Hledám kamarádku maminu z Ústí n. Labem / Litoměřic

pakuce
19. bře 2013

Ahoj, mám dvouletého caparta a hledám maminu s dítkem podobného věku. Zjistila jsem, že mám málo kamarádů s dítkem a trochu mi chybí potkávat se s nějakou holčinou či paní, která řeší podobné věci ohledně ratolesti jako já.

viperka
20. bře 2013

Ahoj 🙂 nejsem přímo z Ústí či Litoměřic ale daleko to do Ústí nemám, Teplice 🙂 klidně můžem popsat a pokud to půjde vymyslet společný výlet nebo vzájemnou návštěvu 🙂 Lucka

pakuce
autor
25. bře 2013

Ahoj, děkuji za odpověď🙂 Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem :( Máš podobně staré dítko?

pakuce
autor
25. bře 2013

@viperka Ahoj, děkuji za odpověďemoticon Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem :( Máš podobně staré dítko?

viperka
28. bře 2013

20 měsíců 🙂, i my máme teď rýmu, nesnáší utírání nosánku, neumí smrkat a s odsávačkou jsme si užili svoje :(. Vždycky mám strach že mu to steče do krčku a pak bude mít zánět průdušek jako vždycky. V tomhle počasí se není asi čemu divit :( už aby bylo tepleji 🙂.

minimaxik
22. kvě 2013

Ahoj, taky hledám nějaký nový kamarádky. Nemám nikoho,kdo by čekal nebo měl miminko. Je mi 27 a čekáme v srpnu holčičku.