• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
@benjina Ahoj Zuzko, nic moc. Čípek moc neposlouchá, příští čtvrtek vyšetření v nemocnici, když to bude špatný, tak nemocnice :frowning2: . Test na cukrovku dopadl dobře.
21. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova - držíme palečky aby vše bylo v pořádku :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ahoj Markét, díky moc, snad jo, to by bylo docela hrozný být v nemocnici :cry: . užívej hezky léta a letních aktivit, já mám po zábavě :rolling_eyes:
21. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů tak to píchání asi byl špendlíček dneska slabounce poprvé kopal a vlnily se mi tepláky to byla sranda :grinning: ale krásmý
21. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak snad bude všechno v pořádku, to bych ti fakt nepřála, aby jsi ležela v nemocnici v těchto vedrech, vždyt to můžeš být i doma na klidovém režimu a víc ho dodržovat.Adélko, všechno to vydržíš a pak si budeš užívat s Adélkou aktivit neboj se doženeš to.My tě s Markét budeme navštěvovat a dohlížet zda dodržuješ klidový režim.

@lordicka Markét, gratuluji k prvním pohybům, takže už zažiješ i to co my, takového malého vetřelce v sobě, někdy je to příjemné, ale jindy se fakt dost dobře ozve a nic moc :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No večer se zase hejbal ale když se martin koupal, takže to zas prošvihnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Zuzi určitě máš slona z Prahy z nábytku viď :grinning: my ale ho už takhle krásnýho nemáme, protože je roztrhlej :frowning2: od toho našeho chlupatýho rošťáka
22. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu
23. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka přesně tak z Mobelixu :grinning: no tak je vidět, že se Lordíkovi líbí také
24. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - jak bylo v Plzni? :slight_smile: adélko drž se a kdyby ses mooooc nudila písni Zuzce a my tam jsme za pár minutek :wink:
25. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak v docela dobře, ráno jsme zjistili na cestě, že musíme vyměnit auto, protože nám praskla hadice od turba, tak jsme se zase otočili a jeli zpět do Ostrova, pro rodičů auto, ale nakonec jsme dojeli pro sprcháč a skoro se nám tam nevešel, ale i to se zvládlo.Přesně tak Adél, když tak dej vědět a mi tě přijedeme potěšit a zvednout náladu... :grinning:
25. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní kontrola nedopadla valně, výsledky horší, ale nemusím do nemocnice. Takže doma ležim. Jsem tak unavená, že ani neprotestuji, pořád bych spala. Mějte se hezky a já jdu do polohy ležmo.
29. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, tak to tedy nezávidím, ale aspoň, že nemusíš být v té nemocnici a budeš odpočívat doma a manžel se bude o vás dvě starat.Dávej na sebe pozor a kdyby ti bylo smutno tak písni dorazíme s Markét.Já tedy odjíždím na dovolenou od středy do soboty, takže potom budu zase k dispozici. :wink:
29. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Adélko, tak se obě držte a přeji hodně trpělivosti a sil k odpočinku :wink:
29. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, je to nepříjemný, ale co mi zbývá, ležim. Naštěstí je tu pořád někdo se mnou, tak se to snáze snáší. Za necelých 14 jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Užívejte těhu a volnost :grinning:
30. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš já jsem taky furt doma, ale zase u plotny vařím dělníkům :slight_smile: takže budeme se špendlíčkem brzy taky celá uvařená :grinning:
31. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ahoj Markét, já bych snad i s radostí vařila, no co se dá dělat, ležim, ležim a ležim. Pořád lepší v klídku na chatě než v nemocnici. Jsem zvědavá na další kontrolu. Na konec srpna máme taky plánovanou práci, tedy taťka, bude dělat ten obývák a rozhodla jsem se, že chci oranžovo - žlutě vymalovat ať je to tam veselý a teplý a doplním to zelenýma drobnostma. Už mám pořízení přehozy přes sedačku oranžový, je to šikovný, když to s Aduš ušpiníme, tak to hodíme do pračky a je to :grinning: . Novou sedačku chcem pořídit až bude Aduš větší´... pro jistotu :sweat_smile: . Tak ahoj a hezký zbytek neděle.

Zuzko, hezkou dovču, kam razíte?
1. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi už jsme pokročili v pokojíčku, už máme vymalované stěny, je to krásné a barevné(máme modrou , žlutou a zelenkavou) moc se mi to líbí, teď už jenom nasadit topení, zárubně, dveře a plovoučku, ale to už půjde.Já mohu už lepit ty svoje obrázky co jsem pokoupila, tak se budu vytěšovat.

@adelasuvova děkuji moc Adél, no my jedeme k Bodensee a pak na květinový ostrov, náš tatínek tam žil 4 roky a tak nám to tam chce ukázat a navštívit známé, tak doufám, že vyjde i počasíčko a budeme se moc vykoupat v tom krásném jezeře.Drže a odpočívej, budu moc držet palečky na další návštěvu.Já jdu k doktorovi až 23. srpna.

@lordicka už se vám blíží ten 3D ultrazvuk, tak budu držet palečky aby se vám potvrdila ta holčička, ale to už budu zpět a hned mi budeš vyprávět a ukazovat fotečky, držím palečky. Jen pěkně vař dělníkům, ať tě nepomluví, že se o ně nestaráš, mě to bude také čekat po dovolené neboj se.... :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak holky já jsem v nemocnici v K. varech, snad mě pusti v pátek domu :frowning2:
4. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Jak to? Co se děje? Držíme s Aduškou palečky. Jdem ve středu na kontrolu, tak jsem zvědá.
6. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, gratuluju ke skoro dokončenému pokojíčku :wink: .
Markét, co se stalo?
6. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky včéra mě pustili :slight_smile: naštěstí nic vážného, hrozně mě táhlo bříško až se mi zvedal žaludek a docela tvrdlo, tak si mě tam nechali na pozorování, kdybych náhodou měla už kontrakce,že by to ve 21 týdnu bylo špatný a ještě dělali testy na zánět močáku radši, ale vše dopadlo ok, jen se mám šetřit trošku, takže už jsme doma, vyžehlila jsem a uklidila a je nám fajn :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Tak to jsem ráda, že jste v pořádku. už si byla na tom 3D? Já většinu času ležím, ale vůbec mě to nebaví. Dneska mi dorazí kámoška z Prahy, tak bude veseleji. Jinak v pondělí mě čeká kontrola z finančáku, to je hrůza. Pronajímám svůj byt za pár korun a ještě po mě jde finančák, ach jo :cry: . Tak se hezky drž a šetři se.
7. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka - tak to je dobře, že jste oba v pořádku. Hezky odpočívej :wink:
7. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo finančák to já znám, jsou to pěkný sviňky :angry: na 3D jdeme v pondělí, tak jsme zvědaví a nedočkaví, už jsem celý 2 měsíce neviděla špendlíčka, minule mi ho totiž Ducháček ani neukázal.

@adelasuvova - tak se taky drž a hodně štěstí s tou kontrolou ať moc neprudí
7. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Markét, takové změny, já na chvilku odjedu a ty musíš jít do nemocnice, no tak to máš stejné jako já, já to mám od třetího měsíce, žě mám tlaky v podbříšku a poslední dva měsíce mi tvrdne bříško, takže budu muset to také olznámit doktorovi, kdyby náhodou.

@adelasuvova Tak budu držet palečky aby ti to dopadlo dobře a nemusela jsi také ležet v nemocnici, ale tak maličká chce být určitě ještě u maminky.No tak to je tedy síla oni fakt neví co už by kontrolovali, fakt mě s tím štvou, já jsem měla kontrolu v těhotenství ze sociálky a také nic příjemného na vyřizování, ale už mám neomezené vycházky, tak mají smůlu... :wink:

@st.katka
@st.katka
@st.katka
9. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka no tak pokojíček je skoro u konce, ale to horší nás ještě čeká, takže bude práce jako na kostele.
9. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme byli na 3D a budeme mít holčičku :slight_smile: zatím má 27cm a 460g a je v pořádku a Zuzko vítám tě z dovči :wink:
9. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak to je maličká my jsme měli víc tedy aspoň na gramy... tedy pokud si to nepletu... :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina no vy přeci musíte mít víc, je to kluk jako buk a naše něžná princezna :grinning:
9. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek