• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
@olivra
Já včera lehla s teplotami... tedy nelehla, to nejde. Maty má kašel, rýmu..... fujka.... fakt príma noc... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Takže ted budeme doma v teple... stejně bude venku hnusně, jako ted ráno. Mlha mlha a zase mlha....
17. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
chtěla jsem napsat, jestli nechcete jít dnes odpoledne na chvilku ven, ale koukám, že jste nemocní :frowning2:
my už jsme vše vyléčili :slight_smile: Zub nám zatím žádný nevyrostl, tak jí asi štvala ta rýma... Brzy se uzdravte, Eliška se už těší na kluky :slight_smile:
17. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
Ahojky, no jo, my opět marodíme... dneska Maty skoro dvě hodiny brečel a neměl důvod. Ta rýma i kašel mu fakt dávají zabrat. Už jsem koupila i odsávačku na vysavač, ale je to jedno, můžu vysávat každých pět minut.... tak to se mu fakt nelíbí.... :unamused:
Až budeme fit, určitě dáme srazíka, moc se těším...
17. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka

Malej :frowning2: Eliška taky nejdřív strašně brečela, když jsem jí odsávala nosík. Pak mi paní, co k nám chodí na vaničky, poradila ať si určíme heslo a až to heslo řeknu, tak jí mám začít odsávat. A musím říct, že to docela pomohlo. My říkám jedna, dva, tři a na tři jí začnu odsávat.

Brzy se uzdravte ať můžeme jít ven.
18. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Eliška už kluky dohání :slight_smile: v půl roce váží 6230g a měří 65cm... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
My brečíme furt i s tou odsávačkou na vysavač, ale je to alespon rychlejší.... :slight_smile:

ty jo, hezký..... taky pěkně Eliška přibírá...

Holky, co mám dát Matýskovi, když mi nechce jíst, asi jak má tu rýmu tak nechce nic jiného než kojit.... :frowning2:
Chudáček můj maličkej....
19. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,
tady je furt mrtvo...... ach jo, s váma si člověk fakt pokecá.....
Kdyby jste mi něco chtěli tak pište do mailu.... :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka

Ahoj Irčo,
už je tobě a Matýskovi líp? Ještě stále brečí, když odsáváte?
Eliška už začíná píďalkovat. A tento týden se naučila vztekat... No máme doma veselo :slight_smile:) Ale je šikulka, spinká od 19hod do půl sedmé do rána. Takže i já se vyspím.
Moc se těším až se uvidíme. Takže se brzy uzdravte! :grinning:
21. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens ahojky nevím zda je stále aktuální nabídka ohledně kamarádství- stále hledám někoho kdo bude hodný a příjemný. Popovídá si o všem a nebude se povyšovat. Těším se na odpověď S krásným pozdravem Monika / Praha 4 Pankrác
případnou odpověď - monikaandrlikova@seznam.cz
21. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

našla jsem vaši diskuzi ohledně přátelstvi,prochazky,atd.jsem z prahy 9 vysočany..na prosek to mam kousek. Tak jeslti budeš mít náladu na prochazku a pokec tak napis. Nam je dneska 9 měsíců :slight_smile:
22. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mucka01

Ahoj,

to je super :slight_smile: Určitě něco podnikneme :slight_smile: Příští týden jsme mimo Prahy , ale další týden by jsme se mohli domluvit a sejít se v mateřském centru Veverka. Je to tam moc fajn.
22. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hele pani chytrá, já natebe nemám email :grinning: :grinning: :grinning:
@moky zdravím a vítám :dizzy_face:
@mucka01 já jsem taky Vysočany - Podviňák :wink:
22. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonsen-díky tak to by bylo super.pristi tyden ja taky moc nemuzu,ale pak by jsme se domluvily..jeste jsme nikdy nebyli v materském centru..tak to by byla pro nas premiéra..což bych uvítala,asi je tam super..
:dizzy_face:
22. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-tak to jsem kousek od sebe..chodime do parku na prochazky..do podvinaku..
22. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám nové maminky,to je fajn,moc zdrávím a vítám :dizzy_face:
@irenka Tak co,už vás ty potvory bacily nezlobí?A taky na tebe nemám maila!!
24. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to kino jak jsme se bavily,tak dávají od Hřebejka ten nový film Nevinnost!Já bychšla,co vy?Pište pište...
24. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens ahojky kočičky, my jsem nyní nemocné a složilo to i tatku. Tak můžem zůstat v kontaktu a po uzdravení něco spáchat společně :grinning: Krásný dníček Monča a Míša
26. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

s fotkou, jak má Eliška na sobě tu červenou mašli, jsme postoupili do finále o kárku pro Elišku z časopisu Maminka. Chtěla bych Vás poprosit, zda byste nám zahlasovali, tím že že dáte like na facebooku maminky. Nejdřív, ale musíte na www.facebook.com/maminka.cz ,kliknout na tlačítko líbí se mi, nahoře uprostřed.
Vím, že je to dost složité, ale uděláte nám velikou radost.
27. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moky

Ahoj Moky, co Vás skolilo? Tady jsou všechny maminky moc fajn. Až budete všichni zdvaví, tak musíme něco vymyslet :slight_smile: Už se těším až zase Eliška bude mezi dětičkama...
27. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda, tady se furt nic neděje :frowning2: Ženy, kde jste?
30. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra jééé a já jsem u našich :frowning2: a tak ráda bych šla. A co ten další týden čtvrtek světýlka nebo světlušky? :dizzy_face: :grinning:
30. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koukam v tom počasíčku jsounejak všichni nemocní..achjo...my chodíme aspon na cvhilku ven v té zimě. i když to taky nic moc.v parku podvinni mi prijde, že je snad jeste vetsi zima než jinde :wink:
30. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mucka01

My jsme se dnes vrátili z ČB. Takže mě zítra čeká vybalování. Úterý a středu mám plnou, ale ve čtvrtek by jsme mohli jít kočárkovat. když budeš mít čas, tak dej vědět.
30. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 ale není je tam krásně :slight_smile:
@nonsens já jsem tento týden v JH :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem se min.týden potila s chřipkou a jsem ráda,že je to za mnou.Už se těším ven a na další setkání :slight_smile: Kdy něco podnikneme?
31. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Tak nakonec ani já do kina nejdu a to jsem se těšila.Přijede babička......Jo jo,počítám s Vámi,určo půjdeme :slight_smile:
31. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonsens.ahoj ja bohužel ve čtvrtek a pátek něco mám,ale v neděli,pondělí,úterý můžu...ja už to takhle dopředu mám daný...to jsem s malým doma..jestli se ti neco z toho hodí..tak dej vedet.kam chodíte kočárkovat??
31. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-jo je tam krásně,,to neříkám, že ne..a v léte to tam je super a na jaře..no vlastně celý rok. :slight_smile:
31. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
:grinning:
31. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 v létě budeme mít i bazének, tak se třeba můžete přijít koupnout :wink:

Holky já začínám příští týden s plaváním, takže nemůžu úterky :unamused:
31. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek