Hledám kamarádku maminu z Ústí n. Labem / Litoměřic

Ahoj, mám dvouletého caparta a hledám maminu s dítkem podobného věku. Zjistila jsem, že mám málo kamarádů s dítkem a trochu mi chybí potkávat se s nějakou holčinou či paní, která řeší podobné věci ohledně ratolesti jako já.
viperka
20. bře 2013
Ahoj 🙂 nejsem přímo z Ústí či Litoměřic ale daleko to do Ústí nemám, Teplice 🙂 klidně můžem popsat a pokud to půjde vymyslet společný výlet nebo vzájemnou návštěvu 🙂 Lucka
pakuceautor
25. bře 2013
Ahoj, děkuji za odpověď🙂 Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem 😞 Máš podobně staré dítko?
pakuceautor
25. bře 2013
@viperka Ahoj, děkuji za odpověďemoticon Omlouvám se za dlouhou odezvu, ale malej má rýmu a tak nejsou večery moc klidné, pořád k němu odbíhám, budí se s ucpaným nosem 😞 Máš podobně staré dítko?
viperka
28. bře 2013
20 měsíců 🙂, i my máme teď rýmu, nesnáší utírání nosánku, neumí smrkat a s odsávačkou jsme si užili svoje 😞. Vždycky mám strach že mu to steče do krčku a pak bude mít zánět průdušek jako vždycky. V tomhle počasí se není asi čemu divit 😞 už aby bylo tepleji 🙂.
minimaxik
22. kvě 2013
Ahoj, taky hledám nějaký nový kamarádky. Nemám nikoho,kdo by čekal nebo měl miminko. Je mi 27 a čekáme v srpnu holčičku.

Začni psát odpověď...

Odešli