• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku – maminku, Praha východ, Říčany a okolí

4. května 2017 
@supersonik ahojda :slight_smile: tak to bychom klidně mohly něco podniknout, já jsme pro každou špatnost :wink: pořád se snažíme něco podnikat.....ale ty teď budeš mít asi chvilku jiné starosti :slight_smile: jak se ti bydlí v Říčanech?

@marciik21 moc zdravím do Popovic :slight_smile: koukám, že máme stejné zájmy, to je fajn :slight_smile: taky jsme rodila loni v srpnu, léto bude asi mazec....holky, to je fajn, tak se můžeme na něčem určitě domluvit, co vy na to?
27. kvě 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja budu jedine rada :slight_smile:, muzem klidne neco treba uz pristi tyden :wink:, co vy na to? :grinning:
27. kvě 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro sejít se příští týden kromě pondělí je mi to jedno a do pátku snad neporodím:slight_smile: Aspoň se poznáme:slight_smile:)) Add sedmitecka: V Říčanech jsem opravdu chvilku takže to tu nemám moc prozkoumané myslím že v létě s kočárkem bude času až až zjistit kde co je:slight_smile: Jinak ty přezdívky jsou sice fajn ale já jsem Soňa kdyby to někoho zajímalo :grinning:
29. kvě 2015 ve 14:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem Marcela :slight_smile:, tak co treba srazik v utery nebo stredu dopoledne kolem desaty? :slight_smile:
30. kvě 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :wink: jsem v Ricanech taky skoro nova..nezbyla tu jeste nejaka maminka na ven?? :grin:
4. čer 2015 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Sedmitecka ahoj :blush: ty bydlis přímo v Ricanech?? :wink:
4. čer 2015 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata ten vzkaz s možností srazu úterý nebo středa jsem četla až dneska emailem mi žádné upozornění nepřišlo, Do konce týdne už to nevidím uvidím jak po víkendu - na rovinu doufám že do neděle porodím ale pokud ne tak můžeme dát srazík další týden. Máte facebook? Na něm přeci jen by šla konverzace rychleji:slight_smile: Dyžtak mě tam najdete pod Soňa Petrů.
4. čer 2015 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adhell Maminka na ven určitě ano jen musíš počkat až porodím pak budu venku od rána do večera kor v takovém počasí jako je tento týden:slight_smile:
4. čer 2015 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supersonik.. jeee tak to az porodis tak to chci videt mimiska :slight_smile: ta moje slecna mi tak strasne rychle vyrostla..jakoby to nebyl rok ale mesic.. :slight_smile: strasne to utika a ani jsem si to nestihla poradne uzit :D uz se tesim na druhy a na briiisko :slight_smile: jeeeee.. a na tom fb te nemuzu najit..ty mas neco spolecneho s komercni bankou nebo je to jina sona?? :D je jich tam totiz vic..
4. čer 2015 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marciik21 kdyby se ti treba chtelo do Rican na prochazku tak dej klidne vedet :slight_smile: ale jinak jsme bohuzel bez auta.. :D
4. čer 2015 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adhell ahoj nojo to jsem já ta spojená s komerční bankou:slight_smile: Prcka ráda ukážu až se teda ukáže i mně - zítra mám první termín tak uvidíme zda půjde ven nebo si ještě pohoví v břichu - zatím to moc nevypadá že by se mu chtělo:slight_smile: Máš roční holčičku? Tak to už je sranda s takovým děckem to už ti běhá co?
5. čer 2015 v 15:11  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adhell to nevadi, klidne prijedu, mam to kousek a jezdim tam casto :wink:, dneska jsem tam vlastne taky byla :slight_smile:, tak pristi tyden si tu pisnem a dame srazi, ju? :slight_smile:
5. čer 2015 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Jevan a máme 10 měsíčního chlapečka. Do Říčan jezdíme s malým plavat. Je tu nějaká maminka, která by vyrazila s náma s kočárkem? Bydlíme na samotě v lese, ale nejsme křováci :slight_smile: jen manžel dělá hajného :grinning:
5. čer 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollinka..my bysme klidne sli.. :wink:
7. čer 2015 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supersonik..tak coooo?? Uz ?? :wink: nebo se mu jeste nechce?? :grin:
7. čer 2015 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Marciik21..tak platí :wink: pristi týden mam zatím cely volny.. :blush: tak dej pak vedet kdy..
7. čer 2015 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata už druhým dnem přenáším - nějaké zaručené tipy od maminek na vyvolání porodu?? Už bych ho chtěla vidět venku a partner je celý nervozní jak kdyby měl jít rodit on :grinning:
8. čer 2015 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me nepomohlo vůbec nic :grin: prenasela jsem 4 dny.. :blush:
8. čer 2015 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adhell tak to mám stejný nepomáhá mi taky nic asi prostě tomu nechám volný průběh a až bude chtít ven tak vyleze
9. čer 2015 v 15:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak mi říkala mamca..ven proste musi :grin:
10. čer 2015 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá už mám Honzika venku narodil se ve čtvrtek odpoledne tak až se zaklimatizujeme tak se s vama rada sejdu. Je to krásný pocit :slight_smile:
13. čer 2015 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rmasenka :Ahoj též jsem z Nupak a bydlíme tady od dubna.Nikoho tu neznáme.Manžel je pořád v práci a s dětmi jdu na hřiště když není velký horko jsem ted 21 tyden tehotenství a na sluníčku dlouho nevydržím.A doma mi už celkem hrabe.Mohli by sme se nedy sejít nemám tady s kým pokecat :(
13. čer 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak rikam holky.. :wink: my mužem kdykoliv :blush:
13. čer 2015 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@humpio ahoj určitě můžeme dát sraz. A ty čekáš další? No ty vedra na to nejsou nic moc. A kde bydlíte?
13. čer 2015 ve 22:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsme se vratili z Recka tak uz jsem zas online..Tak kdyztak holky tohle je muj tel 724 21 15 15 :slight_smile: mam cely tyden volno tak neco vymyslime ne??
23. čer 2015 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jmenuji se Jarka a mám doma 2,5 letého syna, půlroční holčičku, habešského kocoura a pracujícího manžela. Bydlíme v Rostoklatech. Hledáme nějakou kamarádku s dětmi (treba podobně starými) k občasnému výletu, povídání.... Já i syn to potřebujeme, dceři zatím vystačíme i my. :slight_smile: :slight_smile: samotné už nás to moc nebaví. Budu ráda, když se ozvete. Jsme mobilní. Těším se. Jarka
25. čer 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkahabesska my jsme bohuzel az v ricanech :slight_smile:
25. čer 2015 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollinka Tak kdy se za nami prijedete podivat?? :slight_smile:
25. čer 2015 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marciik21 tak jak to s tebou vypada?? :slight_smile:
25. čer 2015 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adhell Omlovám se, manžel teď byl na služební cestě a já tu měla maminku a neměla čas na pc. Kdy by se vám to hodilo příští týden? :slight_smile:
25. čer 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek