• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
@nonsens
@mucka01 Holky,pokud půjdete kočárkovat v po. nebo ut. ,tak se k Vám rádi přidáme :wink:
1. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
olivra- tak mi muzem klidne pondělí nebo útery..kam chodíš?? :slight_smile: kde by jsme se mohli srazit?
3. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to je super,my máme jenopm na chatě bazének..ale to je super.ma malý rád vodu?my jsme chodili plavat,ale pres zimu jsem to prerušila..kvůli nemoci a tak..začneme v dubnu.chodit do hotelu Step na plavání..
3. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Tak nakonec můžeme až v ut.,v po jsme vzaly náhradu na plaváníčku :wink: Co tedy sraz před Fénixem?Mám to 4stanice busem.
3. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak super,,tak v útery a v kolik?
3. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 upřesníme si čas v pondělí,ju?Ale viděla bych to kolem 15hod.,co ty na to?
4. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by šlo.v kolik tak svačíte?protoze sváča na lavičce v takovém počasí nic moc.... :confounded:
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra zrádkyně :grinning:
@mucka01 my začínáme ve stepu toto úterý tak uvidíme :wink:
4. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr my tam chodime taky..teda chodily-v dubnu začnem opět
5. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :grinning:to víš,Ty furt někde trajdáš :grinning: tak pojď s náma,povyprávíš nám,jak plavčíte :wink: !?
6. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 sváča teď venku,to né :slight_smile: zatím má Edí odpo.ke sváče stále mlíčko(kojení),a v tomhle poču,bych asi nic nevyždímla :grinning:,svačíme jak kdy kolem půltřetí a třetí,tak buď nakojím ve Fénixu,nebo doma a pak hned vyrazím :wink:
Jak to máte Vy?Určo se nějak domluvíme :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak fajn..tak to je super...jestli s tim nemas problém tak jo..my si klidne dame svaču někde...My svačíme ovoce..nebo dostane rohlík a je vystaráno na pul hodky...(je v klidu)
Jinak me trapi od včerejška nějaký prujem,ale uz beru endiaron,,tak mi to snad pomůuze,ale dneska sme taky byli venku a naštěst me to nechytlo...jenom kdyby nahodou se to zhoršilo tak dam vedet pres den,ale ja doufam, že to bude ok.
6. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy jak se máte?
Něco nového? Nám roste osmý zub, tak máme o zábavu postaráno.... :sweat_smile:
6. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahoj ja jsem tady nová :unamused: , to už máte 8 zub????ty bláho...Nám roste 4...a taky máme o zábavu postaráno.který vám roste?my máme 1hore,dole..tak co pokračuje dál?asi dvojky...
7. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Ahojky,tak jak je?Je Ti lépe?Kdyby to nevyšlo zítra,tak to naplánujem na jindy,hlavně se dej dopořádku,ať je Ti fajn :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka No nazdárek,Ty už s námi mluvíš :grinning: Kde jsi se toulala,teda Tvoje písmenka :wink:
7. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahoj už je mi lépe..ted sem byla venku, je tam krasne... :wink: tak se těším odpo
7. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 ale my jsme domluvené na zítřek na úterý :slight_smile: jinak se také těšíme.Dnes odpo jdeme plavat,máme náhradu :wink: ,normálně chodíme ve stř.
7. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra aha tak jsem to někde zvorala..no nevadí..tak zítra..ja jsem :wink: popleta...
7. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 :grinning: nic se neděje,já jen aby jsi na mě někde nečekala :wink: snad bude zítra také takové počo,jako dnes. :slight_smile: To je dobře,že už je Ti fajn.Dopo poprvé Edí dostal povařené jablíčko,jak jinak baští dobře(zeleninu,kaši),tak tohle se mu moc nezdálo,tvářil se u toho,jako když ho krmím citrónem :grinning: snědl pár lžiček,tak zítra další pokus :sunglasses:
7. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Proč bych s váma nemluvila :unamused:
Jen se tu nic neděje...........
7. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra jo ty pohledy na nové chutě znám...to je sranda...my jsme se takhle tvářili na activii bílou...jakože bleeeeeeeeeee,ale pak to snedl..ani moc neprotestoval :astonished:
7. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01
ahojky,
nám ted roste druhá dvojka dole. Pak snad bude chvíli pokoj a pak asi začnou stiličky. :slight_smile:
My už máme těch 7 zubáků dlouho, ale je to dítě od dítěte jiný. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Nějak nevím co řešit dřív. V práci toho bylo dost a dost.... :frowning2:
NAvíc plánuju ty představení a mám z toho docela hlavu v pejru. Tak nevím co s tím udělat.
A jak se máte vy?
7. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, v úterý teda odpoledne nemůžu (ještě dodělávám školu a mám zrovna zápočet), ale jinak velmi ráda. Bazén ve stepu je super, byli jsme tam než se malý narodil a někdy v dubnu začnem znova, pokud to zdraví dovolí.
7. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj my taky začnem v dubnu (nebo spíš pokračování ) začali sme pred zimou,ale prerusili jsme to.tak se možná uvidíme..ja zatim nevim, ktere dny budeme chodit.ty už víš?
7. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra jo až se budete venčit, tak my budeme plavat :wink:
7. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já to myslela ve srandě :slight_smile:
7. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr aha,tak to jo.Co ve čtvrtek,půjdete?
7. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra hele ve čtvrtek s tím 100% počítám. Našla jsem si na internetu 3 básničky včetně brambory a už je umíme :slight_smile:
Mám je nalapené nad přebalovačákem :grinning:
7. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek