• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

3. června 2017 
@lordicka To by jsi se divila, byla jsem včera se podívat na novorozeně a na pokojíčku byla jediná holčička ona a pak tři kluci a ona byla z nich nejtěžší 3,830 a hned za ní byl chlapeček 3,800 kg.Přijde mi, že poslední dobou je ta váha v normálu, má jí snad každé mimčo, ale já bych chtěla tak 3,3 maximálně, tak uvidíme. :grinning:
10. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď už miminko bude nabírat hmotnost rychle. Jen pro srovnání - naše Gábinka měla ve 20. tt 440g a ve 25tt už 760g. Při porodu měla 3.070g :slight_smile: .
10. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla u Ducháčka, vážila jsem se a za měsíc jsem teď přibrala 3 kg tak mam nahoře dohromady 5kg to je v poho :slight_smile: ale nařídil nám klidovej režim měsíc jako má Adélka, a za měsíc pak uvidí, tak jsem zvědavá :unamused:
10. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak to máš dobré já mám teď asi tak sedm kilo a bříško roste jako z vody, už to není až takové pohodlné to chození jak bývalo před třemi týdny.

@st.katka jo jo to mi povídej náš maličký roste jako z vody, jsem zvědavá co mi řekne Ducháček toho 23.8. kolik bude ten náš poklad vážit, já jsem přibrala tento měsíc asi tak kilo a půl, teď to jde opravdu dooooooooosssssssssssstttttttt rychle
10. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte některá zájem o hrací deku? - http://www.modrykonik.cz/bazar/202-deky-zavinovacky-fusaky/608v/prodam-hraci-deku-sterntaler-katinka/

Dostali jsme ji jako dárek a už jednu doma máme :slight_smile: . Připadá v úvahu Markét nebo Adélka. Zuzka pravděpodobně růžovou chtít nebude pro Davídka :wink: .
11. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka Kačko, tatínek by se nám pod ní nevešel a Matýsek asi růžovou opravdu chtít nebude a já počkám, protože mám pocit, že jí také dostaneme až porodíme, zakázala jsem už věcičky, mám jich tolik, že to neunosí.. :grinning:

Jinak jsem se zpletla, malý měl ve 21tt 460g a 27 cm, takže Markét se opičí........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina - mi bylo jasný, že u tebe růžová nemá šanci :grinning: .
12. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka - ukážu Martinovi a dám vědět :slight_smile: my by jsme růžovou klíďo píďo vzali :grinning: ale musíme se poradit, protože u nás má pokladničku Tatínek :slight_smile:

@benjina - se neopičíme protože my to máme ve 22tt :grinning:
12. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak ten týden v tak ranném těhu není až takový rozdíl to může být jenom 10 gramů klidně rozdíl, důležitější bude až se nám to narodí kolik budou mít naši drobečkové... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem taky zvědavá kolik budou mít prcíkové :wink:
12. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, snad neva, že vám sem nakukuji, jsem z Ostrova a mám 4.měsíční holčičku, tak bych tady třeba občas s vámi pokecala. :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já hlásím, že od pondělka jsem v nemocnici a asi tu budu do 35 týdne. Jediná dobrá zpráva je, že jsme o 2 týdny starší. Dnes jsme 32+5. Problémy s čípkem přetrvávají a byli mi natočený lehký kontrakce. Tak snad se to všechno ještě uklidní a Aduška bude chtít zůstat ještě v bříšku.

Markét - gratuluji k holčičce.
13. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Moc děkuji a určo musíte vydržet. My jsme byly v kontrakcích od 26.týdne a vydžela to ta moje holka až do 36. týdne. Držím palečky.
13. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek Díky moc, před chvílí mi doktor řekl, že tu budu až do konce, tak uvidíme, jsem tu necelý týden a už mi tu asi trochu hrabe. No jo no, co bych pro naší Adušku neudělala.
13. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, já ležela 4.měsíce. Vydžíme všechno. Uteče to jako voda.
13. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova - držím palce, ať se ti stav zlepší a můžeš domů. Hezky odpočívej :wink: .

@koblichzek - vítej :grinning:. Shoda okolností - dnes jsem si zrovna prohlížela tvé album, byla jsi mi povědomá od pohledu a když jsem koukla do detailu, tak jsem se nemýlila :slight_smile: . Máte krásnou holčičku.
13. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka Děkuji za přivítání. A teď jsem na rozpacích, my se známe? :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st.katka Koukala jsem do albíčka. Tak za prvé - máte nádhernou holčičku a za druhé - od vidění se známe určitě :slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu, snad to nějak vydržím, musím, ale vleče se to tu hrozně. Příští týden mě čekají vyšetření, tak jsem zvědavá, jestli na tom budem snad o trochu lépe a mi se podíváme ještě domů.
14. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek - osobně se neznáme, ale jak píšeš, od vidění 100%. Ostrov je malý :dizzy_face: .
14. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek - moc děkuju za pochvalu malé :grinning: !
14. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - čirou nahodou si jen tak brouzdam po strankách na M.K a koukám, K.V a okres. Jsem z Ostrova, ale bydlime s pritelem v Hroznetine, mame uz skoro 14 mesicniho chlapecka, momentalne zijeme v Irsku,ale uz v brzke dobe se vratime domu. :grinning:
17. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova a ty ležíš v Ostrovské nemocnici? Tak to ti tedy nezávidím, budu muset přijít za tebou na návštěvu, tedy vy nám ale utíkáte já jsem zvědavá v pondělí co nám řekne doktor jak jsme na tom.Maličký je aktivní v bříšku až až.Držím moc palečky aby se to zlepšilo a ty jsi mohla na chvilku domů, protože věřím, že to není vůbec příjemné tam ležet.
17. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vervit a @koblichzek vítejte, tak to nás bude tedy po Ostrově opravdu hodně kočárkovat, to bude sranda.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Ahoj, je to docela dlouhý, ale co by pro Aduš člověk neudělal. Snad v pátek mě pustí i když tady člověk nikdy neví. Kdybych tu měla být dýl, tak aspoň na víkend propustku. No uvidíme. Tak se zatím měj a drž se.
17. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vervit Ahoj a vítej
17. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova takže Ostrovská na gynekologickém oddělení, no tak to tě budu moc navštívit, jsem dneska v Ostrově, tak když to stihnu tak se zastavím. :grinning: Já si nemyslím, že ti dají na víkend propustku, budou se bát aby se něco nestalo.
17. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vervit - vítej :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Uvidíme, ale vidím to bledě, dnes jsem byla na monitoru a měla jsem kontrakce, takže znova kapačka. Dnes dorazí naši a večer manžel. Aspoň, že mám každý den návštěvu a mám tu noťas jinak by mi tu asi hráblo. Primář říkal, že aspoň 2 týdny ještě vydržet, že od 36 týdne už to není nedonošenec a bylo by to snad vše o.k. No necháme se překvapit. Jinak naši dorazí na půl pátou a manžel na sedmou. Tak nevím, jestli to stihneš nějak mezi tím. Jinak malá podle včerejšího utz 1980 gramů. Zatím ahoj a drž se.
17. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova tak dneska to nestihnu, protože jsem si na sebe vzala velké soustou a stěhuji všechny věci z kuchyně a koupelny a je toho moc, takže vůbec nestíhám.Uvidíme jak na tom budu zítra, ale určitě tě navštívím za tu dobu co tam budeš, já si myslím, že Adélka počká na Matýska, je to silná holka, ale už i tak jste nás předběhli o dva týdny, tak uvídíme jak na tom budeme v pondělí, co nám řekne doktor, tedy pokud něco řekne poslední dobou nic neříká.Jsem unavená jako kotě, v šest pojedu domů a dám si relax.Drž se a neukousej se nudou. :wink:
17. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek