• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
autor
Sandulko - díky za pochvalu, jsou to naše zlatíčka

m. r. - odkud jste z Varů???
23. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z Varska, a hledám maminu, která by třeba chodila plavčit, nebo tak, nebo pokec a procházky, nákupy a co já vím :slight_smile:

Sandulko koukám, že máme skoro stejnej termín, my máme 18. duben :slight_smile:
26. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už jste všechny v krásném očekávání, doufám, že vás brzy doženu :grinning:
29. říj 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny nové varské těhulky a držím vám palce...já mám doma už 5i měsíčního chlapečka a je to supééééééééér, je úžasnej, akorát není čas na internet, sebe a tak....takže užívejte drobných radostí
3. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky maminky a budoucí maminky,

co kdybychom udělaly srazík, abychom se vzájemně poznaly a třeba by i tato diskuze ožila a mi se tu scházely v hojnějším počtu, než doted.
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, někam mi miznou příspěvky: unko, já jsem pro všemi deseti, jen netuším, jak to při téhle návštěvnosti svoláme :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak při tomhle tempu bych setkání viděla příští rok na Vánoce... :grinning: Ale úspěch jsme už dvě :dizzy_face:
23. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, co s tím teda uděláme?

návrh: ovobar.....
BC Hobit, pokud tam třeba chodíš na plavčo či tak
24. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do Hobitu nechodím, ale ten ovobar není marnej, hodila by se středa???
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no středa je dobrý den......to by šlo. vzhledem k tomu, že se tu zatím žádný další zájemce nevynořil, tak ti hodím email do IP, to bude operativnější, protože koníkovat já teda moc nestíhám :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, najde se někdo další těhu, ať to tu trošku ožije? :wink: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pugie.....já jsem tu :slight_smile: Kde plánuješ rodit? Já vůbec nevim, nikde se mi to nepozdává :unamused:
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem vás holky i tady :wink: , to je fajn.
20. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi budeme to naše těhu probírat spíš tady než na beremku :slight_smile:

Holky co už máte dětičky, kde jste rodily?....podělíte se s námi o vaše zkušenosti? Děkujeme budoucí maminky :slight_smile:
20. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:))

jsem z Varů a mám doma 2 M holčičku :slight_smile:))) rodila jsem v Ostrově a nemůžu si to vynachválit :slight_smile:))

Sandy: kuk :grinning:
24. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já mám 10ti měsíčního chlapečka.Ráda bych našla kamarádku s podobně starým dítkem na procházky a pokec . :slight_smile: Jsem z Varů-Staré Role.Tak snad se někdo najde :grinning:
25. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lilisek dík za reference na Ostrov, ale já asi zvolim raději ty Vary.....ta novorozencká jipka je velký +, kdyby bylo něco s mimčem :wink:
Jinak máte moc krásnou holčičku :dizzy_face: Jak to společně zvládáte holky?

Holky chodili jste některá na předporodní kurz? díky za info :slight_smile:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:
tak Vás tu zas po dlouhé době zdravím.
lilisek:Ahoj Luci,malá je moc hezká,toto utíká už jí jsou 2 měsíce,přejeme hodně zdravíčka:slight_smile:
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila na kurz do Rybář k Macečkový.Myslím že mi to celkem dalo.Máš se pak i kam obrátit,když je třeba problém s kojením.
25. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: můžu se přidat? Já ještě netěhulím, ale snažíme se třetí měsíc, tak snad brzy :slight_smile: Četla jsem tu že lilisek rodila v Ostrově, slyšela jsem na tamní porodnici jen samou chválu.. že prý ve Varech nic moc.. ale to sou jen fámy ;) radši když se podělíte o zkušenosti ;) Jinak já jsem Eliška a jsem z Chodova.. :slight_smile:
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem dneska byla na těhu cvičení u výše zmiňované Lady Maceškové a bylo to moc fajn.....a rovnou jsem se přihlásila i na těhu kurzík, tak se těšim :wink: :slight_smile:

Eliško, to víš, že můžeš, aspoň to tu trošku ožije.Já jsem právě slyšela jak negativní ohlasy na Vary, tak i na Ostrov, ale vzhledem k novorozeneocké jipce, která je jen ve Varech vyberu nejspíš Vary.
...jinak já jsem Martina a taky z Chodova.....tak si Eliško pospěšte ať mám s kým vozit :slight_smile:
25. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila ve Varech.Porod super,šestinedělí nic moc.Ale byla jsem asi dost přecitlivělá.Měla jsem problém se rozkojit :frowning2: .Tak mě tam dětský sestry trochu nervovaly.Navíc jsem měla nadstandart,takže jsem tam byla sama.A nakonec na psychiku pro prvorodičku to tam nebylo to pravý.Ale šla bych do Varů asi zase.Nadstandart bych si taky vzala,jelikož už bych věděla co a jak a nebyla bych tak vydřená. :slight_smile: Zase mi příjde,že tam jsou dobrý doktoři a ta jipka.Škoda že to tam není zrekonstruovaný jako v Ostrově.Ty dva záchody a ty sprchy dost hrozný,ale zas všechno udržovaný čistý.Nesetkala jsem se se špinavým záchodem nebo tak něco.
25. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Marti a Káťo jsem ráda, že jste sem zabloudili :wink: já se sem úplně zapomněla podívat, koukám, že se to přeci jen rozjelo, to je dobře, takže můžem to naše "kecání" přesunout :dizzy_face:
Já si teď dala horký kakao a housku s máslem, asi prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemá tu někdo holky zkušenost s cvičením nebo por.kurzama v Sokolově?
25. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pukanka: a to cvičení je kde v Rybářích? v jaké budově? :slight_smile:
kris: no tak asi kůli tý jipce je to jasný... a na kolik vyšel nadstandart?
25. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už si cenu nepamatuju.Myslím že to bylo 250,- na den.Ale ruku do ohně bych za to nedala.Ono navíc jestli to zas nezměnili.Já rodila v březnu 2009.Jinak to cvičení je pod tou masnou prima.Nevím jestli už je to Šmeralovka?Je to barák co byla ta zelenina,ale z druhý strany.
26. led 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím cvičit do Dvorů do Kalbi... a mají tam i cvičení pro těhu...Nebyla tam některá z vás? :slight_smile:
26. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem taky chodila k Ladě Macečkový a byla jsem moc spokojená :slight_smile: Cvičení ,trénovali jsme i dýchání.
A jinak jsem rodila ve Varech.Byla jsem moc spokojená,hlavně s porodní asistentkou,moc mi pomohla.
Jsem ráda že se totu rozjíždí:slight_smile:Holky tak pište,pište a vítám nový :dizzy_face:
26. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla cvičit u Macečkový taky ,ale jen dvakrát-pak jsem měla cvičení zakázáno kvůli pokročilýmu cervix score.bohužel jsem musela od 24tt polehávat,takže mi totálně ochabli zádový svaly a do teď mám se zády problémy-tak teď cvičím dvojnásobně.Takže cvičení v těhu fakt doporučuji.Porodní asistentku ve Varech jsem měla taky perfektní.
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak,holky co jste už maminky,co teď s dětma děláte v tomhle počasí?Už aby bylo jaro....Chodíte třeba do mateřskýho centra?
26. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,když je velká zima tak jsem z malym doma,ale to je vždycky hrůza,protože je protivnej.Jinak jsme venku,nebo po návštěvách :slight_smile: .
Byla jsem jednou v Primě v dětským koutku,je to tam super:slight_smile:
28. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek