Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám kamarádku/maminku v Brně-Komín a okolí

dagmaris
18. lis 2014

Ahoj holky,
hledám kamarádku- nějakou sympatickou mamču na procházkování, kočárkování, kafíčka, návštěvy, když prší a ták 🙂 Je mi 28 a mám skoro 9 měsíčního Kubu. V Komíně jsem teprve rok a nikoho tu nemám a všechny moje kamarádky jsou ještě bezdětné, takže mají tak nějak jiný svět a mě přijde že jsem s malým pořád sama, i když jsem strašně společenský člověk 🙂
Kdyby se vám některé chtělo se takovou trochu divnou cestou seznámit, dejte vědět, budu se těšit.
PS: Jsem strááášně ukecaná :D
Dáda a Kuba

schiferka
18. lis 2014

@dagmaris Ahojky 🙂 Mám téměř 11měs chlapečka, bydlímě v Žabinách, tak klidně někdy můžem pokecat, vidět se... No víš jak ;)

dagmaris
autor
18. lis 2014

@schiferka
to by bylo fajn 🙂 tak snad se umoudří počasí 🙂 Ozveme se do SZ, ju? 🙂

kaschmar
22. led 2015

@dagmaris Ahoj jsem z Králova Pole, mám 1, 5 roku syna a hledám někoho na dětská hřiště a cvičení v Sokole Kr. Pole. Chodí tam děti 1-3 roky a my teď začali. Je to tam supr, akorát bych chtěla chodit s někým. Nepřidáte se? Synovi už bude skoro rok, když tak počítám. Zuzana

mysakm
22. led 2015

@dagmaris ahoj, mně je 33, mám 2 děti (4 roky a holčičku také skoro 9 m), z Brna nejsem, ale nemám to tak daleko.

mariana001
18. únor 2015

ahoj, mám taky malého synka a jsme od Líšně, tak se můžeme setkat kdekoliv.

dagmaris
autor
21. bře 2015

@kaschmar
Ahoj, omlouvám se, ale nějak jsem nezaregistrovala odpovědi, jsem trubka 🙂
Bohužel, my už na cvičení chodíme do Větríčku na Nerudově a moc se nám tam líbí, takže do Sokola plánujeme až bude malý starší a to stejně asi k nám do Komína, jelikož to tam máme 5 minut od baráku, ale kdybys chtěla zajít někam jen tak se projít, posedět nebo třeba na písek, rádi půjdeme.

@mysakm
Ahoj i tobě se omlouvám, prostě jsem si nevšimla odpovědí. A odkud jsi? Jestli je tam hezky, my bychom i přijeli třeba. Nebo vy do Brna a uděláme hezký výlet...nebráním se ničemu 🙂

@mariana001
Líšeň fíííhááá to je úplný druhý konec :D ale konec světa to není, takže já jsem pro 🙂 Kolik je tvému malému? Kuba bude mít 13 měsíců.

kaschmar
21. bře 2015

Ahojky Dagmaris jsem pro detske hriste. Chce se ti dojet do kr.pole?

mariana001
21. bře 2015

Syn má čerstvě 3-roky. Můžeme se klidně potkat někde ve středu města, co třeba Vaňkovka?

iulia
1. dub 2015

Ahojky, zaujalo mě, že máš syna 13 měsíců a že bydlíš v komíně. Všechny moje kámošky/maminky mají holčičky, tak bych byla ráda, kdybychom znali i nějakého chlapečka🙂. Od května budeme nově bydlet v komíně, tak se někdy můžeme domluvit. Mému synovi je 15 měsíců.

Sem začni psát odpověď...

Odešli