• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

15. srpna 2016 
Dnes jsem byla na kontrole a srdíčko tam bylo! Jsme moc šťastní! Jdu balit, dnes jedeme do Itálie. Páá
25. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka Krásnou dovču a opatrujte se s mimískem. Vloni jsme byli autem v Bibione a bylo to super, letos bohužel nic, ale příští rok i s prckem vyrážíme směr moříčko.
25. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Musíme myslet i na sebe ne jen na ty naše ratolesti v bříškách, i maminy se chtějí líbit.
25. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka tak to gratuluji, je to krásný pocit vid.Já když jsem to slyšela poprvé tak jsem nechtěla ani věřit a tatínek slzel.
Adél, tak už zítra se jdete podívat na Adélku, tak jsem zvědavá co budeš vyprávět, jinak si užij dovolenou.My se chystáme příští rok s mrnouskem do Californie, tak snad nám to vyjde na 14 dní... :grinning:
27. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Ahoj, tak holčička potvrzená, úžasně spolupracovala, je to miláček.
29. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně bych zapoměla, Adélka má 31 cm a 750 gr :grinning: Už vím, proč se tak rozšiřuji :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko tak to moc gratuluji a nějaká fotečka by nebyla, já vůbec nevím jak vypadáš jako těhulka, doufám, že to po dovolené napravíš a sejdeme se někde na kus pokecu.Jinak gratuluji k maličké, to je pěkné jenom ten náš malý musí stávkovat a moc se neukazoval.hihi.Tak to už jste pěkní my jsme měli 7.6. 27 cm a 660 gramů, takže jsme určitě od trošku víc větší než vy, ale to mi říkají pořád, že jsme o týden starší než podle menzesu.
29. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Ahoj, pokusím se v práci na albu zapracovat, ale budu toho mít asi dost. to víš, návraty po dovolené.
30. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsme pořídili krásný oranžovo černý kočárek bebecar je úžasný. Dneska kontrola na gyndě a vypsaná neschopenka kvůli čípku :frowning2: , klidový režim hlavně vleže a 3x denně Utrogestan a 3x denně Magne B6. Takže do práce se už nepodívám, ach jo. Jinak Aduš je aktivní, mamče nedá pokoje, pěkně kope, asi už má málo místa. Mamča pěkně přibrala už 5 kg :fearful:
7. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak to je mi líto Adélko, ale práce ti neuteče, hlavní je aby jste byli obě dvě zdravé, takže pěkně to dodržuj, když budeš mít chuť tak napiš a já se přijdu za tebou podívat a pokecáme konečně teď budeš mít na mě víc času. :grinning: :grinning: Jinak Matýsek také kope jako o závod a to říkají, že čím míň místa tam bude mít tak tím to nebude tak častěji, ale intenzivnější, ale mě přijde, že čím míň tam má místa tak víc je aktivní.Já mám zatím nahoře 3,5 kila a v pondělí jdeme na gyndu, tak dufám bude všechno v pořádku. :wink:
8. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme dneska na cvičení a už jenom poslední tři a pak má teta Lada stěhování, takže měsíc a půl bude zavříno, tak jsem neštastná, protože jak chodím dvakrát týdne tak cítím, že se cítím fit a jak přestanu tak hned do toho kříže, takže si budu muset na ten měsíc a půl najít tady v Ostrově, tak snad už se ten kurz pro těhulky naplnil i když většina těhulek je lína v těch teplech jít cvičit.... :frowning2:
8. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Tak držím palečky ať to v pondělí dobře dopadne. Já jdu v pondělí na ten glukózový test, už se na tu mňamku těším :unamused: . Jsem na chatě, ležím na houpačce a už mě nebaví ani číst. Doufám, že za 14 dní až půjdu na kontrolu bude vše o.k. Teď je tu ještě Bóďa, má dovču, ale od pondělka tu budu sama, tak snad bude mít v práci krátkou. Ty horka jsou fakt úmorná, když nemůžu být naložená někde ve vodě. Tak se s Matýskem opatruj, mi jdem s Aduš zase na houpajdu.
8. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no já ani nevím kdy půjdu na ten glukozový test, ale také asi hned v tom týdnu, protože to musí být do 28tt hotové, takže se také budu moc těšit.No tak to je pravda, že ty vedra jsou úmorná bez vody.Tak budu držet palečky aby ti to bylo potom v pořádku a nemusela jsi jenom ležet. TAk jen pěkně relaxuj. :grinning:
8. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu nová a zdravím vás všechny,jsem z karlových varů a čekáme miminko v prosinci :wink:
8. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - Ahoj Zuzi, tak ses rozhodla nakonec pro Matýska? Je to hezké jméno :wink: .
No, uvidíš, jestli se to cvíčo v Ostrově naplní, víš, jak to bylo naposledy, kdy jsme se tam sešly jen my dvě :confounded: , ale každopádně budu držet palce, ať se zadaří.

adelasuvova - držím palce, ať jste brzy zdravé a nemusíš jen ležet. Ten test na cukrovku není zas tak hrozný, jak všichni říkají. Je to hodně sladká šťáva. Snaž se to vypít, co nejrychleji, když to budeš usrkávat, tak to bude horší :sweat_smile:. To rozhodně zvládneš. Horší je to, že nesmíš jíst.

lordicka - vítej :wink:.
8. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za podporu, snažím se dodržovat klidový režim, co bych pro naší Adušku neudělala, ale je to šichta :confounded: . Taky si myslím, že ten test nebude zas až tak hroznej, spíš nepříjemná chuť, když člověk nesladí. Udělala jsem nám aspoň radost a objednala fusak emitex na zimu 3v1 v černo oranžové barvě ať nám ladí k našemu bebecaru. Snad se brzo dám do pořádku, prášky zaberou a Aduška se ještě na čas zabydlí u mamči. Mějte krásný léto. Zuzko, na příští týden by jsme se mohli domluvit, že přijedeš na "kafíčko". Do středy má být ještě hezky, pak se to má zatáhnout a být bouřky, tak uvidíme. Asi ve středu dopo by to bylo nejlepší. Tak si ještě písnem, jak se ti to hodí.

Lordicko - ahoj mezi těhu a mami

st.katka - díky za podporu
9. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Markét to jsi určitě ty, moc toho na tebe sedí :grinning: tak vítej mezi námi těhulkami, jinak i adélkasuvova a st.katka jsou z Ostrova, takže pak můžeme všichni vyrážet do města a bude to velká záplava kočárků. :grinning:
@st.katka no tak doufám, že to bude fungovat škoda, že teď nemůže chodit i Adélka to by jsme byli hned tři já, markéta a Adélka, ale tak pokud nebude tak budu muset chodit aspoň dvakrát do týdne plavat.. :grinning:
@adelasuvova tak o tom fusaku jsem také už přemýšlela, ale pořád čekám tak do listopadu, přijde mi to teď ještě brzo, tedy pokud není sleva, to bych koupila i hned :grinning: Adél tak ve středu by mi to vyhovovalo, jinak v úterý a čtvrtek jdeme s Markét na cvičení tedy pokud bude a nebudeme zase courat celý den po Varech i když jsem si to super užili :grinning:
9. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina no ano jsem to já :grinning: téda koukám,že z nás všech bude kočárkovská četa :wink: jinak to vedro je šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzi vem si kdyžtak plavky kdyby to cvíčo nevyšlo, mohly by jsme si jít zaplavat do lázní 5.

A všem díky za přivítání :wink:
11. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Dobře, takže zítra plavky s sebou, dneska jdu k Duchymu tak jsem na něho a moje vycházky zvědavá, jinak náš tatínek se rozhodl, že zbouráme umakart a uděláme půlku bytu, no už teď jsem z toho nervozní a nejsem si jistá jak to chce všechno stihnout, ale nechám to na něm a odstěhuji se do Varů a děj se vůle boží.... :grinning:
12. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si holky hezky zacvičte / zaplavejte.
Jinak já jsem chodila na plavčo tady v Ostrově, až pak budete obě v O. na 1.ZŠ. Je to sice klasický aqua-aerobick. Bohužel tady moc specializovaných cvičení pro těhotné není, ale můžeš si to přizpůsobit svýmu tempu a místo posilování na bříško se budete jen tak rochnit ve vodě. Mě to moc pomohlo na bolavá záda a celkově jsem se cítila dobře, takže plavání určitě doporučuju. Uvádějí to taky všude jako jeden z bezpečných sportů pro těhulky.

Zuzi, přestavba nějak dopadne, taťka to určitě zvládne.
12. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak test na cukrovku úspěšně za sebou, nebylo to tak hrozný, spíš to čekání bylo úmorný. Zuzi, jak s tou středou? Mě se to šikne dopoledne. Mějte se hezky pěkný cvíčo a přežijte to horko.
12. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak klidně by jsem mohla, ale vůbec nemám ponětí kde to tam najdu a jak mi pojede nějaký bus protože nejsem pojízdná autíčkem.No a také nevím jestli mi nedá náhodou tento dobrý glukozový test na středu, takže až přijdu od doktora tak pak dám vědět, ale určitě to nebude tak rychle. :wink: :wink:

@st.katka mi na tom cvičení neposilujeme bříško, protože to se nesmí, spíš ruce aby jsme zvládli tahat ty kočárky a pak cvičíme aby nás nabelola krční páteř a také kříže, jsem moc spokojená, ale už máme jenom dvě a pak jsou prázdniny 1,5 měsíce, tak jsem neštastná cítím se po tom cvičení super. :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - teda tak to bude taťka fofrovat, ale věřím,že to zvládne, budu držet palečky. My dnes měli v bytě pána na kuchyň a v pátek dostanu výsledek, tak jsem na to zvědavá.

@st.katka - ale mě ta voda na 1.ZŠ přijde docela studená nebo ne?

12. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka těmi výsledky myslíš jako celkovou cenu jo :grinning: No Markét mi stihneme i to Německo prý, už se to plánuje na začátek srpna, tak to jsem na něho pak zvědavá jak to bude stíhat :wink: :sunglasses: , ale nedělám si z toho hlavu, když ani on si jí nedělá.. :zipper_mouth:
13. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, protože to je cvičení pro těhotné, tak tam neposilujete, ale to plavání na 1. je klasický aqua-aerobick, takže tam se posilování bříška jede, ale ty jako těhulka bys ho samozřejmě neposilovala :wink: .
Markét, voda je studenější než v Lázních V., ale rozhodně to není ledárna :wink: .
Tak hezky cvičte holky, ať jste zdravé :slight_smile: .
14. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina myslím cenu i obrázek finální kuchyně víš :wink: dneska jsme si zase hezky zacvičily, škoda jen že to bylo teď naposledy :frowning2:
@adél včera ten relax u vás byl fakt úžasnej :wink:
mě dneska čeká žehlení ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Díky Markét, bylo to fakt fajn. Konečně jsem si mohla pokecat o těch našich věcech :sweat_smile: . Zase něco podniknem.

Zuzko, tak jak jsi zvládla glukózový test? Dalo se to ne?
15. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka i já jsem dneska žehlila, využila jsem toho, že nebylo takové dusno.Je pravda, že jsme si pěkně zacvičili a také mě mrzí to, že to bylo naposledy :angry:
@adelasuvova jo jo dalo se to zvládnout, vypila jsem to asi na 5 krát nic tedy chutného, chvilku mě pálilo v krku, ale pak to přešlo a jenom to čekání nic moc.Pak jsem šla na cvičení a porodní asistentka se divila, že jsem přišla cvičit po tom testě, ale já jsem se cítila fit, jenom potom ke konci mě bolela ta žíla jak mi jí napíchnuly, ale jinak to je v pohodě.Také děkuji za středeční relax, opálila jsem si v tom bazénku kolena, tak jsem vypadala srandovně... :grinning:
15. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli se Zuzkou plavat v Thermálu a byla to pohodička :slight_smile: jen ten obídek se mi moc nepovedl, moc asi špendlíkovi nechutnal :slight_smile:))) ale jinak další super odpoledne
20. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Tak jak jsi dopadla dneska u doktora, doufám, že čípek je v pohodě.

@lordicka to máš pravdu, že to byl super relax, jen tak dál si to spestřovat a bude to super. :grinning: Jo jo, příště nic pikantního ano, já jsem ho měla celkem dobrý. :wink:
21. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek