• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku maminku na procházky, Olomouc

10. listopadu 2017 
Zdravím všechny co sem zavítají :slight_smile:
Jsem z Olomouce a mám 4měsičního syna. Hledám někoho na procházky a kdo bude chápat jak se cítím. Někdy je to fakt náročné a neznám žádnou maminku s mimčem s kterou bych mohla pokecat o mateřských věcech nebo se jen tak projít. Kamarádky děti nemají, tak to nechápou, vetšina chodí ještě do školy nebo bydlí daleko a já se cítím často osamělá. Syna miluji nade vše, ale myslím, že většina z nás to moc dobře zná. Manžel, přítel věčne v práci, s přáteli a my každý den s dětmi doma, uklidit, uvařit, procházka, krmení, koupání, když se podaří tak spát, minimum času pro sebe a neustále to samé dokola. Nevím jak vy, ale já se od porodu strašně změnila. Většinou jsem se synem jenom doma, nemám náladu vůbec na nic, přepadá mě smutek a chybí mi, jaká jsem byla dřív a celkově volnost. S přítelem jsme mladí, ani spolu nebydlíme, výdáme se většinou ob den a já sem furt s malým sama a kolikrát už na to nemám sílu.

Kdyby se tady našly nějaké maminky byla bych moc ráda za vaše zkušenosti, rady nebo jen vyslechnutí.. :slight_smile:
5. říj 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zkus požádat o vstup do zamčené skupiny, jsou tu Olom. diskuze a v něm ol. maminy :slight_smile:
6. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bekulkamama Moc děkuju za tip:slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 já bych klidně zašla na procházku, jsem z Olomouce, jsem vdaná, je mi 28 a mám tři děti :slight_smile:
9. říj 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 ja se do Olomouce stehuji za 3 tydny, jsem ve 4 mesici a take nikoho neznam :(
30. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 a v které části Ol bydlíš? Ono přece jen to není úplně malé město.. :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenineek Ol je bezva :slight_smile: určitě se Ti zde bude líbit :slight_smile: Kam se budeš stěhovat, jaká část?
30. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barinkas myslim, ze se to tam jmenuje Nove Sady, ke konci mesta.. O meste nepochybuji, Olomouc je urcite krasna, ale spis se bojim, ze si nenajdu kamaradky, kdyz budu porad s malym/ou.. Termin mam ke konci listopadu, takze jeste mam cas :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenineek
kamarády určitě najdeš... zde sice bydlím od narození, ale v podstatě se stýkám teď úplně s jinými lidmi, jak předtím... jsem chvíli žila jinde, teď bydlím v jiné části, na opačné straně a mám nové kamarády dá se říct :slight_smile: Od Nových sadů bydlím nedaleko... Až zde budeš zabydlená, klidně můžeme zajít na prochajdu či kafe, malá má necelé 2 roky...
Myslím, že to zde je vcelku fajn, od Nových sadů je i blízko relativně do parku, do centra města...
30. kvě 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barinkas Ahoj, bydlím kousek od parku, mám to blízko k floře, k nádraží mesto, do centra i na tabulák..:D takže tak, Olomouc mi nepřijde zas tak velká, vsude seš do 20 min..:slight_smile: Kde bydlíš ty? Jinak já už mám ročního syna:slight_smile:
30. kvě 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenineek Ahoj neboj kamaradky najdes :slight_smile: Jestli chces tak te provedu :slight_smile: Jinac taky jsem z Novych Sadu :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 tak do 20 minut určitě ne ani autem :slight_smile:velká určitě není, ale třeba já to mám do města pěšky cca 40 minut...bydlím za Baumaxem, třeba do Globus bych teda pěšo nešla :grinning: ani do tesca, to je tak na hodinu.Ten park tak za půl hodiny rychlou chůzí ... Moje malá bude mít v létě 2 roky...
31. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barinkas Tak nikdo neříkal, že pešky..:slight_smile: a autem, záleží kudy jezdíš, v jakej čas a jakou rychlostí, jasně, že když pojedeš z jednoho konce města na druhej, ve 3 odpoledne, tak to pravděpodobně nebude trvat 20 minut, ale pokud pojedeš třeba večer a přes obchvat není problém být za 10 minut od teska u Olypie..:D
31. kvě 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 auto v podstatě nevyužívám, jelikož máme jednu sedačku, jak přijede taťka z práce, vždy někam jedeme, tudíž nemá cenu pro nás stále přehazovat :slight_smile:
31. kvě 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to chápu:slight_smile: chodíš někam cvičit s malou?:slight_smile:
31. kvě 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěly jsme, byly jsme jak měla rok párkrát, tenkrát hrozně řvala, bála se v té době lidí, takže jsem to zabalila ... Teď zas to je pro naši věkovou kategorii jaksi v době, kdy ona spí... chodily jsme na Nové sady, to bylo vcelku blízko. Určitě by šlo někam jinam, ale ona je stejně nejspokojenější na písku, takže to zatím nechávám tak....
31. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, mam rocniho chlapecka a radi bychom se seznamili s nejakou mamkou. Neco se tu uz planovalo, uz jste neco podnikly? Rada bych se pridala:slight_smile:
18. črc 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,já bych teda za Vámi musela s malou dojet,ale nemám to daleko 40min vlalem a Olomouc znam jak svy boty :slight_smile:
18. črc 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenineek Taky čekám miminko v listopadu, takže se určitě můžeme po zabydlení domluvit a pak třeba s mrňousky chodit plavat a podnikat něco, když budeme mít prcky úplně stejně:slight_smile:
18. črc 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kifsepixam
@lenineek baby ja mam termin na začiatku decembra :slight_smile: a bývame na Neredine :slight_smile:
17. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, hledam kamaradku co ma deti nebo ceka. cekam v cervnu princeznu a bohuzel zatim nikdo z mych kamaradek jeste necekaji rodinu tak bych chtěla najít někoho na pokec i na prochazky. Bydlím kousek od Olomouce
13. led 2015 v 10:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, mám skoro ročního klučinu a bydlím v okolí tabuláku, fakultní nemocnice...pokud chcete, ráda se s někým půjdu projít s kočárky, klidně i k Floře. Taky tu moc známých nemám...
13. led 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, bydlim v centru Olomouce a muj chlapecek bude mit za chvili rok. Moc rada poznam nekoho, kdo ma momentalne stejne materske radosti i starosti! :smile:
15. led 2015 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, moc ráda bych poznala fajn maminky z Olomouce pro společné procházky a zážitky s dětmi:slight_smile: Jsem z Neředína. Pokud byste si se mnou a mým synem nějaká ráda vyrazila ven, tak se budeme oba moc těšit , neváhejte a pište :slight_smile: Popřípadě pokud by to šlo, rádi se k některé z vás připojíme :slight_smile:
29. led 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonja01 Ahojky právě jsem si všimla, že jsi z okolí Tabulového vrchu a Fakultní nemocnice, já jsem z Neředína. Můžeme spolu vyrazit na procházku? Mám 6 týdenního syna :slight_smile:
29. led 2015 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smikri ahojky..určitě :grinning:
29. led 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verr17 ahojky..to jsme asi 10min tramvají od sebe a máme skoro stejně staré syny :grinning:
29. led 2015 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonja01 Skvělé, na víkend čekám návštěvu, ale co se domluvit na začátek týdne, pokud nám to počasí dovolí, šlo by to?
30. led 2015 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smikri Určitě, napiš mi do zprávy a domluvíme se, případně si na sebe vyměníme čísla.
31. led 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26. Ahoj bydlime kousek od Olomouce. Taky jsem na tom podobne cekam prvni miminko a moje kamaradky jeste nemaji ani necekaji. A tak uz se moc nevidame. Pritel je taky vecne v praci.
2. únor 2015 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 ahojky jsem z olomouce a mam 16mesicniho syna,jestli mas jeste zajem ozvy se budu rada,take hledam kamaradku na poklaboseni tady je i meil chajap@seznam.cz
13. únor 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek