Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

Ahojky,

hledám nějakou kamarádku na psaní, ale i třeba na společné procházky. Mojí dcerce je 13 měsíců a bydlíme v Karlových Varech.
lordicka
1. lis 2010
Holky díky za prochajdu bylo to fajn 🙂
lordicka
7. lis 2010
Dnes jsme s tatínkem dodělali Haničce koutek v ložnici a mám z toho radost 🙂
lordicka
25. lis 2010
koukám že tady to fakt žije 😃 😃 😃
benjina
25. lis 2010
Tak dnešní kontrola u doktorky dopadla dobře, máme 54 cm a vážíme už 4510 gramů, no tak krásně přibíráme... 😃
lordicka
26. lis 2010
@benjina 🙂
st.katka
30. lis 2010
@lordicka - tak co, ještě pořád 2v1 ? 🙂
lordicka
30. lis 2010
@st.katka ještě ano máme 10 dní do TP tak uvidíme 😉
st.katka
30. lis 2010
@lordicka - tak se drž a přeji rychlý a bezproblémový porod 😉 .
lordicka
1. pro 2010
@st.katka já doufám, že už to bude brzy, nejdřív Ducháček vyhrožoval a teď nakonec budu ještě přenášet 😃
st.katka
1. pro 2010
@lordicka - až bude čas, Hanička si řekne 😉 .
mudr.
10. pro 2010
dobre rano holky, muzu se zeptat, nevite nektera z vas, jak vypadaji u vas silnice? kamaradka tam maji jet na vikend, ale nevedi, jestli je to dobry napad, vcera ve zpravach jsme videli, ze je u vas jakasi kalamita, muze nam to nektera z vas upresnit? dekuju moc 😉
lordicka
10. pro 2010
@mudr. ahoj, zatím je tady krásně slunečno a silnice v poho, ale hlásí,že na noc bude mrznout a sněžit, a v něděli, že to má být nejhorší :-|
mudr.
10. pro 2010
@lordicka tak dekuju moc, oni uz maj rozhodnuto. :-S u nas to neni jiny. snehu plno a porad pada. tak dekuju ahoj 😉
st.katka
20. pro 2010
@lordicka - Markétko, moc držíme palečky, všechno zvládneš. Už se moc těšíme na Haničku. Pa.
st.katka
30. pro 2010
Všem přeju všechno nejlepší do nového roku 😉 .
vervit
9. led 2011
Ahoj holky, přeji Vám krásný vstup do noveho roku, nakoukla jsem sem po nejakych 4 mesicich, no moc stranek nepribylo)) 😃 , ale musim Vas docist,at jsem v obraze. Malej my zabíra tolik casu, spis se mu radeji venuju,nez sedet jen u pocitace,ale tu chvilinku si najdu. Na Mikuláše jsme přiletely do CR, jsme si to uzily, snih byl super, pro maleho prvni snih,tak byl jak u vytrzeni))),sánkovaly jsme o sto sest, V Irsku letos bylo taky dost snehu,ale to neni ono ,jako u nas doma. Ted uz se budem tesit na konec kvetna na další dovolenou. Tak přeji krásný den
azifca
17. led 2011
Ahoj maminky, jsem ze Sokolova a sháním chůvu pro mladšího syna (17 měsíců), 1x týdně. Nemáte tip na někoho?
Díky.
espanolka
2. únor 2011
Jiříček Spěváček se narodil 26.ledna 2011 v Karlových Varech v 1:24 hod., 3220 gramů a 50 cm.
lordicka
11. únor 2011
@espanolka Gratuluji 😉
lucian26
15. únor 2011
Ahoj holky, jsem tu nová, přidávám se taky jako Varačka, i když momentálně žiju v Irsku. Narodil se mi chlapeček 31.12.2010 takže jsem i novopečená mamuša 😃 .
lucian26
18. únor 2011
@vervit v jakém městě v Irsku bydlíš? 🙂
vervit
4. bře 2011
@espanolka - Gratuluji k narozeni Jiříčka, velka gratulace
@lucian26 - ahoj, odpoved mas v ip
vervit
4. bře 2011
Jinak holky, kde jste vsechny 😃 , my za dva mesice letime domu na prazdniny, moc se tesime a asi tam zustaneme dva ,tri mesice, poradne si to uzit,tak doufam,ze leto bude jak ma byt 😎
vervit
13. dub 2011
@lucian26 ... Ahojky Luci,tak jak je doma ve Varech?? Kdy priletis zpet do Irska, , nam uz se to taky krati, uz brzo odletam s prckem na dovcu domu,tatka ten pak za nama prileti, uz se moc tesime na dlouhou dovcu , do kdy tam budes? mozna se tam jeste potkame 😃 , tak papa,uzivejte si to a pisni, 😎
vervit
13. dub 2011
vervit
13. dub 2011
TAK ROSTEME,UZ TO BUDOU DVA ROKY 🙂 😉 😃
adela27
16. kvě 2011
Ahojky, shánm nějakou mamču na procházky po KV. Mám 4 měsíční holčičku a procházky nás samotné moc neberou 🙂), bydlíme v Tuhnicích ve Varech, tak pokud by nějaká mamča tady byla na tom jako my, tak se ozvi 🙂- Adél a Luci 😉
viki4444
2. říj 2011
Ahoj, bydlíme ve Stanovicích, 5 km od Karlových Varů, je mi 36, mám čerstvě pětiletou dceru, hledám pro ni parťačku a pro sebe kamarádku, tak kdyby měl někdo zájem, budeme rády.
hajkova79
21. led 2012
Halooooo Haloooo je tu někdo ještě z K.V. ?
miri9
22. led 2012
jasně

Začni psát odpověď...

Odešli