• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

15. srpna 2016 
m.r.: achoooj .-))) no taky už má Adámek věk na to, aby byl rošťák :grinning:

no já byla dneska u dr. vážily jsme teď 3 dny a něco přibírá,takže asi ok,ale bohužel na kontrolním vážení vytáhla jen 70 - tku, což je dost málo.... a ona si po kojení teď často cucá ale fakt hodně ruku,oblečení nebo plenu, a když jí dám čaj,tak vytáhne ještě 60 - tku tahem..... takže asi hlad má, dr. řekla,ať jí dám příkrm ,když bude hladem brečet,ale ona nebrečí... tak jsem na rozpacích,jestli jí mám ten příkrm dát nebo ne....
5. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lillisek:tak to má asi hladík ,když vytáhne ještě 60-tku čajíku.Já bych to zkusila jí dát ještě příkrm a uvidíš jeslti si tu ručku bude cucat dál.Někdy to děti maj místo dudlíku :slight_smile: Koukám,že sem moc lidiček nechodí:slight_smile:
5. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lilisku,a proč ji dáváš čajík?Já bych ji spíš přiložila dřív k prsu aby se ty prsa stimulovali a začnou pak tvořit víc mlíčka. Já když měla pocit že mlíka je míň tak jsem začala častěji přikládat a tak za dva dny jsem měla o hodně víc mlíka.Jinak celkem dobrý stránky s radama s kojením jsou na www.kojeni.net.Jo a mě taky hrozně poradila laktační poradkyně Lucie Mercová.Můžeš ji kdykoliv zavolat na tč. 607552646.Je moc příjemná,je z Varů
6. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krislip: ahojky ,já jí dávala čajík až po kojení, když už s prsem v hubě řvala, podotýkám, že ani v jednom už nic nebylo :grinning: a ona prostě měla hladík, já doma neměla UM a druhý den jsem šla k dr. takže jsem jí dala ještě čajík víš? jinak samosebou, že nejdřív dávám prsa... ale když v nich nic není,tak nic moc..:frowning2:

no já teď kojila každý tři hodiny a výsledek zatím nic moc... hlad má po kojení pořád, tak uvidíme do středy,to jdem zase na kontrolu...

m.r.: jo jo hladík má, včera jsem poprvé dala na radu dr UM, ale zatím jen 50 - tku, aby si zvykla... a vyžahla jí jako nic... a ještě koukala co bude dál.....:slight_smile:
6. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,ale zkus tu laktační poradkyni, co ti řekne.Za to nic nedáš.Je fakt super.
6. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky najde se tu nějaká maminka ze Sokolova
7. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky najde se tu nějaká maminka ze sokolova, můj email: Madhausmenka@seznam.cz
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nějak to tu zase upadá...My už jsme zdraví.I když zase mě chytli záda.Mám s nimi od porodu velký problémy.Nemáte někdo nějaký tip?Jinak nechodili jste některá k Macečkový na hrátky s batolátky?
14. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě pomáhá cvičení na velkých balónech na bolesti zad a masáže :wink: .
16. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krislip cvičení na balonu mi taky pomáhá. Má nějakou webovou stánku, taky o něčem začínám uvažovat.
16. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tady nová, jsem teprve čerstvá těhulka, ale ráda si tu bud s vámi psát... :wink:
21. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Benji, blahopřeji k miminku :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak jsem zase prodělala virozu plus pásový opar.Jinak na balonu se snažím cvičit , ale asi na něj začnu někam chodit.Zkoušela jste nějaká s miminkem znakování?Něco jsem si o něm přečetla a je to celkem zajímavý.
22. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak se k Vám taky hlásim. :wink: Jsme také z Varů (Drahovice) a mám/-e 11 měsiční holčičku Klárinku.. Pokud by nektera z Vás chtela jit na procházku, byla bych rada.. Konečně se oteplilo a snad brzo vykukne i sluníčko. :slight_smile:

Četla jsem tady nazory na nemocnici v K.V a v Ostrove. Ja jsem rodila v K.Varech, porod byl rychly, porodní asistentky příjemne a tolerantne. Ale zas se mi nelíbil přístup na šestinedeli, je sice pravda, že človek je precitlivený a ty hormony delaj svoje. Sestry vubec nepomohly pri kojení, byly neprijemne. Človek se tam vážne pomalu nemel ani na koho obrátit. Jedna sestrička radila to, druha neco jiné. Nejak jsem se nerozkojila a malinky tech 5 ml nestačilo a tak brečela hlady. Prikrm mi dali az po 3 dnech!!! Taky na me koukaly jako na blbečka, že mi to nejde! :rolling_eyes: Jinak s tym kravalem od uklizecky souhlasim. A jeste musim rict, ze jsme mely pokoj v kterym byla neuveritelna zima, oduvodnení bylo, ze je to uplne posledny izba a pri to trochu trva, kym to k nam dojde. :angry: Tak jsme tam tak mrzly 2 dny, az pak nam zatopily. Takže z techto důvodu v K.V. uz nechci rodit. Muj nazor. Známe jsi pochvalovaly porodnici v Ostrove, pokoje krásně vybavené, přistup sester suprovy, pry pomahaly a radily co se dalo.
20. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidám se k vaší diskuzi. jsem z Varů a máme 6 ti týdenního chlapečka :slight_smile: ráda si s vámi něco napíšu, klidně zajdu i na prochajdu, je to docela stereotyp být přes den sama doma :slight_smile: ale Jakoubek za to stojí :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem rodila v Sokolově a nemůžu si stěžovat :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, tak už jsem i tu :wink: . Tak jak jsi dopadla na velkém UTZ? Mě čeká příští středu.
22. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina ahojky, taky jsem čerstvá těhu :slight_smile: 6.týden :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jsem taky z Chodova :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelasuvova: ahojky, no tak byli jsme dneska na velkém ultrazvuku a čekáme chlapečka dostali jsme fotečku kde to je zřetelně vidět, takže naprosto si jsme jistí, já jsem to tak nějak čekala od začátku i když jsem chtěla holčičku, ale tatínek slíbil, že druhé bude holčička.Maličký spinkal a měl zakloněnou hlavičku, tak nám ani neukázal svůj obličejíček, tak maminka byla trochu smutná, ale aspoň pindíka nám ukázal.hihi.Jinak jsme krásní a zdraví jako rybička. :wink:
7. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Adél, kde máme nějaké fotečky, já bych ráda viděla bříško, když nemáme zatím čásek na tu kávičku... :grinning:
7. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko, tak mi byli minulý týden na velkém utz v nemocnici a vypadáme na vytouženou holčičku, je vše v pořádku. 28.6. jdem na 3D utz, tak jsem zvědavá a snad malá bude spolupracovat. Jinak teď docela nestíhám, svatba se blíží už v sobotu. Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a jsou mi akorát, velikost 36 :slight_smile: . Jinak zatím jsem přibrala 2,3 kg a cítím se dobře. I když jsem víc unavená v práci, ale dá se to přežít. Jinak na kontrolu k MUDr. jdu 7.7.
8. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Gratuluji k holčičce!
9. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi nebylo poprvé špatně, juchůůů! :slight_smile:)
9. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel: tak to moc gratuluji, i já jsem chtěla holčičku, ale tatínek si udělal chlapečka, ale sliboval, že druhé bude holčička.No tak ty jdeš ve 24 tt, tak to by mohlo být už toho víc vidět.My jsme byli v osm ráno a to maličký vůbec neřádí, tak bylo jasné, že bude spinkat. :grinning:
9. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za gratulaci espanolko, neboj, nevolnosti brzy odejdou. Mě bylo divně jen do 2. měsíce, pak už jsem si to jen užívala a užívám.
9. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Zuzko, to mi jdem na utz v 10, tak snad malá neusne, ráno a večer docela řádí, tak se necháme překvapit. Už se těším zase na nějaký volníčko, jsem v tom horku docela zlenivělá. Tak se mějte s Matějem hezky a ozvu se po svatbě.
9. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Ty se vdáváš?
9. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v sobotu mě to čeká, docela s hrůzou sleduji počasí, máme to venku
10. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adélko: no tak to máš skoro jako já, malý ten řádí odpoledne a pak až tak kolem sedmé hodiny, ale vždy jenom chvilku.Takže desátá hodina je u vás super, to snad bude maličká spolupracovat a ukáže se vám v plné kráse.Jinak moc držím palečky na sobotní počasíčko, ale určitě budete mít krásně neboj se nebudou sice tyhle neskutečné vedra, ale tak akorát.Budu se těšit na tu kávičku a pak na fotečky po svatbě.

espanolka neboj to bude dobré ty ranní nevolnosti přejdou i když já jsem je ani neměla, kdyby mi nerostlo bříško tak ani nevím, že jsem těhulka, mám naštěští klidné těhotenství až na ty tlaky v podbříšku, jsem hubená a maličký roste jako z vody a bříško skoro žádné takže se nám tam nemůže nějak vejít, ale strejda doktor nám dal magnesium, tak je to o kousek lepší... :grinning:
10. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek