• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
@adelasuvova tak jsme zvědaví jak dopadneš zítra u doktora.Jinak já jsem zjistila, že jsem za tři týdny přibrala 3 kg a to toho tolik nesním, takže už máme 9,5 kg jde to opravdu dost rychle nahoru poslední dobou.

@lordicka tak to je pěkné, že už snad jenom tři víkendy, já také počítám s tím, že do konce září se stěhujeme, protože tatínek se opravdu moc snaží teď, takže o víkendu se štukuje a bude se pokládat dlažba a obkládat tak se těším, že se to snad všechno stihne.
14. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nahoře 9 kg. Včera na kontrole dobrý, předepsal mi yal místo klasického klistýru, ať už ho mám radši doma. Jinak říkal, že hlavička je už úplně dole a budu mít rychlý porod, tak uvidíme.
15. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak to je dobře, že prohlídka dopadla dobře, to je důležité, no tak to je pěkné tak jsem zvědavá jestli budeme mít doktor pravdu s tím rychlím porodem, kéž by vid. :grinning: Včera jsme se byli s Markét zaregistrovat u doktroky Osičkové, tak už si nás zapsala a pak jen zavolat až půjdeme z porodnice. :wink:
16. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já už jsem jí taky volala a vezme nás. Mám taky volat až půjdem z porodky. Tak to se někdy určitě slezem v čekárně :grinning: . Dneska mám doma už konečně volněji, od té doby co mě pustili jsem toho musela spoustu zařídit, připravit, vyprat a uklidit. Dnes mám jediný úkol, zabalit si věci do porodnice, ať jsem připravená, co kdyby náhodou... :sweat_smile: . Už mi slušně hrabe, dneska se mi zdálo, že mi praskla voda a jeli jsme :grinning: . Tak uvidíme, jak na sebe nechá Aduš dlouho čekat.
16. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se tam určitě potkáme na pravidelných prohlídák, hihi.Hele nemáš být v klidu náhodou, oni věděli proč tě drží v nemocnici, aby jsi nedělala tohle všechno co tady píšeš.S tím tvým , stylem tu tašku budeš brzo potřebovat, já jsem to pomalu skládala do komody aby pak věděl co vzít, tak až budeme bydlet v Ostrově, tak to přehodím do tašky, když to stihnu. :grinning: No tak snad to nebyla nějaká předzvěst, to mě se ještě o porodu nezdá, pořád mi to nedochází, že půjdu rodit ještě... :grinning:
16. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova jinak ten yal jsem také dneska vyzvedla, naše porodní asistentka nám přinesla recept, tak jsem ho vyzvedla a podělím se s Markét, každá jeden budeme mít... :grinning: Takže ho musím pak připravit do tašky do porodnice.. :grinning:
16. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Téda Adélko ty jsi takovej neposeda jako já :grinning: doktor řekne klid a já uklízím, balím do krabic :wink: Snad malá počká ještě než si vše připravíš.

Stejná doktorka, skoro stejný termín k porodu vy jste dvojka :slight_smile:) a ještě nakonec i stejnej yal

@benjina dneska si jdeme prohlídnout kočárek už přišel, tak jsem celá napjatá jaký fáro bude mít ta naše holka :sunglasses:

17. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no jsem zvědavá, ale věřím, že se ti bude líbit.Hned podej informace :grinning: Jinak mi s Adél poslední dobou máme dost náhod, před pár lety jsme řešili svatby spolu a teď těhulkujeme spolu, to jsou super náhody.... :grinning:
17. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... to je asi osud holky :grinning:
17. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, osud :grinning: . Tak jsem zvědavá na samotný porod :grinning: . Jaký máš kočárek, Markét? A co jméno, už máte pro malou vybrané?
17. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů holky ten kočárek je nádhernej, mám z něho radost a do toho hezkej fusak emitex a i zavinovtačku do autosedačky, no to jak jsem se bála, že se mi ta barva nebude líbit, tak jsem spokojená, Adélko mám Danny Sport Prestige 2010 v růžové barvě, mrkni na fotoblog, dala jsem ho tam. No ale to jméno furt nemáme :unamused:
17. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak co Adélko, maličká si to rozmyslela a bude tedy nakonec čekat na termín porodu vid, ona určitě nechce nechat Matýska aby byl o několik týdnů mladší.... :grinning:

Jinak včera jsme byli na tom focení a bylo to super, dost jsme se nasmáli a užili jsme si to.Tatka pořád vymýšlel nějaké blbosti a paní byla z nás nadšená.Je to sympatická čtyřicátnice.V pátek dostaneme všechny fotky na CD a budeme si z toho vybírat, které budeme chtít upravit a vyvolat, tak jsem zvědavá jak tam budeme vypadat... :grinning:
23. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina ahoj, asi ano, Adél si dá určitě na čas, U koho jste se byli fotit?
23. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak to je jedině dobře, jen ať si užívá ten život v bříšku, na světě to nebude až takové klidné jako v tam.Byli jsme v Drahovicích u Stanislavy Petele, viděla jsem její fotky na cvičení a moc se mi líbili tak jsem nás tam objednala a věřím, že nebudu litovat... :grinning:
23. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Stánička je šikovná, taky k ní jdem příští čtvrtek. Jinak chodí i do porodnic fotit mimča do Karlovarek.
23. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova jé takže budeme mít podobné fotečky, jenom jiné obsazení a to i Markét tam asi půjde, takže to se nebudeme mít skoro čím chlubit... :grinning:
23. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina dneska procházka byla super :wink: a díky za sladkost :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla to ňaminka a s těma fotkama jsem tedy zvědavá :sunglasses:
23. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova doufám, že se taky adél pochlubíš s fotečkama :slight_smile:
23. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli na předporodním kurzu, byla zábava, ale chtěla jsem spíš aby připravili tatínka k porodu a tohle bylo spíše o celém těhotenství.Půjdeme asi na tu láskyplnou péči pro novorozence, tak uvidíme... :grinning:
28. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - Láskyplnou náruč rodičů mohu jen a jen doporučit :wink: .
28. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na láskyplnou náruč, tak se tam Zuzi uvidíme :wink: Martina to bavilo, tak jsem byla ráda.
29. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonce jsme se rozhodli, že tam nepůjdeme nemáme na to čas.. :frowning2: Jinak včera u doktora mě moc nepotěšil, říkal, že Matýsek hodně klesá a na termín porodu si nepočkáme, ale já bych potřebovala aspoň do 8. října, tak bude klidový režim a už žádné cvičení.Jenom balení z jednoho bytu do druhého a odpočívání... :grinning:
30. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Neboj, to zvládnete a vydržíte do termínu. Podívej na nás. výsledek skoro 3 měsíce stejný, břicho dole, Aduš se tlačí ven a pořád nic :grinning: . Ať žijou doktoři a jejich prognózy :confounded: .

@lordicka Ahoj Markét, tak co, už jste přestěhovaní?
1. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova ahoj ještě ne dnes jsem dostala termín stěhování 16 října ale moc tomu nevěřím :grinning:
1. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova jo co fotečky ?
1. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Fotky teprve dostaneme, Stánička toho má teď hodně svatby atd. Tak začátkem týdne. Jsem na ně zvědavá. No tak uvidíš, jak to klapne s tím stěhováním :grinning: .
2. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova To jsem teda zvědavá, Zuzka má moc hezký fotečky, tak myslím, že ty budeš mít taky :wink:
2. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova přesně tak to si říkám i já Adél, že jedna věc je co řekne doktor a druhá jak se bude chtít Matýskovi ven, ale já jsem se s ním domluvila, tak doufám, že bude maminku poslouchat už teď v bříšku.Myslela jsem jestli nejsi už v porodnici když jsi se tady tak dlouho neozvala.

@lordicka vy by jste se ké Stáničce také měli objednat co nejdříve aby to neměla pak plné... :grinning:
3. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Nene, já už věřím, že budem přenášet. Že by se mám povedlo datum 20.10.2010... :grinning: , ale při představě, že to velký břicho budu "tahat" ještě tak dlouho.... No uvidíme, jak se Adušce bude chtít na svět, ani se zatím nedivím, že se jí do tohodle počasí nechce.
3. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak to máš pravdu já jsem si říkala, že pokud dřív tak 10.10. 2010 dřív ne, ale to datum by se mi také líbylo co jsi vybrala, ale to se mi také nechce až tak dlouho tady strašit s tím bříškem, už se mi nic nechce a nejraději bych se jenom válela, jsem dost unavená a tahá mě dost podbříško... :cry:
3. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek