsem si myslela, takže to dopadlo dobře a teď už je to mnohem lepší :wink:.
Tak to je dobře, že jste to v pohodě stihly :slight_smile: .
11. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak o tom by jsme si mohli popovídat.... :grinning: My odcházíme vždy poslední ze cvičení, protože pořád jen kecáme a kecáme a nevíme kdy máme jít domůů................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@st.katka tak to je dobře, že už je to lepší a neovlivnuje to kojení
11. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem konečně doma :slight_smile: . Tak snad se mi nepřitíží a já v klidu a pokoji přežiju do porodu doma.
13. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak to je super, takže tě můžeme navštívit i dopoledne hihi.Já jsem byla dneska na monitoru, no bylo to zajímavé, jak to reagovala na cokoliv,když kopnul tak to tak zašumělo.Prý už máme všechny vyšetření za sebou a jsme připraveni k porodu.V těhu průkazce, zapsáno otec u porodu.TAké mi dělali ty testy na kultivaci, tak doufám, budou v pořádku nerada bych brala antibiotika... :unamused:
13. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova to máme radost Adélko my ještě "doma" nejsme ale už jsme do našeho nového domova sehnali obkladače a už je půl bytu vymalováno a o víkendu se jde udělat podlaha, takže zatím to vypadá, že jen dva max 3 víkendy a konečně stěhování :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina držíme palečky aby to dopadlo dobře
13. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky dělali ty testy, výsledky ještě nejsou. Zátra jdu ke svému doktorovi, tak jsem zvědavá. Už by jsme taky mohli rodit, tak doufám, že Aduš ještě chvíli vydrží :grinning: .
13. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ahoj, už se vám to taky blíží to stěhování. Mě teď Bóďa skládá tu komodu, postýlka bude příští týden, musím na něj pomalu :grinning: . Tak ať vám jde práce od ruky a ty se šetři.
13. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek