Hledám kamarádku – maminku, Praha východ, Říčany a okolí

Hledám kamarádku, též maminku, z Prahy východ, Mukařov a okolí. Na procházky s kočárkem a volný čas. Jsem kousíček od Mukařova - Louňovice.. Bydlím tu cca 1,5r. Mám měsíc a půl starou holčičku.
zivymimco
2. pro 2015
Holky někdo z Nupak? pripadne okoli? jsem mobilni a hledam maminy, kteří chodi do dětských koutku, navstevuji se, na vylety s deckama, ale dokazi se bavit i o necem jinem, nez o detech, zajit si na kafco bez nich, nakupovat, zacvicit, atd.
ninusch
5. led 2016
Ahoj holky, taky se hlásím 🙂 Pár let už v Říčanech bydlím a jsem teď doma se skoro desetiměsíčním prckem 🙂
geopsici
10. únor 2016
Ahoj vespolek 🙂 Není tu maminka z Vyšehořovic? 🙂 Je mi 31 a mám skoro dvouletého chlapečka.. 🙂 Rádi bychom poznali někoho na "venčení". Samozřejmě budu ráda za víc, nikoho tu prakticky neznám.
adhell
11. únor 2016
@ninusch taky jsme z Rican 😊 bydlime na hradě.. 😊
vilkaz
16. únor 2016
@adhell, @bara107, @mcora, @marciik21.... Ahoj všem, jsme ze Vsestar a máme dvě holky, necelé 4 roky a 8m. Jsme celkem aktivní, ale pořád jsme nenašli někoho fajn z okolí, s kým bysme mohli něco podniknout nebo se sejít. Máte někdo deti podobného veku a chuť se potkávat? Auto máme, takže dojet Otice, Ricany, Struharov... v pohodě. Nebo někdo z Vás kdo by chtěl začít běhat s kočárem - Tehov, Voderadske buciny... Přes den když je starší ve školce? ... Jinak jsem celkem normální 🙂, kamarady ale mame vsechny v Praze... Mimo md pracuju v marketingu.
sartira
16. únor 2016
@ninusch
@vilkaz
@adhell
@geopsici
@zivymimco
@geopsici
Holky kouknete na fb skupinu Maminky v ricanech a okoli. Necham ji verejnou, snad to bude lehci najit
sartira
16. únor 2016
lissette
16. únor 2016
Ahoj! Někdo z Koloděj a blízkého okolí na vycházky s kočárem by se nenašel? 🙂 Mám chlapečka, 7 měsíců.
humpio
16. únor 2016
@zivymimco jsem z Nupak
adhell
18. únor 2016
Holky me ta skupina na fb nejde najít.. 😁 dejte mi sem link..diky
margitam
7. srp 2016
Nějaká maminka z Průhonic a okolí? 🙂
adhell
7. srp 2016
@margitam z Rican.. 😉
adhell
7. srp 2016
@vilkaz here tohle jsem ani nevidela.. 😊
majulaj
16. říj 2016
Ahoj holky,mám 18m.holčičku a rádi bysme poznali maminku s podobně starým dítkem na povídání,hraní,procházky....našel by se někdo z Mukařova a okolí😃?
smeghead
17. říj 2016
Ahoj, mám 7 měsíční holčičku a jsme z Nupak, kdyby se zde našla nějaká maminka na procházky a kafíčka, budeme rádi 🙂
margitam
17. říj 2016
@majulaj
@smeghead holky moje, jsem z Průhonic 🙂
zivymimco
17. říj 2016
@margitam mam 2 leteho syna a jsem z Nupak 🙂
eva_byrtus
17. říj 2016
Ahoj holky. Mám 3,5letého syna a 16měsíční holčičku a jsem z Říčan. Jsem dost aktivní, ráda chodím na procházky i na hřiště, ale klidně i na kafíčko. Určitě se někdy můžeme domluvit.
@majulaj
smeghead
19. říj 2016
Tak to se nás tu sešlo poměrně hodně, tak co vymyslet nějakou tu procházku? Samozřejmě až bude lepší počasí než dnes🙂
alzacek
19. říj 2016
Ahoj mam rocniho chlapecka,jsem kousek od Cakovic,nasla by se nejaka,ktera tu bydli 😉
smeghead
27. říj 2016
@margitam super,tak co dát někdy společnou procházku a kafíčko? 😉
alzacek
4. lis 2016
@smeghead
Ahojky,muzem nekdy se sejit a pokecat.A co v Letnanech ,nemas to daleko?
smeghead
4. lis 2016
@alzacek bohužel to je pro mne hooodně z ruky, já jsem z Nupak 🙂
gachna
4. lis 2016
Ahojte, já jsem tedy taky z Nupak... Ale zatím tedy v očekávání...
smeghead
4. lis 2016
@gachna jéé tak to gratuluji 😉
margitam
4. lis 2016
@gachna
@smeghead muzeme neco.podniknoit ale trd se hernicek trochu.desim...kvuli bacilum
smeghead
4. lis 2016
@margitam no Ema je na herničky stejně ještě malá🙂
3janca
23. led 2017
Ahoj sem od policky a hledam kamaradku na popovidani 😉
podbaba
1. únor 2017
Ahoj,jsem že Všestar a hledám mamcu na procházky.Muzu i někam dojet🙂
marpeti
22. únor 2017
@podbaba
Ahoj, jsem taky ze Vsestar, jsme tu pomerne kratce a cekam take prvni mimco, ale v září 🙂