• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
autor
@kapr

a jak se Kubíkovi plavání líbilo?
10. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra

jéé, jsi hodná :slight_smile:
Doufám, že se uvidíme ve Veverce :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens no teda my jsme oba nadšení. Teda já jo a Kuba snad taky. Ale je to opruz to před a potom :grinning:
11. únor 2011 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Já to asi špatně nazvala,jak jsi říkala o tom protažení někde v Karlíně.Teda doufám že se nepletu :unamused:
11. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Co Vy a v pondělí veverka?
11. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Ahoj,promiň že odepisuji až teď.Tak nakonec jsme včera cvičit nebyly.Edí měl teplotu,dnes už tedy nemá,ale oči má stále jako skleněnky :frowning2: A jestli my půjdeme do veverky,to zatím nevím,podle situace.Asi by jsme šly odpoledne.Teda minule jsme tak byly :wink:
11. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra Ahoj..ne to je v pohode..tak to je blby,že jste mely teplotku...ja prave,bych s vama šla do veverky,,ale potrebovala bych vedet v kolik...jestli bych šla do prac e nebo ne..podle toho..bych se prizpůsobila..
11. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
JO protaženíčko, já jsem pro jen když vidím že máte jiné aktivity tak se asi nesejdeme v termínu.
Co v pátek kolem 3tí? Zeptám se jak je volný sál u mě nahoře kde mám kancl ju?

Jinak já ani dneska do práce ani učit nejedu, pokouší se o mě nějaká viroza, v noci jsem nespala páč jsemměla zimnici, bolí mě uzliny a krk a mám rýmu, takže taky dobrý.... budu celý víkend čajíčkovat.
11. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

půjdeme zítra do Veverky?
13. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to bohužel dnes vynecháme, máme od včerejška rýmu a kašel, tak zůstanem doma, aby z toho nevylezla chřipka.
14. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My také dnes nepůjdeme,nejsme ještě fit,tak to domluvíme na příští týden.Pište kdy se Vám to hodí,aby jsme se domluvili na termínu!?
14. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@l.e.o.n.t.y.n.k.a

Jejej :frowning2: Ale v tomhle počasí se není, čemu divit :frowning2:
14. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ olivra

Nám by se příští týden hodilo pondělí nebo čtvrtek.
14. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nám by se to taky hodilo v e čtvrtek 24.2. na Matěje.jestli pujdete tak dejte vedet,,ja bych šla taky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proti příštímu čtvrtku nic nemám,jsem taky pro :slight_smile: Tak fajn,už jsme tři a kdo další se přidá!? :dizzy_face:
14. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra
@mucka01

Počítám s příštím čtvrtkem :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, taky máme příští čtvrtek volno, už to mám zapsané v diáři. Ještě domluvit v kolik a kde?
15. únor 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pondělí jsem propásla a příští čvrtek jsme pryč:frowning2:
16. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr nazdar...to jsem tě vychmátla.to mu malýmu drobkovi už je 7.měsíců???? to je děs jak se daří?
16. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aannggiie ty já ne tebe nedavno tak yněkde narazila a říkám..............musím napsat :grinning: no a takhle to dopadlo.
No je to super. malej je super už zaděláváme na druhé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda teď nám lezou horní zuby tak je trochu uplakaný, ale jinak zlatíčko. Ale vás už je kusanec, ne?
16. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
@olivra
@l.e.o.n.t.y.n.k.a Čau holky...tak platí ten čtvrtek? v 10.00 v acentru?
22. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: Jo a jeste co si máme sebou vzít?..myslim nejakou podložku,ručník a tak????
22. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01Čauky,to má být ale sraz ve veverce :wink: Teda pokud si matně vzpomínám :confused:

A já nevím,ale my asi nepůjdeme :frowning2: Edí měl o víkendu teploty a kašel,horečka už je pryč,ale kašel ještě ůplně ne.Dr. říkala že je to jen od rýmy,ale ještě jsme nebyli venku a aby jsme nenakazili někoho dalšího,i když už to je jen občasné zakašlání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 v tom acentru asi myslíš ty Světýlka,jak jsme se bavily.Tak pokud chceš jít tam,tak nemusíš mít sebou nic :wink: vše tam mají.My na ně půjdeme za 14dnů,příští týden jsme na horách a tento,jak jsem psala,mezi děti raději nee...
22. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahojky...aha...děkjuji za info ohledne a centra.my jsme taky meli teplotu...tak se brzy uzdravte..
22. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj holky ja to spletla ne v ancentru, ale ve veverce...pujdete tam nekdo?
22. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není někdo z Vysočan, nejlépe s dítkem kolem roku? Malej má rád děti a v našem okolí jich zrovna moc není...
22. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Ve čtvrtek dopoledne máme volno, tak určitě půjdem a veverka je kde?
22. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.e.o.n.t.y.n.k.a ahoj je někde na praze 3.ja jsem tam jeste nebyla, nonsens by mela jít taky...tak nevim..nejak nekomunikuje:wink:
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud bude bezbariérové spojení tak není problém, snažím se jezdit, tak abych ten kočár netahala.
23. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek