Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

Ahojky,

hledám nějakou kamarádku na psaní, ale i třeba na společné procházky. Mojí dcerce je 13 měsíců a bydlíme v Karlových Varech.
espanolka
4. únor 2012
@hajkova79 já takýýý 🙂) z Chodova
masula
7. únor 2012
já z Horního Slavkova 🙂 🙂
hajkova79
15. únor 2012
Ahoj Kolová u Karlových Varů 🙂
allysain
15. dub 2012
AHOJKY radi bychom se seznamily jsme z Karlovych Varu a čekáme prirustek.Memu klucikovi je 20mesicu a hledame kamarady na spolecny prochazky a pokec.
allysain
15. dub 2012
AHOJKY jak mas stary deti?@hajkova79
hanka907
25. dub 2012
@allysain ahoj, já čekám chlapečka a také bych se ráda seznámila s kamarádkou 😉
tally117
30. dub 2012
Ahooooj my jsme z Varu 🙂))) Vit tetaHajková 🙂)) 😘
macik89
2. říj 2012
Ahoj maminky našla by se maminka z Chodova u Karlových Varů,bydlím tady rok a půl a mám skoro 3 letého chlapečka,a bohužel tu skoro nikoho neznáme,takže malej nemá žádného kamaráda či kamarádku,a já bych si taky občas popovídala s nějakou maminkou a dala si kávičku. 🙂 Našla by se tady nějaká maminka? Já 23 z Chodova. Asi jsem moc chodit nebudu,kdyby tu nějaká maminka byla která by měla zájem,tak piš prosím na marttina89@seznam.cz 🙂) Budu se moc těšit.
hajkova79
16. lis 2012
Halo halo je tu někdo 🙂
hajkova79
23. únor 2013
se picnu nikdo nikde 😃
hanulinka84
8. črc 2013
Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi, za 2 měsíce se budu stěhovat i s mimískem kousek od KV a ráda bych se seznámila s fajn maminkou na společné procházky s kočárkem 🙂
allysain
10. led 2014
@hanulinka84 Ahojky kde budete bydlet?
allysain
10. led 2014
@hajkova79 tady tady ahoj🙂
hanulinka84
13. led 2014
@allysain Ahoj, v Lesově.. Kde ty?
allysain
13. led 2014
Ve Varech
rezkovak
27. únor 2015
Ahoj, zdá se, že opět oživuju staré téma. Nuže, do Karlových varů jsem se přistěhovala relativně nedávno, mám 11ti měsíčního syna a hledám kamarádku, která by s námi ráda chodila ven s kočárkem či společně podnikala různé jiné aktivity. Tak se ozvěte, rádi se přidáme.
petuliss
17. črc 2015
Ahoj holky 😊 Koukám že tu jsou starší příspěvky,ale třeba i tak se chytnu.Jsem ve 20tt, nedávno jsem se přestěhovala do Lokte a hledám někoho s kým bych si mohla popovídat a třeba i zajít na kafčo 😉
maricuj100
5. zář 2015
Ahoj hledam kamaradku ...mam dve holčicky ... a jsem z chodova ... tak se tesim az nejdo napisee 🙂
ciki4444
8. únor 2016
Ahoj, hledáme kamarádku z okolí Karlových Varů, mám dvě holky 4a 9let. Jsme ze Stanovic, kousek od Varů. Kdyby taky někdo hledal parťáky pro děti a někoho na pokec 🙂
naninkadc
25. dub 2016
Ahoj, jsem z k.varu,mam 5.mes. holcicku a hledam kamaradku, moje kamaradky vetsinou deti nemaji a nebo maji uz velike.
petuliss
25. dub 2016
@naninkadc Koukám že máme stejně staré holčičky 😊
naninkadc
25. dub 2016
@petuliss ahoj..jee tak to je fajn, to sem si vubec nevsimla 🙂
ciki4444
26. dub 2016
Je to tady neaktivní, to je škoda.
petuliss
26. dub 2016
@naninkadc Ja jsem našla spoustu maminek na predporodnim kurzu.😊 Teď se pořád schazime na cvičení s batolátky,chodíme 1tydne do solné jeskyně a od července na plavání s Dádou.😊 Jestli budeš chtít,můžeš se k nám někdy přidat.
naninkadc
12. kvě 2016
@petuliss ahoj..urcite,rada..jsi moc hodna diky 🙂
petuliss
13. kvě 2016
@naninkadc Když budeš chtít,dej vědět.😊 V pondělí chodíme od 11:00 cvičit,ve středu od 14:00 do solné jeskyně😊 a nebo můžeme jen tak na prochajdu😉
babetka6
15. srp 2016
Ahoj, hledám kamarády a kamarádky na hřiště, procházky, pokec a sdílení. Mám 3letou holčičku a měsíčního chlapečka...je s nami legrace a rádi podnikáme vše co se dá. Jen teď jsme trochu víc sami a tak pokud by se chtěl někdo přidat....jsme pojízdní a máme rádi společnost.
naninkadc
15. srp 2016
@babetka6 Ahoj..mam 9mes. holcicku a taky hledame kamarady 😃
sell1
3. čer 2017
Ahoj všem maminkam a i těm nastavajicim, pristehovala jsem se před půl rokem do KV a moc rada bych tu našla nějakou pohodovou kamarádku. Děti nemam, ale jedno je na cestě. 🙂 Budu se moc těšit a všem maminkam fajn den.

Začni psát odpověď...

Odešli