• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku: maminky z Kobylis a okolí

5. října 2013 
Ahoj, jsem novopečená maminka (moje holčička má 5 týdnů) a hledám kamarádku na společné vyjížďky s kočárkem apod. Bydlím poblíž metra Kobylisy, docela blízko je to i do Tróji či na Ládví. Moje zájmy jsou (kromě miminka :slight_smile: ) cestování po divokých zemích a výlety do přírody, chytré filmy, sport všeho druhu, seberozvoj, jóga. Baví mě smát se, organizovat různé akce a poznávat nové inspirativní lidi. Tak třeba brzo poznám některou z vás :wink:
27. zář 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda Tě poznám :slight_smile: pokud Ti nevadí, že moje holčička je zatím ještě v bříšku ale už jen 2 měsíce a vydá se na svět :slight_smile: Já bydlím v Klecanech, je to busem cca 10 minut přímo z Kobylis :slight_smile: prakticky kamkoliv jezdím přes Kobylisy, takže se v tomto okolí pohybuji velmi často a jak říkám, ke mně domů je to kousínek :slight_smile:
Kolik Ti je let a jak si na tom s časem? Já jsem už doma a jsem dost často tady na Koníkovi, tak klidně napiš :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@panter Ahojky, ráda Tě poznám emoticon pokud Ti nevadí, že moje holčička je zatím ještě v bříšku ale už jen 2 měsíce a vydá se na svět emoticon Já bydlím v Klecanech, je to busem cca 10 minut přímo z Kobylis emoticon prakticky kamkoliv jezdím přes Kobylisy, takže se v tomto okolí pohybuji velmi často a jak říkám, ke mně domů je to kousínek emoticon
Kolik Ti je let a jak si na tom s časem? Já jsem už doma a jsem dost často tady na Koníkovi, tak klidně napiš emoticon
2. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zrzzynka Ahoj! Děkuju za zprávu a omlouvám se že odpovídám až teď, nějak nestíhám. Ráda Tě poznám, vyrazíme třeba společně na procházku? Teď jsem nachlazená, ale třeba příští týden už snad budu ok. Napíšu Ti do zprávy svůj mobil. Jo a je mi 30. Tak zatím! :wink:
5. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek