Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Hledám kamarádku, maminku na pokec. Praha - východ

Ahoj všem, už moc nevím kam a na koho se obrátit s tím, že jsem se přestehovala na vesnici, kde nikoho neznám, nic tu není🙂 a tatku máme skoro porád v práci. Jsme tu už rok a chvílemi mě to dost unavuje. Potřebovaly bychom nějkakou akční maminku, co je úplně normální fajn holka. Je vůbec možné nekoho najít??:.-)))) Mám rok a půl starou holčičku a mně je 29. Bydlíme mezi Mělníkem, Neratovicemi a Odolenou Vodou.
rnika
6. bře 2013
A to přesně kde ? 🙂
vanthaautor
7. bře 2013
Ahoj Veliká ves🙂
rnika
7. bře 2013
Ahoj -já jsem z Kralup .... pokud bys byla nějak mobilní auto nebo tak - tak klidně můžem někdy zkusit dát spicha v Kralupech.... Od půlky Dubna budu muset být doma - takže času bude dost a dost 😉 ( zatím ještě pracuju...)
vanthaautor
7. bře 2013
Ahoj, jj to bych byla ráda. Auto mam k dispozici a do Kralup docela jezdim. Tak to bychom mohli vymyslet.
rnika
7. bře 2013
🙂 Určitě ..... u mě je to zatím právě ještě hektičtější díky té práci... ale od té poloviny Dubna asi nebudu vědět co nudou dělat 😃 😃
sabatko
7. bře 2013
@vantha napsala jsem Ti IP, jsem z Odoleny Vody
lenulik1002
14. dub 2013
@vantha ahojte presne to prezivam aj ja my sme sa prestahovaly ted v lednu do Baste a je to hrozne na prochazky chodim sama a dedinu mam projitou za pul hodky mam 3 mesacne miminko je to strasne nikoho neznat 😞
vanthaautor
23. dub 2013
Ahoj, no povídej mi o tom chvíli...bast je kousek...ivana.buryskova@centrum.cz, kdybys chtěla napis...muzeme se nejak domluvit
ladynna
27. dub 2013
Ahoj holky, taky se přidám na prochajdu 🙂 jsem z Kralup a mobilní 😃
lenulik1002
15. srp 2013
ahojte dlouho sem tady nebila jak to že mi neprišlo upozorneni na spravu?nic mene poťad se u nas nic nezmenilo je nam už 7 mesicu a porad sme sami na prochazky ja ani nevim kde Kralupy jsou😃.auto sice mam ale bojim se jezdit
papuchalk
1. čer 2014
Ahoj holky, kamarádka mě požádala, abych sem dala odkaz na bazárek, co pořádají 14. 6. v Libíši: http://libisskybazarek.blogspot.cz/

Začni psát odpověď...

Odešli