Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

Ahoj maminky,

právě jsme se s manželem a naší holčičkou Eliškou přistěhovali do Prahy na Prosek. Protože tu nikoho neznám 😞 , ráda bych si tu našla kamarádky na procházky s kočárkem a i jiné akce. Je mi 24 a Elišce je měsíc.
olivra
1. únor 2011
@nonsens
@mucka01 Holky,pokud půjdete kočárkovat v po. nebo ut. ,tak se k Vám rádi přidáme 😉
mucka01
3. únor 2011
olivra- tak mi muzem klidne pondělí nebo útery..kam chodíš?? 🙂 kde by jsme se mohli srazit?
mucka01
3. únor 2011
@kapr tak to je super,my máme jenopm na chatě bazének..ale to je super.ma malý rád vodu?my jsme chodili plavat,ale pres zimu jsem to prerušila..kvůli nemoci a tak..začneme v dubnu.chodit do hotelu Step na plavání..
olivra
3. únor 2011
@mucka01 Tak nakonec můžeme až v ut.,v po jsme vzaly náhradu na plaváníčku 😉 Co tedy sraz před Fénixem?Mám to 4stanice busem.
mucka01
3. únor 2011
jo tak super,,tak v útery a v kolik?
olivra
4. únor 2011
@mucka01 upřesníme si čas v pondělí,ju?Ale viděla bych to kolem 15hod.,co ty na to?
mucka01
4. únor 2011
jo to by šlo.v kolik tak svačíte?protoze sváča na lavičce v takovém počasí nic moc.... :-S
kapr
4. únor 2011
@olivra zrádkyně 😃
@mucka01 my začínáme ve stepu toto úterý tak uvidíme 😉
mucka01
5. únor 2011
@kapr my tam chodime taky..teda chodily-v dubnu začnem opět
olivra
6. únor 2011
@kapr 😃to víš,Ty furt někde trajdáš 😃 tak pojď s náma,povyprávíš nám,jak plavčíte 😉 !?
olivra
6. únor 2011
@mucka01 sváča teď venku,to né 🙂 zatím má Edí odpo.ke sváče stále mlíčko(kojení),a v tomhle poču,bych asi nic nevyždímla 😃,svačíme jak kdy kolem půltřetí a třetí,tak buď nakojím ve Fénixu,nebo doma a pak hned vyrazím 😉
Jak to máte Vy?Určo se nějak domluvíme 🙂
mucka01
6. únor 2011
jo tak fajn..tak to je super...jestli s tim nemas problém tak jo..my si klidne dame svaču někde...My svačíme ovoce..nebo dostane rohlík a je vystaráno na pul hodky...(je v klidu)
Jinak me trapi od včerejška nějaký prujem,ale uz beru endiaron,,tak mi to snad pomůuze,ale dneska sme taky byli venku a naštěst me to nechytlo...jenom kdyby nahodou se to zhoršilo tak dam vedet pres den,ale ja doufam, že to bude ok.
irenka
6. únor 2011
Zdar ženy jak se máte?
Něco nového? Nám roste osmý zub, tak máme o zábavu postaráno.... :-N
mucka01
7. únor 2011
@irenka ahoj ja jsem tady nová :-| , to už máte 8 zub????ty bláho...Nám roste 4...a taky máme o zábavu postaráno.který vám roste?my máme 1hore,dole..tak co pokračuje dál?asi dvojky...
olivra
7. únor 2011
@mucka01 Ahojky,tak jak je?Je Ti lépe?Kdyby to nevyšlo zítra,tak to naplánujem na jindy,hlavně se dej dopořádku,ať je Ti fajn 🙂
olivra
7. únor 2011
@irenka No nazdárek,Ty už s námi mluvíš 😃 Kde jsi se toulala,teda Tvoje písmenka 😉
mucka01
7. únor 2011
@olivra ahoj už je mi lépe..ted sem byla venku, je tam krasne... 😉 tak se těším odpo
olivra
7. únor 2011
@mucka01 ale my jsme domluvené na zítřek na úterý 🙂 jinak se také těšíme.Dnes odpo jdeme plavat,máme náhradu 😉 ,normálně chodíme ve stř.
mucka01
7. únor 2011
@olivra aha tak jsem to někde zvorala..no nevadí..tak zítra..ja jsem 😉 popleta...
olivra
7. únor 2011
@mucka01 😃 nic se neděje,já jen aby jsi na mě někde nečekala 😉 snad bude zítra také takové počo,jako dnes. 🙂 To je dobře,že už je Ti fajn.Dopo poprvé Edí dostal povařené jablíčko,jak jinak baští dobře(zeleninu,kaši),tak tohle se mu moc nezdálo,tvářil se u toho,jako když ho krmím citrónem 😃 snědl pár lžiček,tak zítra další pokus 😎
irenka
7. únor 2011
@olivra
Proč bych s váma nemluvila :-|
Jen se tu nic neděje...........
mucka01
7. únor 2011
@olivra jo ty pohledy na nové chutě znám...to je sranda...my jsme se takhle tvářili na activii bílou...jakože bleeeeeeeeeee,ale pak to snedl..ani moc neprotestoval :-o
irenka
7. únor 2011
@mucka01
ahojky,
nám ted roste druhá dvojka dole. Pak snad bude chvíli pokoj a pak asi začnou stiličky. 🙂
My už máme těch 7 zubáků dlouho, ale je to dítě od dítěte jiný. 🙂
irenka
7. únor 2011
@olivra
Nějak nevím co řešit dřív. V práci toho bylo dost a dost.... 😞
NAvíc plánuju ty představení a mám z toho docela hlavu v pejru. Tak nevím co s tím udělat.
A jak se máte vy?
l.e.o.n.t.y.n.k.a
7. únor 2011
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, v úterý teda odpoledne nemůžu (ještě dodělávám školu a mám zrovna zápočet), ale jinak velmi ráda. Bazén ve stepu je super, byli jsme tam než se malý narodil a někdy v dubnu začnem znova, pokud to zdraví dovolí.
mucka01
7. únor 2011
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj my taky začnem v dubnu (nebo spíš pokračování ) začali sme pred zimou,ale prerusili jsme to.tak se možná uvidíme..ja zatim nevim, ktere dny budeme chodit.ty už víš?
kapr
7. únor 2011
@olivra jo až se budete venčit, tak my budeme plavat 😉
olivra
7. únor 2011
@irenka já to myslela ve srandě 🙂
olivra
7. únor 2011
@kapr aha,tak to jo.Co ve čtvrtek,půjdete?
kapr
7. únor 2011
@olivra hele ve čtvrtek s tím 100% počítám. Našla jsem si na internetu 3 básničky včetně brambory a už je umíme 🙂
Mám je nalapené nad přebalovačákem 😃