• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, maminku na pokec. Praha - východ

1. června 2014 
Ahoj všem, už moc nevím kam a na koho se obrátit s tím, že jsem se přestehovala na vesnici, kde nikoho neznám, nic tu není:slight_smile: a tatku máme skoro porád v práci. Jsme tu už rok a chvílemi mě to dost unavuje. Potřebovaly bychom nějkakou akční maminku, co je úplně normální fajn holka. Je vůbec možné nekoho najít??:.-)))) Mám rok a půl starou holčičku a mně je 29. Bydlíme mezi Mělníkem, Neratovicemi a Odolenou Vodou.
6. bře 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to přesně kde ? :slight_smile:
6. bře 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Veliká ves:slight_smile:
7. bře 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj -já jsem z Kralup .... pokud bys byla nějak mobilní auto nebo tak - tak klidně můžem někdy zkusit dát spicha v Kralupech.... Od půlky Dubna budu muset být doma - takže času bude dost a dost :wink: ( zatím ještě pracuju...)
7. bře 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, jj to bych byla ráda. Auto mam k dispozici a do Kralup docela jezdim. Tak to bychom mohli vymyslet.
7. bře 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Určitě ..... u mě je to zatím právě ještě hektičtější díky té práci... ale od té poloviny Dubna asi nebudu vědět co nudou dělat :grinning: :grinning:
7. bře 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vantha napsala jsem Ti IP, jsem z Odoleny Vody
7. bře 2013 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vantha ahojte presne to prezivam aj ja my sme sa prestahovaly ted v lednu do Baste a je to hrozne na prochazky chodim sama a dedinu mam projitou za pul hodky mam 3 mesacne miminko je to strasne nikoho neznat :frowning2:
14. dub 2013 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, no povídej mi o tom chvíli...bast je kousek...ivana.buryskova@centrum.cz, kdybys chtěla napis...muzeme se nejak domluvit
23. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidám na prochajdu :slight_smile: jsem z Kralup a mobilní :D
27. dub 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dlouho sem tady nebila jak to že mi neprišlo upozorneni na spravu?nic mene poťad se u nas nic nezmenilo je nam už 7 mesicu a porad sme sami na prochazky ja ani nevim kde Kralupy jsou:D.auto sice mam ale bojim se jezdit
15. srp 2013 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kamarádka mě požádala, abych sem dala odkaz na bazárek, co pořádají 14. 6. v Libíši: http://libisskybazarek.blogspot.cz/
1. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek