• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku maminu z Ústí n. Labem / Litoměřic

22. května 2013 
Ahoj, mám dvouletého caparta a hledám maminu s dítkem podobného věku. Zjistila jsem, že mám málo kamarádů s dítkem a trochu mi chybí potkávat se s nějakou holčinou či paní, která řeší podobné věci ohledně ratolesti jako já.
19. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: nejsem přímo z Ústí či Litoměřic ale daleko to do Ústí nemám, Teplice :slight_smile: klidně můžem popsat a pokud to půjde vymyslet společný výlet nebo vzájemnou návštěvu :slight_smile: Lucka
20. bře 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, děkuji za odpověď:slight_smile: Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem :( Máš podobně staré dítko?
25. bře 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@viperka Ahoj, děkuji za odpověďemoticon Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem :( Máš podobně staré dítko?
25. bře 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
20 měsíců :slight_smile:, i my máme teď rýmu, nesnáší utírání nosánku, neumí smrkat a s odsávačkou jsme si užili svoje :(. Vždycky mám strach že mu to steče do krčku a pak bude mít zánět průdušek jako vždycky. V tomhle počasí se není asi čemu divit :( už aby bylo tepleji :slight_smile:.
28. bře 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky hledám nějaký nový kamarádky. Nemám nikoho,kdo by čekal nebo měl miminko. Je mi 27 a čekáme v srpnu holčičku.
22. kvě 2013 ve 20:48  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek