• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na mateřské z Českých Budějovic

12. srpna 2016 
Ahoj holky. Mám chlapečka 18 měsíců a bydlím v ČB. Ráda bych našla nějakou kámošku na procházky, dětská hřiště, bazén, cvičení, apod. anebo večer třeba do kina a taťkové budou hlídat :slight_smile: Budu ráda, když se ozvete…
12. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mam chlapečka 15měs.tak kdybys chtěla můžem něco podniknout :wink:
14. črc 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda, že se někdo ozval. A kde bydlíte, že bysme zašli třeba na prochajdu nebo někam na hřiště...
16. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem z ČB a mám dvoletého chlapečka.ráda bych také něco společně podnikla :slight_smile:
pište prosím na email: lucie.urna@seznam.cz
22. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky :frowning2: samé starší příspěvky ale :frowning2: někdo nový, kdo na mateřské nemá parťáka? Mám 3 leťandu a mimčo...
28. dub 2016 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coseto
Ahoj, ještě hledáš někoho na pokec?
27. čer 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no jasně, hledám pořád, začínají nám prázdniny a já nemám s kým něco třeba podniknout s dětmi. Holka už je také ve věku, kdy potřebuje někoho na hraní a moje nejlepší kamarádka se odstěhovala do Mostu :frowning2: a s ní i ta její :frowning2: Jsi z ČB?
28. čer 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Čb nejsem,přistěhovala jsem se sem takže moc kamarádek zatím nemám ,bydlím na Máji a kde ty?
28. čer 2016 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejsem odtud. Přistěhovala jsem se sem asi před 8 lety. Bydlím na Vltavě. To je celkem kousek...děti? Nebo ještě žádné? Napiš něco o sobě, at zjistím, jestli se k sobě drobet hodíme :slight_smile:
29. čer 2016 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tay hledam nejakou kamaradku s miminke. Mam 3 mesicni Lilianku. Sice nejsem z CB, ale neni oroblem obcas prijet a jit na prochazku, nakupy ci se domluvit na nejaky spolecny vylet :slight_smile:. Je mi 27 let. Prosim kdyztak odpovedi na email: ja.bednarova@seznam.cz dekuju a tesim se :slight_smile:
12. srp 2016 ve 21:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek