• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

15. srpna 2016 
Holky, prosím vás, kde jste pořizovali fusak do kočárku? Díky.
10. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJKY ZDRAVÍM VŠECHNY :slight_smile:
NĚJAK JSEM NA VÁS NARAZILA - KOUKÁM, ŽE I VARANDY A BLÍZKÉ OKOLÍ CHODÍ NA KONÍKA :grinning:
CHCI MAMINKÁM ČEKATELKÁM POPŘÁT KRÁSNÉ, RYCHLÉ A MÁLO BOLESTNÉ PORODY..:slight_smile:
@st.katka A JINAK FUSAK MÁM OD EMITEXU LETOS POFRČÍ DRUHOU SEZONU A JE STÁLE JAKO NOVY - JE OBJEDNANÝ PŘES NET
12. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@st.katka Já kupovala taky přes net fusak od emitexu, všichni si ho moc chválí tak jsem do toho šla. Zatím jezdíme v korbě tam se mi už nevejde tak jak uhodí mrazy nainstalujeme sporťáček a zateplíme fusakem :slight_smile:
Též přeju krásné a rychlé porody všem co čekají. Já jsem rodila v Ostrově a naprostá spokojenost, byli hrozně fajn :wink:
12. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelasuvova maličká je nádhrená, jsem ráda, že jsme vás dneska viděli.

@st.katka my jsme kupovali s Markét fusak ze Dvorů je od emitex a vyšel na 1170 kč, takže stejná cena jako na netu, určitě doporučuji je na tři zimy a vypadá moc dobře.

Já jsem byla dneska na kontrole, opět jsem myslela, že umírám, doktor do mě šahnul a prý mi otáčel hlavičku a když jsem pak volala kamarádovi porodníkovi tak se divil jakou hlavičku mi otáčel, tak to jsem tedy jelen, jeden řekne to a druhý něco jiného.Jinak mám dneska silné bolesti podbříška z toho vyšetření a výtok s příměsí krve, ale prý je to normální po tom vyšetření.Ale fakt nic příjemného.
12. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc vám všem děkuju za tipy. Zima se blíží, zatím jsme zabalené v dece, ale na dlouho to není :frowning2: .

Zuzi, Adélka už porodila? Taky když jsem byla u dr. na prohlídce, tak mi řekl, že pootočil hlavičkou a taky jsem to nějak nepochopila ... To už se ti to asi fakt blíží. Tak hodně sil :slight_smile: .
12. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina Chodíš k Ducháčkovi viď? Mě taky pořád říkal že rovná hlavičku, prej aby naléhala a tlačila na správný místo... jako jsem nepochopila že může tlačit i jinam, přece tam tolik místa není :grinning: a naposled, asi týden před porodem, mi zřejmě udělal hamiltona a nic neřekl. Ale nebolelo to, jen to bylo nepříjemný. Týden nato jsem porodila:slight_smile:
12. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ano Adélka má Adélku a Zuzanka má už Matěje jsou to nádherný miminečka :wink: a obě maminky jsou zdravé. Adélka rodila v Ostrově a Zuzka ve Varech.
14. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to gratulace veliká oběma :grinning: :grinning: :grinning: .
15. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za gratulace, za mě i za malou. Takže: Adélka se narodila 11.10.2010 ve 2:34 hod v Ostrovské porodnici. Vážila 3990 gr, ale na fotce ze sálu máme 3404 gr. :wink: a měřili jsme 49 cm. Je úžasná, ale to říká každá mamča. Jinak od čtvrtka jsme už doma, dneska jsme byli v nemocnici na očkování. Adélka je šikulka, ani nemukla.

Zuzanko, velké gratulace k Matějovi, hlavně zdravíčko. Už se těším, až vyrázíme po Ostrově s těma našima uzlíčkama.

Jinak všem, krásný dny, i když to počasí už nic moc, ale to neva, máme svoje miminka.
15. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelasuvova je to šikulka a doufám, že dostala obrázek :grinning:
15. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka dostala od sestřičky nějaký dobrý kapičky do pusinky a moc jí chutnali... jela pantem a pomlaskávala až domu :grinning: .

Jinak i já se připojuji, máme fusak od Emitexu černo oranžový... je super, doporučuji.
16. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky moc gratuluju novopečeným maminkám, ať zlatíčka krásně rostou :slight_smile:
16. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak i my jsme od včerejška doma, doktoři neviděli žádný problém tak si nás tatínek přijel vyzvednout.Narodili jsme se 13.10.2010 ve 4.35 v Karlovarské nemocnici za asistence strejdy doktora Filipa a naší porodní asistenctce a cvičitelce Lady Macečkový.Matýsek měřil 48 cm a vážil 3130 g, když jsme odcházeli z porodnice tak jsme vážili 2980 g ale to brzy doženeme, papá za tři chlapi, moc mu to mlíčko chutná.Zítra jedeme na očkování proti TBC takže zase Vary.Dneska první procházka, Matýskovi se moc v kočárku nelíbilo tak platkal půlku cesty, tak doufám, že se to zlepší, nemusíme jezdit ze sirenou přeci každý den... :grinning:
17. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina - nás stihli naočkovat než jsme odešli z porodnice, takže jsme nemuseli absolvovat cestu znovu. Pouštěli nás 4. den, tak asi pro to :wink: .
17. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina ale je to roztomilá siréna :grinning:
17. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my už konečně opravdu bydlíme v novém bytečku, tak jsem taky Ostrovačka :sunglasses: a už mě jen čeká samé vybalovaní a vybalování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina Tajk ještě jednou velká gratulace. Nás zítra čeká velké běhání... matrika, zažádat si o porodné, první návštěva u MUDr. Osičkové a odpoledne kyčle v nemocnici. Jsou to ale krásný starosti okolo těch našich dětiček. Adušce se v kočáru líbí, jak ve vajíčku tak i ve velkým.

@lordicka Vítej Ostrovando :grinning:, ať se ti tu hezky bydlí.
17. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratuluju všem novopečeným maminkám! uživejte si miminka rostou světelnou rychlostí :wink: a´t vám krásně rostou..:slight_smile:
@benjina já jsem taky měla u porodu Ladu - chodila jsem k ní na kurz a na cvíčo a když jsem jí viděla ve dvěřích u příjmu měla jsem pocit, že tam nahoře mě musí někdo stážit takový štěstí na ní narazit..hned se rodilo příjemněji... :grinning:
17. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehaka no tak to máš pravdu, ale tím, že jsem tam měla kamaráda porodníka tak mu Lada jenom asistovala, ale tak chodila se na mě dívat na hekárnu tak to bylo příjemné i když v těch kontrakcí by mi asi bylo jedno kdo by tam přišel.. :slight_smile:
@adelasuvova tak i my jsme byli dneska vyběhávat, malý dostal injekci, křičel chudáček můj malý a pak hned mu dělal strejda kyčličky aby jsme nemuseli jezdit příště a ted budu posílat papír kvůli pojištění, to jsme nestihli tam zajít a půjdu odpoledne asi vyřídit porodné aby byli nějaké penízky... :slight_smile:Zítra jdeme také na kontrolu k paní doktroce Osičkové v půl čtvrté.Malému se líbí jízda autem a vajíčko, ale v kočárku včera plakal tak jsem zvědavá jak bude reagovat dneska, protože jsme zatím jezdili s vajíčkem. :grinning:
18. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina Ráno jsme vyrazili pro RL a hned si zašli zažádat o porodné, malá je zlatíčko, doma nakojím a přebalím, šupnu jí do vajíčka nebo kočáru a ona spokojeně chrupká tak 3 hoďky. V kočáru se jí líbí jak ve vajíčku tak i v hlubokém a v autě ani nedutá. Prostě zlatý dítě, tak aby jí to vydrželo :grinning: . Teď jsme se vrátili od doktorky, vše je v pořádku, už krásně přibíráme, plně kojíme, říkala že je na holčičku dost "veliká". Dostali jsme kapičky a termín na další kontrolu. Odpo vytáhnu kočár a frčíme do nemocnice na kyčle. Jojo, malá je poklad. Tak ať ti Matěj taky dělá jen radost. Pak se musíme nějak domluvit a vyrazit s kočárkama.
18. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No, na začátku je toho oběhávání docela dost, ale stojí to za to :wink: .
18. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelasuvova no tak maličký je taky zlatý nemohu si stěžovat, v kočárku vydrží spinkat i 5 hodin i v autosedačce, doma hlavně večer spinká tak 2-3 takže se ho snažím přes den budit aby si navykl na opačný režim, ale jinak také plně kojíme a musím odstříkávat protože mám moc mléka.U doktorky jsme také byli a vše v pořádku, máme už nad porodní vahou, tak říkala,že je vidět, že se mu daří dobře.Jinak doktora máme až 2. listopadu, takže už to máme všechno vyběhané, dneska jsem ti chtěla volat, ale došel mi kredit, tak jsem se na to vyprdla a nešla jsem si ho nabít, byla jsem líná. tak zítra to napravím a dáme si vědět kdy vyrazíme s kočárkami, už se na to moc těším....
21. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla dnes na kontrole a malá už má 41cm a 1600gramů, a musíme se hodně šetřit protože je moooc dole a pan doktor říkal že by byl rád abych vydržela do konce listopadu. A na mateřskou mám konečně nástup příští pátek, konečně mi skončí ty hloupý vycházky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes nás chytli v tescu na nákupu a udělali nám foto sice je tam reklama od lišky a jsme tam vytlemený jak leča ale je docela dobře vidět bříško :slight_smile:)) jo a já mám už 10kg nahoře tak uvidíme snad už přiberu jen 2kg :wink:
21. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjina To kočárkování necháme na příští týden, zítra mam vyřizování a taťka má konečně krátkou v práci a na víkend mi přijede kamarádka z Prahy, takže pak jsem k dispozici. Jen v úterý jdem na kontrolu ve 14 hodin.

@lordicka A Markétku bereme sebou, to je jasný :slight_smile:
21. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka no tak to bude Hanička také pěkně malinkatá, bude to takový malý puclík jako ten náš prdolka, možná ještě menší... :grinning:
23. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dnes byli s Adélkou na kontrole u paní doktorky, vše je v pořádku akorát hodně jíme... :grinning: za týden přibrala 330 gr, takže už máme 3740 gramů. No je to holka šikovná, mamču pěkně vysává... mám jen 1 kg od původní váhy. Další kontrola v 6 týdnech.
26. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelasuvova - jen ať hezky papá prďolka jedna. Potřebuje to :wink: .
26. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelasuvova tak to baštíte víc než mi a to mi řekla, že když jsme přibrali 200 gramů za týden, že to je až až a mám snížit dobu kojení o minutu, ale nedej mu najíst když se na tebe tak krásně dívá těmi svými kukadli.My jsme měli před týdnem na prohlídce 3300 gramů.Já jsem se včera vážila a mám už jenom půl kila od původní váhy, tak jsem ráda , že to šlo tak rychle dolů. :grinning:
1. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy hubeňourky a já jsem furt kulička heč heč :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka No protože jsi ještě 2V1 :grinning:
1. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek