• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
Tak jsem koukala, že by to mělo být v Seifrtově ulici, asi pět až deset miniut je zastávka 136, sice je to courák. ale jezdí i nízkopodlažní.
23. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.e.o.n.t.y.n.k.a
Do toho čtvrtka mi neco skočilo...nemůzu....a tak jsem se tesila...no nic
23. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 tak to necháme na jindy........budem se těšit.
23. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děvčata...víte o tom, že se ve vysočanech otevřelo nové mateřské centrum dino klub.je to místo bývalé soukromé školky woutíkův svět..a je tami cvíčo a dle rozpisu vypada dobře..chci tamjít zkusit zumbu,tak doufam,že mi to vyjde.
27. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Ahoj,tak to tam omrkni a dej vědět,co a jak :wink: Koukám že jste nikde nakonec nebyli :confused: .Já zítra odjíždím na hory,tak doufám že se pak všichni už konečně sejdeme :wink:
1. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahoj tak příjemný pobyt na horách..byla jsem tam včera na zumbe...a je to docela sranda..bylo to dobrý..
1. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo zájem o kurz masáží pro miminka? Vede ho paní doktrorka na Letné. Navíc je v kurzu povídání o homeopatii. Cena 600 Kč
1. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra
@mucka01

Ahoj holky,
moc se omlouvám, že jsem se neozvala, ale museli jsme nečekaně odjet do ČB.
Od minulého čtvrtka se nám tu furt někdo střídá :slight_smile: Tak nemám ani čas se kouknout na počítač...
Ale od příštího pondělí už tu nikoho mít nebudeme a zase budeme mít více času :slight_smile:
Už snad bude i hezké počasí a budeme se moc sejít někde venku.

7. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens ahoj..v pohode...nic moc se tady nedeje..jak vidíš. :grinning: jo to by jsme mohli něco podniknout.dej vedet--
7. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka
@kapr
@nonsens
@mucka01
@l.e.o.n.t.y.n.k.a Ahoj holky,hlásím návrat z hor :slight_smile: a doufám,že už se konečně letos sejdeme,ne až na přesrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pište termíny,kdy můžete a dáme něco dokupy :wink:

Hezký den :slight_smile:
8. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Ahojky, vítej doma z hoooor.... doufám, že jste si to užili.

Já jsem vázaná prací, takže se mnou to bude asi složité.
ale většinou nemám nic :wink: ve čtvrtek.
9. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra
@irenka
@mucka01
@l.e.o.n.t.y.n.k.a
@kapr

Ahojky, já tu do konce tohoto týdne mám manželovo sestru. V úterý máme plavčo a ve středu cvíčo. Jinak většinou máme čas :slight_smile:
tak už se snad nějak sejdeme :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se následující týdny omlouvám, dodělávám bakalářku a musím šrotit na státnice :angry: . Jediné co bych chtěla stíhat je plavání ve Stepu, snad se tam dostanu příští týden a najdu vhodnou dobu. Uvidíme jak se to bude líbit Matymu.
9. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

já celý týden uklízela a připravovala Matýskovi oslavu... bohužel jsme oba včera omarodili.... :frowning2:
Ale oslavu si včera Matýsek ještě stihnul užít....
Tak nás tento týden omluvte ze srazíku. :slight_smile:
13. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
@mucka01 Ahoj holky,tak nás moc na sraz nezbylo,ale to neva,vynahradíme si to všichni společně příště. :wink: A co my,co ve čtvrtek?Buď procházku a nebo veverku!!Podle poča.Můžete?Pište.ať se domluvme :wink:
14. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky,tak to už je Matýskovi rok !:confused: ,vše nej a pusinku posíláme s E :slight_smile: Ať jste brzy zdraví!!!
14. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra čtvrtek jdeme odpoledne k dr na poradnu :frowning2:
14. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahoj ja nejak nemela na konika čas..ve čtvrtek jsme doma,mame volno tak by jsme mohli bud prochazku nebo veverku. vzala bych jednu maminku novou (sousedku) kdyby teda chtela, jeste nevim. zitra se ji zeptam.
14. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra koukam na počasí a má být hnusně..tak nevim..tak asi veverka :wink:
14. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 ahoj,klíďo vem další maminu,alespoň nás bude víc.Taky jsem koukala na počo a má být fakt ošklivo :unamused: V kolik by se ti to hodilo?já bych šla raději po obědě,někdy odpo. kolem 14-15hod.Souhlas? :slight_smile:
15. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahoj taky po obede tak na tu 14.00 tam?..
15. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mucka01
@olivra

Ahoj holky,
ráda bych se k Vám přidala,ale jdeme na 8.měsíční prohlídku :frowning2:
15. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 platí,tak zítra ve 14hod.tam :wink:
16. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra OK budem tam
16. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Teď jsem mrkla na spoj a budu tam malinko po 14hod :slight_smile: :wink:
17. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra JO JASNE..bud budeme venku nebo uvnitr..
17. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucka01 Ahoj,moc mě mrzí že jsem nedorazila.Doufám,že pí. z kavárny vyřídila můj vzkaz?Dojela jsem busem na průběžnou a tam se mi korbička zváhla i s Edískem,snažila jsem se to dát dopořádku,ale nešlo to,tak jsem se musela vrátit zpět domů.Čekám až manža dorazí a mrkne na to,jen doufám,že to nebude nic na velkou opravu :unamused: Jak jste si to tam užili?Líbilo se Vám tam?
17. bře 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahoj no to je smůla, hlavne že se vam nic nestalo. :wink: Jo je to tam pekny..na začatku tam bylo málo dětí tak 3,4,ale pak se to tam nejak nahrnulo,,a malej z toho byl uplne vedle..brečel,,bylo to na nej moc hrrr,ale neva on si musí nejak zvyknout. Prisli am vetší dětí a dělaly tam rambajs,tak se toho trošku bál. pekne sme zmokly cestou domu,ale byla sranda. tak nekdy príste.
17. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jdu vás jen pozdravit. Koukám, že srazík zase nevyšel co?
Hlavně že jste Oli v pořádku... je to pech co? Když už se vydáš na srazík a v takovémhle počasí... tak tohle... snad to brzy budeš mít opravené....

JInak jeslti plánujete srazík příští týden, tak nás musíte na nějaký ten týden ještě omluvit. Matýsek dneska dostal ATB, kašle a nemůžeme se toho zbavit...
Manžel mi zakázal mu ty ATB dát, že je na to moc malý, tak počkám asi do pondělka a usoudím dle sebe. Taky se mi to do něj nechce ládovat, jen proto,ž e se Dr. něco nezdálo a neví přesně co mu je.... :frowning2:

Užívejte si srazíků a my se budeme léčit.... já jsem taky ještě chodící mrtvola, tak čajíčkuju zázvor a lezou mi z toho oči z důlku.
Pááá :slight_smile:
18. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny :slight_smile:

jak se máte? Jak dětičky rostou? Konečně jsem se dočkala teplého počasí. Tak bysme se mohli domluvit na nějakou procházku.
Zatím pápá a piště kdy by se vám to hodilo...
8. dub 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek