Hledám kamarádku na mateřské z Českých Budějovic

Ahoj holky. Mám chlapečka 18 měsíců a bydlím v ČB. Ráda bych našla nějakou kámošku na procházky, dětská hřiště, bazén, cvičení, apod. anebo večer třeba do kina a taťkové budou hlídat 🙂 Budu ráda, když se ozvete…
hanca830
14. črc 2012
ahoj mam chlapečka 15měs.tak kdybys chtěla můžem něco podniknout 😉
terka_85autor
16. črc 2012
To jsem ráda, že se někdo ozval. A kde bydlíte, že bysme zašli třeba na prochajdu nebo někam na hřiště...
lucieee87
22. črc 2012
ahojky jsem z ČB a mám dvoletého chlapečka.ráda bych také něco společně podnikla 🙂
pište prosím na email: lucie.urna@seznam.cz
coseto
28. dub 2016
Já chci taky 😞 samé starší příspěvky ale 😞 někdo nový, kdo na mateřské nemá parťáka? Mám 3 leťandu a mimčo...
kara11
27. čer 2016
@coseto
Ahoj, ještě hledáš někoho na pokec?
coseto
28. čer 2016
Ahoj, no jasně, hledám pořád, začínají nám prázdniny a já nemám s kým něco třeba podniknout s dětmi. Holka už je také ve věku, kdy potřebuje někoho na hraní a moje nejlepší kamarádka se odstěhovala do Mostu 😞 a s ní i ta její 😞 Jsi z ČB?
kara11
28. čer 2016
Z Čb nejsem,přistěhovala jsem se sem takže moc kamarádek zatím nemám ,bydlím na Máji a kde ty?
coseto
29. čer 2016
Já taky nejsem odtud. Přistěhovala jsem se sem asi před 8 lety. Bydlím na Vltavě. To je celkem kousek...děti? Nebo ještě žádné? Napiš něco o sobě, at zjistím, jestli se k sobě drobet hodíme 🙂
jandacb
12. srp 2016
Ahoj maminky, tay hledam nejakou kamaradku s miminke. Mam 3 mesicni Lilianku. Sice nejsem z CB, ale neni oroblem obcas prijet a jit na prochazku, nakupy ci se domluvit na nejaky spolecny vylet 🙂. Je mi 27 let. Prosim kdyztak odpovedi na email: ja.bednarova@seznam.cz dekuju a tesim se 🙂