• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku maminku na procházky, Olomouc

Ahoj holky, možná to sem úplně nepatří, ale i tak to napíšu. Mám na vás prosbu, která by v důsledku měla pomoct všem. Jednou mě naštvalo, že jsem nebyla schopná v Praze (a věřím, že to není jen neduh tohoto města) sehnat restauraci, kde bych se s dětma v klidu najedla (a ideálně je odložila do dětského koutku, že?), takže manžel naprogramoval mobilní web, který by měl fungovat na principu sdílení míst vhodných pro děti. Když každý zadá místa, která zná a udělají to i ostatní, mělo by nám to všem usnadni najít příště správné místo. Kromě využití v domovském městě, kde se nám/vám můžou otěvřít nová zajímavá místa, věřím, že to pomůže najít vhodná místa i v cizím neznámém městě, ať už na dovolené nebo třeba u babiček. Pokud chcete i vy přidat svou trochu do mlýna, budeme rádi, mrkněte na: https://www.kidizones.eu/. Předem díky :o)
9. dub 2016 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlime na Nove Ulici. Mam chlapecka 2,5r. @hannah2014
@hannah2014
23. dub 2016 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najde se nějaká maminka na procházku z okolí Globusu? Mám 2 měsíční holčičku.
3. kvě 2016 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najde se pro nás s prckem nějaká bezva kamarádka z Olomouce? :relaxed::rose::sun_with_face::feet:
27. kvě 2016 v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anvinka
pisni mi na mail a muzem nekam zajit@
27. kvě 2016 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
Ahoj maminky, je tu nějaká maminka, která by s námi chodila na procházky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2016 ve 13:19  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mam 7 tydenniho chlapecka. Rada bych se seznamila s nekym, kdo ma miminko a delil by se se mnou o spolecnych zazitcich, dovednostech, radach a tak. V mem okoli nemam kamaradku s miminkem, tak by spolecne prochazky s jinou mamcou byly fajn :slight_smile:
15. srp 2016 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonor8 ahoj ja mam ted skoro dvoumesicniho chlapecka a take nemam s kym vyrazit na prochazku.
28. srp 2016 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketatr Ahoj :slight_smile: Tak to jsou nasi kluci kousek od sebe, my meli ted dva mesice :slight_smile: Z jake casti Olomouce jsi?
28. srp 2016 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonor8 Ahoj. Hodolany. Kousek od zastavky Vejdovskeho. A co ty?
29. srp 2016 v 00:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketatr My jsme z Neredina, kousek od Globusu..
29. srp 2016 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonor8 sice to neni uplne nejbliz, ale i tak bychom spolu nekdy mohli vyrazit na prochazku, ne?
29. srp 2016 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketatr @eleonor8 Ahoj, nevím jak moc je to ještě aktuální (jsem nová i na Koníkovi :slight_smile: ), ale jsme pár měsíců přestěhovaní do Olomouce a neznám tu skoro žádnou maminku s dítětem. Mám měsíčního syna a už mě nebaví procházky o samotě bez možnosti si popovídat.
16. zář 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinula ahoj. Moc rada s tebou nekdy zajdu na prochazku a popovidam si.
16. zář 2016 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketatr ahoj, to by bylo moc prima :slight_smile: už potřebuji kontakt s někým kdo má špunta a není to nejbližší rodina :slight_smile:
16. zář 2016 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlali7
@cinula Ahoj, jsem v Olomouci sice jiz temer rok, ale nejdrive jsem byla na rizik.teh. a ted mam 3,5 mesicniho chlapecka a rada bych ses nekym seznamila mimo okruh rodiny meho manzela :slight_smile: Bydlime v Neredine, kousek od Globusu. Rada vyrazim s kymkoli na prochazku, at uz s kocarkem nebo v nositku :wink: Najde se tu nekdo? Diky Lucka
7. únor ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka_1510 no, já jsem z Povelu, možná trochu z ruky :slight_smile: ale když najdeme něco napůl cesty :slight_smile:
8. únor v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinula já jsem Nové Sady :relaxed::wink:.Sousedky.
8. únor v 11:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka_1510
Ahoj Lucko, bydlim u Timpa,takze to mame od sebe kousek. Mam maleho 3,5 mesicniho chlapecka. Rada pujdu na prochazku. :slight_smile:
2. bře ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čeká nás přesun do Olomouce. Vypadá to že bydlení dopadne v lokalitě Povel. Sice tu pár lidí znám ale minimum. Budu ráda když poznáme někoho na procházky, kafčo ,na harni , na pokec :slight_smile:) Mám dvě holčičky. 8 let a půl roku. takže bereme jakýkoliv věk :slight_smile: mě je 30. :wink:
19. bře v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není tu nějaká kamarádská a pohodová maminka s dvouma dětma na aspoň občasné pocourání ?mám miminečko a předškolkáčka :slight_smile:
5. dub ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek