Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

Ahoj maminky,

právě jsme se s manželem a naší holčičkou Eliškou přistěhovali do Prahy na Prosek. Protože tu nikoho neznám 😞 , ráda bych si tu našla kamarádky na procházky s kočárkem a i jiné akce. Je mi 24 a Elišce je měsíc.
nonsensautor
10. únor 2011
@kapr

a jak se Kubíkovi plavání líbilo?
nonsensautor
10. únor 2011
@olivra

jéé, jsi hodná 🙂
Doufám, že se uvidíme ve Veverce 🙂
kapr
10. únor 2011
@nonsens no teda my jsme oba nadšení. Teda já jo a Kuba snad taky. Ale je to opruz to před a potom 😃
olivra
11. únor 2011
@irenka Já to asi špatně nazvala,jak jsi říkala o tom protažení někde v Karlíně.Teda doufám že se nepletu :-|
olivra
11. únor 2011
@kapr Co Vy a v pondělí veverka?
olivra
11. únor 2011
@mucka01 Ahoj,promiň že odepisuji až teď.Tak nakonec jsme včera cvičit nebyly.Edí měl teplotu,dnes už tedy nemá,ale oči má stále jako skleněnky 😞 A jestli my půjdeme do veverky,to zatím nevím,podle situace.Asi by jsme šly odpoledne.Teda minule jsme tak byly 😉
mucka01
11. únor 2011
@olivra Ahoj..ne to je v pohode..tak to je blby,že jste mely teplotku...ja prave,bych s vama šla do veverky,,ale potrebovala bych vedet v kolik...jestli bych šla do prac e nebo ne..podle toho..bych se prizpůsobila..
irenka
11. únor 2011
@olivra
JO protaženíčko, já jsem pro jen když vidím že máte jiné aktivity tak se asi nesejdeme v termínu.
Co v pátek kolem 3tí? Zeptám se jak je volný sál u mě nahoře kde mám kancl ju?

Jinak já ani dneska do práce ani učit nejedu, pokouší se o mě nějaká viroza, v noci jsem nespala páč jsemměla zimnici, bolí mě uzliny a krk a mám rýmu, takže taky dobrý.... budu celý víkend čajíčkovat.
nonsensautor
13. únor 2011
Ahoj holky,

půjdeme zítra do Veverky?
l.e.o.n.t.y.n.k.a
14. únor 2011
My to bohužel dnes vynecháme, máme od včerejška rýmu a kašel, tak zůstanem doma, aby z toho nevylezla chřipka.
olivra
14. únor 2011
My také dnes nepůjdeme,nejsme ještě fit,tak to domluvíme na příští týden.Pište kdy se Vám to hodí,aby jsme se domluvili na termínu!?
nonsensautor
14. únor 2011
@l.e.o.n.t.y.n.k.a

Jejej 😞 Ale v tomhle počasí se není, čemu divit 😞
nonsensautor
14. únor 2011
@ olivra

Nám by se příští týden hodilo pondělí nebo čtvrtek.
mucka01
14. únor 2011
ahoj holky nám by se to taky hodilo v e čtvrtek 24.2. na Matěje.jestli pujdete tak dejte vedet,,ja bych šla taky.. :-p
olivra
14. únor 2011
Proti příštímu čtvrtku nic nemám,jsem taky pro 🙂 Tak fajn,už jsme tři a kdo další se přidá!? x-)
nonsensautor
14. únor 2011
@olivra
@mucka01

Počítám s příštím čtvrtkem 🙂
l.e.o.n.t.y.n.k.a
15. únor 2011
Zdravím holky, taky máme příští čtvrtek volno, už to mám zapsané v diáři. Ještě domluvit v kolik a kde?
kapr
16. únor 2011
pondělí jsem propásla a příští čvrtek jsme pryč😞
aannggiie
16. únor 2011
@kapr nazdar...to jsem tě vychmátla.to mu malýmu drobkovi už je 7.měsíců???? to je děs jak se daří?
kapr
16. únor 2011
@aannggiie ty já ne tebe nedavno tak yněkde narazila a říkám..............musím napsat 😃 no a takhle to dopadlo.
No je to super. malej je super už zaděláváme na druhé 😃 😃 😃 😃 teda teď nám lezou horní zuby tak je trochu uplakaný, ale jinak zlatíčko. Ale vás už je kusanec, ne?
mucka01
22. únor 2011
@nonsens
@olivra
@l.e.o.n.t.y.n.k.a Čau holky...tak platí ten čtvrtek? v 10.00 v acentru?
mucka01
22. únor 2011
|-| Jo a jeste co si máme sebou vzít?..myslim nejakou podložku,ručník a tak????
olivra
22. únor 2011
@mucka01Čauky,to má být ale sraz ve veverce 😉 Teda pokud si matně vzpomínám =-)

A já nevím,ale my asi nepůjdeme 😞 Edí měl o víkendu teploty a kašel,horečka už je pryč,ale kašel ještě ůplně ne.Dr. říkala že je to jen od rýmy,ale ještě jsme nebyli venku a aby jsme nenakazili někoho dalšího,i když už to je jen občasné zakašlání :-p
olivra
22. únor 2011
@mucka01 v tom acentru asi myslíš ty Světýlka,jak jsme se bavily.Tak pokud chceš jít tam,tak nemusíš mít sebou nic 😉 vše tam mají.My na ně půjdeme za 14dnů,příští týden jsme na horách a tento,jak jsem psala,mezi děti raději nee...
mucka01
22. únor 2011
@olivra ahojky...aha...děkjuji za info ohledne a centra.my jsme taky meli teplotu...tak se brzy uzdravte..
mucka01
22. únor 2011
@nonsens
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj holky ja to spletla ne v ancentru, ale ve veverce...pujdete tam nekdo?
mody
22. únor 2011
Není někdo z Vysočan, nejlépe s dítkem kolem roku? Malej má rád děti a v našem okolí jich zrovna moc není...
l.e.o.n.t.y.n.k.a
22. únor 2011
@mucka01 Ve čtvrtek dopoledne máme volno, tak určitě půjdem a veverka je kde?
mucka01
23. únor 2011
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj je někde na praze 3.ja jsem tam jeste nebyla, nonsens by mela jít taky...tak nevim..nejak nekomunikuje😉
l.e.o.n.t.y.n.k.a
23. únor 2011
Tak pokud bude bezbariérové spojení tak není problém, snažím se jezdit, tak abych ten kočár netahala.

Začni psát odpověď...

Odešli