• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Karlovy Vary a blízké okolí

15. srpna 2016 
@benjina Tak mi dej radši vědět smskou, já abych korigovala ty návštěvy a nesešlo se mi víc lidí najednou. Tak se šetři, ať nedopadneš jako já. Zatim ahoj.
17. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tady nebyla a koukám kolik nás tu je nových tak Vás tu vítám :wink:

@adelasuvova - ahojky adelko to mě mrzí dej mi kdyžtak čísílko a já se stavím , jezdím teď do nemocnice každý den, mám tam dědu na jipce na chirurgii tak se můžu zastavit :slight_smile: jinak už se na konci září stěhujeme jupíííí

18. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ahoj Markét, já ležím v Ostrově. Jinak číslo na mě je 776303246. Tak to blahopřeji, jde vám to hezky od ruky, ale ty se šetři, znáš to, být v nemocnici není to pravý ořechový. Hrozně se to tu vleče, každý den je stejný, prostě otrava :frowning2: . Tak se opatruj a já jdu zase na polohu ležmo a nohy nahoru :unamused: .
18. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélko děda taky leží v Ostrově, zítra za ním jdu tak se stavím :wink:
18. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K. Tak mi jen pak písni v kolik to tak asi vidíš, abych nějak zkorigovala návštěvy :slight_smile: .
18. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem byla na tý cukrovce a nebylo to tak špatný, jen jsem nějak neměla žíly, takže mi na každý ruce píchly 2x a to mi vadilo víc :frowning2:
20. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od manžela k narozkám jsem dostala pravou thajskou těhotenskou masáž - no úžasnej zážitek vřele všem doporučuji aby manžílky navnadili na vhodný dáreček třeba k vánocům :wink: je to slast :wink:
20. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no tak já bych ho navnadila, ale nevím co by pak říkal na tu cenu, ta by ho zase odradila.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina No tak vánoce jsou jednou za rok ne a ty mu dáš přeci ještě hodnotnějsí dáreček :grinning:
21. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina no to je pravda, ale on mi na to řekl, že nám raději oboum zaplatí wellness pobyt z čeho budeme mít víc... :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pan doktor nás dneska pochválil, že jsme krásný ve 32tt máme 42 cm a 1730 gramů, ale do těhu průkazky mi napsal, že odpovídáme 33+5, ale o tom mi nic neřekl a termín mi neposunul tak opravdu nevím, ale říkal, že když to půjde takhle dál tak by jsme měli mít porodní váhu 3,5 kg a také říkal, že to je malý aktivista tak jsem se smála řekla mu, že to mi říkat nemusí, že to cítím až dost..... :grinning:
23. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, tak to gratuluji, že je vše v pořádku. Já jsem byla na víkend doma na propustce a od včerejšího odpoledne jsem zpátky v nemocnici. Jsem zvědavá, jak dlouho tu budu. Zítra je "velká" vizita, tak se zkusím zeptat, na jak dlouho to vidí.
23. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: @adelasuvova tak budu držet palečky aby tě tam nechtěli opravdu nechat až do porodu, vždyt i doma by jsi zvládla ležet.Dej potom vědět jak jste dopadli.
23. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova - Adélko držím palečky ať je vše Ok :wink:
23. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže tady holky všechno špatně. Dozvěděla jsem se, že mi to špatně spočítali a jsem tedy 32+2 tt a po dnešní vizitě jsem otrávená jak jed na krysy, asi tu budu až do 36 :frowning2:
24. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova no tak to je tedy síla, no není co závidět.já ani nevím kolik tedy sem, normálně bych měla být dneska 32+1 a doktor mi napsal do knížky, že jsem víc, ale nic mi k tomu neřekl, tak jsem tedy zvědavá jak to bude, protože ani velikostně neodpovídáme tomu 32tt, ale na gramy jsme ještě pod 32tt takže to nechám konovi on má větší hlavu a maličký se rozhodne sám kdy bude chtít přijít na svět, tak kolik má Adélka ted tedy.A to jako když neporodíš do 36 tt tak tě potom pustí domů jo?
24. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina Teď jsem byla na ozvách a primář mi tam řekl, že musím vydržet aspoň do 34 tt a pak mě pustí domu. Fakt už ničemu nerozumím. Takže ještě 14 dní a snad domu, ikdyž, tady nikdy nevíš :sweat_smile: Hlavně ať je Aduš v pořádku.
24. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova přesně tak, hlavně ať jste obě dvě v pořádku, ty jsi silná holka a to vydržíš kvůli malé a ona ti to potom vrátí neboj se bude hodná... :grinning:
24. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina no to jsou zmatky ach jo aduš drž se :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova jinak mě doktor napsal do knížky, že CS2 a přitom se na něho ani nepodíval, tak fakt nevím kde to vzal. :grinning:
25. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
CS je vyšetření toho čípku, já už jsem na 7
25. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova já vím, že to je vyšetření toho čípku, ale paradox je, že mi dělal jenom ultrazvuk a nic víc, tak nevím podle čeho to tak odhadl nemám to napsané v očích... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina zuzi na čele :grinning:
25. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tam už mám napsáno jiné slovo, ale nechci být hnusná... :grinning:
25. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsme objednali kočárek, fusak a zimní zavinovačku do autosedačky, koupili vaničku a chůvičky a jsme zas na chvilku vypumpovaný z peněženky :grinning: jo a konečně jsem sehnala džíny těhotenský jupíííí :slight_smile:

@adelasuvova - Adelko jak ti je?
27. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy Markét, vy jedete. Já jsem si byla dneska pro ten set do kolébky, je moc pěkný, už ho peru abych mohla připravit kolébku a koupila jsem baterky do kolotoče abych si to vyzkoušela jak to hraje..... :grinning: Také musím objednat ten fusak, ale zapomněla jsem to, takže až tam budu mít zase cestu... :grinning:
27. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Tedy vy jste se pěkně rozšouply, ale to je dobře, aspoň to budeš mít všechno doma a ne jak já.

No u nás nového snad jen to, že to vypadá ještě na 3 týdny, takže jsme v půlce pobytu v nemocnici. Každý den se vleče, ale ve výsledku to docela utíká, zní to docela neuvěřitelně, že jsem tu už tak dlouho. Budu se snažit se dostat příští víkend na propustku. Manžel se konečně pustil do toho obýváku, takže jsem docela i ráda, že jsem v nemocnici.... když chlap dělá něco do čeho se mu moc nechce to je keců :grinning: . Ale on je šikovnej a popere se s tím, věřím, že dobře. Jinak se mějte holky hezky, opatrujte broučky v bříškách a ahoj.
27. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelasuvova Adélko já bych se asi příští týden v úterý nebo ve středu zastavila ti zkrátit chvilku jestli neva, půjdu za dědou. Jinak ty otisky na chodidla s fotkou jsme sehnali v intersparu v knize, ale prej je mají mají i v knize ve Varech na rohu u tržky. :slight_smile: no to jsme se rozšoupli teď to nastěhovat do sklepa k bytu a pak na konci září zas do bytu :wink:
27. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjina to jo teda, ty už si skoro všechno měla v 18 týdnu a já začínám až teď ve 22 týdnu :grinning:
27. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek