• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

15. srpna 2016 
Tak jsem dala pár foteček na "fejsko"
4. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - tyyyy brďo, tak už se ti to takhle hodně blíží.... Přeju hodně sil, rychlý a pohodový porod :wink: .
4. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova - tobě také přeji klidný porod :wink: .
4. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova pěkné fotečky a s tatkou tam nedáš, neboj nesníme ti ho .... :grinning:
@st.katka no tak to si přeji i já rychlý a né až tak bolestivý porod tak uvidíme jak se strejda Filip posnaží... :grinning:
4. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka Díky, snad takový bude :grinning:
5. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Taťka s námi nebyl, bohužel služební povinnosti :frowning2:
5. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my máme dvě jména Hanička a Klárka to je úspěch :grinning:
5. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Moc hezký fotečky jste krásný holky :slight_smile: - jinak jsem si tě přidala na fejsu do přátel abych se mohla podívat :slight_smile:
5. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Tak to jsem zvědavá, pro kterou se nakonec rozhodnete. Už jsem si tě aktualizovala. Dneska jsem byla ráno v nemocnici na záznamu, Aduš jako vždy stávkovala a chrněla, tak jsme jeli za 2 hoďky na kontrolní záznam, naštěstí ten už byl v poho. Zítra kontrola u Klikara, tak jsem zvědavá na novinky. Díky za pochvalu fotek.
5. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Asi se mi víc líbí Hanička je to jednoduší ta Klára mi přijde docela těžká když by to malá vyslovovala. No ale už jsem ráda, že jsme se na něčem konečně shodli :wink: Držím zítra palečky aby vše bylo Ok
5. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no i já jdu zítra na kontrolu, poslech k ducháčkovi, tak jsem zvědavá s čím zase půjdu domů.

@lordicka no tak to tedy je síla, že už jste si konečně vybrali jen dvě jména... :grinning:
5. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina, @adelasuvova - holky nebojte, to zvládnete :slight_smile: .
@lordicka - gratuluju ke jménům. Hanka je moje mamča :wink: .
5. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka no tak už to budeme muset zvládnout nic jiného nám nezůstává, chlapi to za nás přeci neodrodí i když mohli by si to vyzkoušet.... :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli na Alexandrovcích a bylo fakt pěkný jen pak malá až do rána snad tancovala kozáčka jak se jí to líbilo :grinning:
6. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina taky bych jim to občas dala vyzkoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u doktora všechno dobrý, diví se, že jsme ještě celý. Odhad k porodu 3200 až 3500 gr. tak uvidíme. Celkový váhový přírustek 10,5 kg. A jak si dopadla ty, Zuzko?
6. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova téda ta váha je super já začínám příští týden 8 měsíc a mám 8 kg tak jsem zvědavá o kolik ještě to půjde nahoru, a malá bude malá ale ne mrňavá :grinning: :grinning: držte se holky
6. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky z KV,

hledám jednu ochotnou maminku s malým dítětem, která by měla zájem o jednorázovou velmi krátkou a lehkou brigádu. Jedná se o mystery shopping v jazykové škole pro děti. Tj. provedete zkušební "nákup" a následně zašlete písemnou zprávu, jak s vámi bylo jednáno, zda jste obdržela veškeré informaci. Celkový rozsah práce je 1 telefonát, 1 návštěva - cca 45 minut ukázkové hodiny i s dítětem a následné sepsání zprávy cca 30 minut. Odměna je 700Kč. Jazyková škola je přímo v centru Karlových Varů.

Pokud by některá z vás měla zájem, napište mi prosím do IP a zašlu bližší infomace.

Děkuji!
6. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak já jsem dopadla tak, že doktro do mě šahnul a já myslela, že mu porodím rovnou tam, konstatoval, že je tam trošku hnědého hlenu, ale že ještě rodit nepůjdeme.Na další kontrolu si mě pozval na 12. říjen.Když mě monitorovali tak jsem tam měla dvě slaboučké kontrakce po 8 minutách a sestřika říkala, že to jsou poslíčkové, ale že to tedy moc velké obloučky nejsou na pokročilé těhotenství.TAkže jsem zvědavá jak dlouho tady ještě budu jako kinder.Když jsem od něho odcházela tak jsem měla silnější hnědý výtok z trochou krve, ale potom to přešlo a je to jenom sem tam kapka slaboučkého hnědého výtoku.Břcho mě tedy dost bolelo, jestli to bude i takové u porodu tak to se mám opravdu na co těšit, nic jiného mi k malému neřekl,takže nevím kolik bude asi tak vážit, to on jenom předtím odhadl kolem toho 32 tt jak jsme měli 1730 g, že porodní váha bude také maximálně 3500 g: můj přírůstek na váze je 10 kg od minulé návštěvy jsem zhubnula 0,5 kg, ale to je prý normální.

@majkee. no my jsme zatím maminky čekatelky, takže u nás to asi nebude až tak platné, protože i když se narodí maličký tak na tohle čas mít asi určitě nebudeme, ale to je jenom můj názor.Přeji pěkný den, ale jinak zajímavá nabídka

7. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tu váhu stejně neovlivníš, já jsem v tom osmém měsíci přibrala nejvíc za celou dobu 3 týdny a tři kila, ale v devátém se mi to zastavilo, takže si z toho nedělej hlavu do 12,5 kg je to super váha a na tobě toho moc nezůstane, hlavně at jsou naši pokladi zdraví... :grinning:
7. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina já vím, ani váhu neovlivňuju už je zabalená v krabici :grinning:
7. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Tak to se Zuzi drž, ale myslím, že máš ještě tak týden. Mě včera večer taky asi odešla hlenová zátka. Večer jsem měla na vložce nahnědlý hlen. Ale nic mě nebolí, tak to neřeším. Však až se porod přiblíží, tak si myslím, že to poznám :grinning:. Drž se.
7. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak nemůžu být moc pozadu, takže hlásím, že mi také odchází hlenová zátka, tak jsem zvědavá kdy to na nás přijde.Začínám být trošku nervozní, to je strašné to čekání... :grinning: Jinak ani já to neřeším, četla jsem si o tom na netu a může to signalizovat blížící se porod, ale většinou to trvá tak okolo 4-5 dní tak uvidíme. :wink:
7. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě odešla zátka v pátek a následující čtvrtek jsem porodila, ale jak píše Zuzi, je to u každého jinak. Někomu odejde až při porodu.
Držím vám holky moc palce. Adél, ty budeš rodit tady v Ostrově? Zuzi, ve Varech jsou na porodním hodní, tak to bude v pohodě :wink: .
7. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na nás zvědavá. Je tedy fakt, že v noci toho už moc nenaspím, převaluji se, sedím... Tak doufám, že to už nebude dlouho trvat. No uvidíme. Ano, budu rodit v Ostrově, už mě tu znají, byla jsem 5 týdnů na udržování.
8. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova - poslední dobou slyším na ostrovskou porodnici samou chválu :wink: . No a když už jsi tam mazák, tak to je pak jasný :slight_smile: . Čím víc se blíží porod, tím víc se člověk těší na toho svého potomka viď? Jak asi bude vypadat, jaké bude mít vlásky, oči ....
8. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka No hlavně aby bylo vše o.k. žádný komplikace a moc se to netáhlo. No snad to zvládnem :grinning:
8. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje držte se a držíme všechny palečky aby vše proběhlo v pohodě :slight_smile:
8. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Díky, jsem zvědavá, kdy to přijde... Snad nebudem přenášet :confounded:
9. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak ani já bych nechtěla přenášet, už mi to není příjemné to věčné vytikávání v tříslech a každou chvilku chodit na záchod, ale Matýsek ví, že tatínek nemá hotový byt tak asi čeká na něho až to dodělá.Připadám si jako slimák s tím hlnem. :grinning:

Doufám, že ten porod také proběhne v pohodě a budete to brzy za námi a my se budeme vytěšovat s maličkého. :wink:
10. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek