Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

Ahojky,

hledám nějakou kamarádku na psaní, ale i třeba na společné procházky. Mojí dcerce je 13 měsíců a bydlíme v Karlových Varech.
benjina
27. srp 2010
@adelasuvova no tak to mi povídej, náš tatínek se pustil do toho jádra a také mu to docela jde, ale nesmím do toho kecat, tak jsem to vzdala a ani ho tam nehoním, když zjistil, že jsem o 14 dní víc, tak se do toho pustil s verbou, jen tak dál. To ti nezávidím, že ještě 3 týdny, ale uteče to jako voda a pak už bude jen a jen doma.

@lordicka no já bych šla klidně s tebou, stejně nemám co dělat tak bychom mohli dát zase naší známou trojku těhulek... 😃 Jinak je pravda, že jsem měla kočárek dost brzo, ale jinak skoro nic moc, já jsem pak dostala útlum a vynahradila jsem si to ve 22 tt, v anglii a od té doby jsem pak kupovala něco málo, ale já jsem to všechno dostala tak jsem nemusela schánět to je pravda.Mám z vás radost, lepší po menších dávkách než před porodem kupovat vše. 😃
adelasuvova
27. srp 2010
Markét, klíďo se stav, jen mi dej dopředu vědět, kdy, abych zase naplánovala návštěvy, znáš to 😃 .

Užijte si víkend doma pa.
lordicka
28. srp 2010
@adelasuvova přijdeme se Zuzkou a neboj dopředu napíšu aby sis nás zapsala do pořadníku 😃 jinak víkend si moc neužívám, balím věci do krabic mezi tím vařím a odpoledne jdu uklízet na byt a zítra také to samé aby už se mohly ty 3 místnosti vymalovat a pak jen ta koupelna a chodba, naštěstí nám přijdou obklady už v úterý tak se to snad stihne do konce září 🙂 ale už aby to konečně skončilo, já se z toho pak jedním malým stříčkem snad opiju když to stihneme 😃
lucianka
30. srp 2010
Ahoj holky, mám na Vás prosbu... mohly byste mi poradit nějakou restauraci v Karlových Varech nejlépe někde poblíž kolonády?
Za měsíc máme s Koníkajdama srazík a chceme si udělat výlet do KV a někde se dobře najíst... potřebovala bych, aby se tam vešlo cca 18 dospělých + děti, jídlo za dobré ceny a přístup i s kočárkama 🙂 Pokud by tam byl dětský koutek, bylo by to úplně ideální 🙂
Pokud vás něco napadne, budu moc ráda 🙂
Díky předem.
lordicka
1. zář 2010
Zítra konečně cvíčo, to budeme zase zničený 🙂
lordicka
2. zář 2010
Dneska jsme se teda krááásně protáhli, je to super. Všem těhulkám můžu těhotesnké cvíčo jen doporučit a hlavně to v Centru Rodinka - je to super atmosféra a krásně vás uvolní 🙂
benjina
2. zář 2010
@lordicka no tak to je pravda, pravdoucí.Cvičení je super, pro těhulky co nemají problémy, tvrdnutí bříška však nevadí, i já ho mám od třetího měsíce a vůbec to maličkému nevadí a spíš se mu to líbí a je klidnější a maminka má lepší pocit, že jí toho tolik nebolí.. 😃
benjina
2. zář 2010
@adelasuvova vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, málem bych na to zapomněla. 😃
lordicka
6. zář 2010
Včera jsme teda prodali skoro půlky nábytku v bytě 🙂 takže na stěhování toho bude zase o něco méně.
benjina
6. zář 2010
@lordicka tak to je dobře, tak se vám bude krásně spinkat v nové postýlce.Já jsem byla dneska objednat ten fusak, abych si udělala radost, když mi dneska všechno znepříjemnili ty debilní úřady a zákony k ničemu v té naší pitomé republice.Jsem opravdu naštvaná, doufám, že Matýsek bude mít rozum narodí se až 8.října aby mi to trošku ulehčil...... 😞 😞 😞
lordicka
6. zář 2010
@benjina To se ti nedivím, že jsi naštvaná, já bych byla taky ]-( náš děda už je doma, ale doktor řekl,že malý už se nedočka 😞
adelasuvova
6. zář 2010
@benjina Díky za přáníčko
benjina
7. zář 2010
@lordicka Markét, nevěš hlavu, já osobně si myslím, že si děda na maličkou počká, musíš ho motivovat ono to dělá divy.Hlavní je aby se zbytečně moc netrápil... 😞 😞
benjina
7. zář 2010
@adelasuvova tak co jak jste na tom, jak to s tebou vypadá.Prý jsi byla na delší propustce doma, takže jsi si to pěkně připravila a už můžeš být klidnější.... 😉
adelasuvova
7. zář 2010
@benjina Ahoj, pustili mě domů v pátek a dneska jsem měla zase nástup. Vypadá to, že už jen na týden, pak už budem ve 36. tt. Malá má 2300 gr, takže už pohoda. Ten týden nějak přežiju a pak hurá domů a sem jen rodit 😃 . Doma je to krásně vymalovaný, už zbývá jen složit postýlku a komodu a pověsit obrazy v obýváku a je hotovo. Tak se zatím měj.
benjina
7. zář 2010
@adelasuvova nakonec počkáte na mě s porodem, Adélka je hrdinka moc se jí ven nechce, takže ona si počká na Matýska 😃 No tak u nás to moc pěkně nevypadá je to tam rozbourané a moc se na tom nepracovalo minulý týden, ale taťka slíbil, že to dožene, tak jsem na to zvědavá 😃 😃 No maličká roste jako z vody, to je krásné.Já jdu k doktorovi v pondělí budou mě poprvé natáčet a nevím co bude doktro kontrolovat.
adelasuvova
7. zář 2010
@benjina natáčení je, že ti daj ty pásy a budou kontrolovat ozvy srdíčka u malýho a kontrakce u tebe.
benjina
7. zář 2010
@adelasuvova no tak to vím, ale to mi bude dělat sestřička a pak půjdu k doktorovi tak nevím co ten mi bude dělat možná se mi konečně podívá na ten čípek.... 😃
st.katka
7. zář 2010
@benjina - sestřička ti natočí ten monitor a pak půjdeš k doktorovi na prohlídku 😉 .
st.katka
10. zář 2010
@benjina , @lordicka - tak stihly jste holky cvičení? Jak jste si zacvičily?
benjina
10. zář 2010
@st.katka jo jo stihli jsme to, jsme holky šikovné, ale kdybych neodtáhla Markét tak bude vykecávat další hodinu... 😃 Přijeli jsme tam ještě deset minut před začátkem.Jak jsi dopadla ty u doktora, co ti na to doporučil?
lordicka
10. zář 2010
Ale no, přeci nejsem tak ukecaná aby jsme to nestihly 😃
st.katka
11. zář 2010
@benjina naštěstí to nebylo to, co jsem si myslela, takže to dopadlo dobře a teď už je to mnohem lepší 😉.
Tak to je dobře, že jste to v pohodě stihly 🙂 .
benjina
11. zář 2010
@lordicka no tak o tom by jsme si mohli popovídat.... 😃 My odcházíme vždy poslední ze cvičení, protože pořád jen kecáme a kecáme a nevíme kdy máme jít domůů................ :-p :-p

@st.katka tak to je dobře, že už je to lepší a neovlivnuje to kojení
adelasuvova
13. zář 2010
Ahoj holky, tak už jsem konečně doma 🙂 . Tak snad se mi nepřitíží a já v klidu a pokoji přežiju do porodu doma.
benjina
13. zář 2010
@adelasuvova no tak to je super, takže tě můžeme navštívit i dopoledne hihi.Já jsem byla dneska na monitoru, no bylo to zajímavé, jak to reagovala na cokoliv,když kopnul tak to tak zašumělo.Prý už máme všechny vyšetření za sebou a jsme připraveni k porodu.V těhu průkazce, zapsáno otec u porodu.TAké mi dělali ty testy na kultivaci, tak doufám, budou v pořádku nerada bych brala antibiotika... :-|
lordicka
13. zář 2010
@adelasuvova to máme radost Adélko my ještě "doma" nejsme ale už jsme do našeho nového domova sehnali obkladače a už je půl bytu vymalováno a o víkendu se jde udělat podlaha, takže zatím to vypadá, že jen dva max 3 víkendy a konečně stěhování 🙂
lordicka
13. zář 2010
@benjina držíme palečky aby to dopadlo dobře
adelasuvova
13. zář 2010
Mě taky dělali ty testy, výsledky ještě nejsou. Zátra jdu ke svému doktorovi, tak jsem zvědavá. Už by jsme taky mohli rodit, tak doufám, že Aduš ještě chvíli vydrží 😃 .
adelasuvova
13. zář 2010
@lordicka Ahoj, už se vám to taky blíží to stěhování. Mě teď Bóďa skládá tu komodu, postýlka bude příští týden, musím na něj pomalu 😃 . Tak ať vám jde práce od ruky a ty se šetři.

Začni psát odpověď...

Odešli