• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
@adelasuvova tak to gratuluji a držím palce aby nepršelo! Pak chceme vidět foto :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova A kde to máte? Na Bečově venku?
10. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ne, máme jen takovou malou svatbičku na obřadce v Ostrově, tak na Velkém Rybníce obídek u známých na hospůdce a pak na chatě na zahradě. Je to moje druhá svatba, tak to tak nehrotím jak při té první, která byla pohádková.
10. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélko, škoda, že zítra odlétáme pryč jinak bych se na tebe přišla podívat na první jsem to nestihla a ted tu zase nebudu.Kde budete mít obídek u Páji.
10. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, u Páji no a pak večer přijde i Pája s Borůvkou k nám, tak počítám, že nás na chatě bude tak cca 35 lidí, pořád se nemůžem dopočítat :sweat_smile: . Pak budou fotky... Do třetice do svatby už nepůjdu, všeho moc škodí :grinning: . Tak hezkou dovču, dávejte na sebe pozor. Já se pokusím přežit to ve zdraví.
10. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zuzi, přes břicho mám 82 cm a nahoře mám 2,3 kg
10. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já jsem oproti tobě tlustoch, já mám 88 cm a mám nahoře také kolem těch dvou kil. :grinning:
10. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova jaká byla svatba?
14. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, svatba byla hezká, počasí vyšlo na 1*, takže velká spokojenost. Ženichovi to moc slušelo, jídlo výborný a oslava až do 3 :slight_smile:. Malá v bříšku taky nezlobila, takže pohoda. Jsem zvědavá na fotky, musím všechny oběhnout s fleškou.
14. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky posbírali asi 2000 fotek :slight_smile:) Já sledovala počasí a měli jste hezky. Gratuluji Vám!
14. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky mo, za gratulaci.
14. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň malá ochutnávka ze soboty
15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélko, tak moc gratuluji ke svatbičce a těším se na fotečky, abych viděla jak moc vám to slušelo.
My už jsme se vrátili z nákupů z Anglie, maličkému se let moc líbil ani nezlobil, takže to bude asi letec, hihi.Máme pokoupené věcičky, juj ale těch penízků co to všechno stálo ani se to nezdálo, ale už jsem klidnější, že máme věcičky pro prcka a bude moc velký fešák.Fotečky jsem přidala do albumu, sice vás to hodí na slovenského, ale jsou tam.. :grinning:
15. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Ahoj Zuzi, pošlu ti nějaké fotky na mail, nějak se mi to nedaří zmenšit.
16. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
adela: tak to budu jenom ráda, určitě vám to moc slušelo, tak až budeš mít trochu klidněji, tak se ozvy a zajdeme na kus pokecu, já jsem teď zatím v Ostrově
16. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelasuvova moc vám to spolu slušelo, tvého manžela asi ani neznám od pohledu, jinak jsi hubenoučká a bříško nešlo skoro vidět, kdybych nevěděla, že jsi těhotná tak to ani nevidím.Moc vám přeji jen a jen to nejlepší na společné cestě životem.Ty si totiž opravdu zasloužíš být už konečně štastná... :grinning:
16. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina díky moc. Já doufám, že teď už bude klidněji, i když je doba dovolených. Ještě příští týden do práce a pak máme s Bóďou dovču. Hned to pondělí jdeme na to 3D, tak jsme na naší Aduš zvědaví. No.... myslela jsem že mi šaty přes prsa prasknou, nějak se mi zvětšili od poslední zkoušky :grinning: , ale nakonec všechno dobře dopadlo. Jak jste si to užili v Anglii? Moc hezký věcičky.
16. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, krásný věci jste pořídili :grinning: .
16. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
st.katka: děkuji dala jsem si záležet, mám ráda dětskou značku disney takže to bylo pro mě strašné vidět tolik věciček tam... :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - to pak člověk neví, co dřív viď? :grinning: Jak se jinak cítíš? Všechno v pořádku?
17. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně tak, ale ona ti pak pěněženka řekne stop :grinning: NO tak já se cítím dobře, dneska jsem byla znova na 3D, protože jsem chtěla vidět maličkého obličejíček a trošku se podařilo tak jsem měla radost.Prý je tam maličký krásně zavrtaný tak proto ho není až tak moc vidět. :grinning:
17. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už dorazila domů postýlka pro Adélku, tak jsem zvědavá, jaká bude v reálu, vybrali jsme zeleno - bílou kombinaci http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/drevene-postylky/Chipolino-Drevena-postylka-Chippi-Novinka-2010. Už se taky těším Zuzi na nákupy, ale počkám raději až po 3D utz. Pořád váháme s kočárkem, ale asi vyhraje Bebecar s klasickým čtyřkolovým podvozkem.
18. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko, moc pěkná postýlka a hned s úložnými i prostory dost praktické, to se bude Adélce moc pěkně spinkat, to věřím, že čekáš až po 3D až to budete mít potvrzené na sto procent a pak začne to šílenství, já už jsem se zklidnila, protože věciček budeme mít tolik, že to malý ani neunosí, takže teď až doděláme pokojíček, tak začneme nábytkem a pak hračky nějaké a stačilo prozatím. :grinning:
18. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova krásná postýlka. Mě se celou dobu líbí kočárek Casualplay, akorát je drahý jako blázen. Teď jsem ale změnila. U nás v rodině dětičky v roce už chodí a moc v kočárku už nepobydou, tak mi přijde zbytečný kupovat kočárek za 23 tisíc, když ho pak ani za polovinu neprodám. Teď celkem koukám na V-cross s těmi dvěmi koly vpředu.
18. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka: no tak i mě se docela líbí ten casualplay, ale také mě odradila cena, přijde mi to na kočárek zbytečně moc a hlavně u nás v Ostrově ho má asi tak 5 maminek a to já nemám ráda, takto mám jistotu, že můj nemá nikdo :grinning:
18. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Postýlka je fakt praktická a hlavně nemusíme řešit postel dál. Pár ryze holčičkovských věciček už máme, tak doufám, že to nebudu muset dát pryč :frowning2: . Myslím, že budou šílet hlavně babičky, já jsem už nakoupila neutrální věcičky, takže zbytek nechám na rodině. Už aby byl říjen a ty naše dětičky už byli v pořádku na světě. Nechali jste si nahrát 3D na DVD? Jaký budeš používat plenky? Přemýšlela jsem i o těch nových látkovkách kalhotkových, že bych je střídala s papírovkama. No nevím....
18. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel: ano nechali jsme si to nahrát a dostali jsme i fotečky, ale náš maličký je hodně zarytý v děloze tak toho moc na tom DVD není vidět a ani na fotečkách, když jsem tam byla podruhé ve čtvrtek tak malý zase spal, ale už neměl ručičky na obličeji, ale pan doktor se musel hodně snažit aby mi dal jednu fotku obličejíčku, říkal, že se tam moc pěkně zahnízdil.
18. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina jsem zvědavá jak bude Aduš za týden spolupracovat.
18. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska poslední den v práci a čeká mě 12 dní volníčka a počasí se má zletnit huráááá :grinning: . Včera mi přišli pro Adušku 5 tepláčky, svetřík a čepka, to bude fešanda i doma a aby to mamče nebylo líto, tak jsem si dnes koupila kraťasy, když má být hezky, tak uvidíme, jestli je unosíme. Jinak holky, držte palce, v pondělí jdem na to 3D... tak snad všechno dobře vyjde a tatínek se konečně pokochá pohledem na mimíska. Užívejte léta.
24. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj Adél, tatínek vlastně uvidí svého potomka poprvé vid.No tak to budu držet palečky aby se maličká pěkně parádila před ním.No tak to budeš mít krásné počasíčko, dívala jsem se teď na počásí a tak akorát na kratásky.No já jsem si dneska udělala radost a koupila košili takovou pěknoučkou, aby to mamince moc slušelo. :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek