Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

Ahoj maminky,

právě jsme se s manželem a naší holčičkou Eliškou přistěhovali do Prahy na Prosek. Protože tu nikoho neznám 😞 , ráda bych si tu našla kamarádky na procházky s kočárkem a i jiné akce. Je mi 24 a Elišce je měsíc.
irenka
5. kvě 2011
@nonsens
Štěpánko, dneska dáme tu Stromovku ne? Už se moc těším, snad nám nezačne pršet..... 🙂

Holky, jak se máte a co stále děláte? Já jsem v jednom kole......
Už bude snad krásně, tak co dát zase nějaký srazík spojený s procházkou?
😉 😉 😉
lawine
10. kvě 2011
@nonsens Ahoj, ty jsi z Proseka? Před měsícem jsme se sem nastěhovali? Už jsi tu někoho našla na ty procházky? Jinak přeji krásný slunečný den Lucka a Nicolas
nonsensautor
11. kvě 2011
@lawine

Ahoj Luci,
na Proseku ještě žádnou maminku s děťátkem neznám 😞 Jsem ráda, že si se ozvala 🙂 Chodíš s Nicolasem do parku Přátelství na procházky? Tam bysme se mohli setkat. Když budeš mít čas, tak dej vědět a můžeme vyrazit kočárkovat 🙂
lawine
11. kvě 2011
Ahoj, občas tam zajdu, ale nijak často, není s kým. Mám čas prakticky kdykoliv. Jen tenhle pátek nee. Máš to nějak s malou naplánovaný kdy chodíte na procházku, nebo je ti to jedno. Řekni si kdy, v kolik a kde v parku a já tam budu. Lucka
kapr
19. kvě 2011
Tak my konečně sedíme !!! 😉
irenka
19. kvě 2011
@kapr
No ahooooj, teda vy jste vyrostli... my už běháme. 🙂
JEstli se konečně sejdeme, tak ty děti snad ani nepoznáme....... 🙂
kapr
19. kvě 2011
@irenka no třeba nepoznáme ani sami sebe 🙂))
my jsme individualisti. Proto ani nechodíme nikam na říkanky, protože Kuba to bojkotuje a dělá vyrvál. Stačí plavání, kde to všem kazíme. on chce jen cákat a plavat....... :-S 😃
irenka
20. kvě 2011
@kapr
To ses tolik změnila? Já jsem furt stejná.... 🙂
mafish
31. kvě 2011
ahoj holky, mám 2 měsíčního syna a jsem z Proseka, taky si někdy ráda zakočárkuju 😉
kapr
7. čer 2011
@mafish bereme🙂 jen se trochu dlouho domlouváme 🙂)))
ludunka
18. čer 2011
ahojte, ja som sa prednedávnom pristahovala do Prahy a tiez hladam niekoh na kocikovanie. Mám synceka a su mu 2 mesiace.
kapr
21. čer 2011
Hele holky tak co teda provedeme s nějakým tím kočárkováním? 😃 Už pěkně dlouho jsem vás neviděla. Příští týden má být hezky, tak co někde u nás na Podviňáku? uděláme piknik 😉
kapr
21. čer 2011
@olivra ženo žiješ ještě??? 😃
irenka
21. čer 2011
@kapr
Ahojky, já jsem pro... chtělo by to trochu oživit....
Jak je?
kapr
22. čer 2011
@irenka No teď jsme měli virózku a máme kopřivku, ale jinak OK. Co vy? Vy už musíte běhat jak draci, co?
olivra
26. čer 2011
@kapr no jasně že žiju 🙂 hoooj 😉

@irenka i Tobě čau 😉

holky já jsem taky pro se sejít,jen ve středu máme poslední plavčo,tak to nemůžu a v pátek odjíždím k našim.Budeme slavit,v sobotu to bude rok,co jsem porodila to naše štěstí :-p x-)
Už se těším že se potkáme a budeme mrkat,jak ty naše dětičky vyrostly. 😉
kapr
26. čer 2011
Co teda ve čtvrtek? To už bude odjetý manža do Chorvatska i s našima věcma a my budeme jen čekat na páteční let🙂
kapr
26. čer 2011
a koukala jsem na počásko a má být hezky.Navrhovala bych sraz u nás. 🙂 Uděláme piknik, už máme i pískoviště a nabízím schlazení v bazénku. Je možné rozhodit deky, klucí nikam neutečou a až je to přestane bavit, můžeme skáknout na hřiště.
irenka
27. čer 2011
Ahojky holky, dnes mám frmol, tak se dostanu pořádně na net asi až zítra.
Jinak zatím ve čt nic nemám, ale je to tak u mě na 50%, nevím zda nebudu muset zase do práce.
Jinka jsem pro....

@kapr
Kati, nevím jak k Tobě, kdyztak napiš do IP, díky....
Páá ozvu se.
irenka
29. čer 2011
Ahojky, takže sraz zase padá?
Nikdo se k tomu nevyjadřujete... tak to asi zase zkrachuje..... 😞
olivra
29. čer 2011
@kapr
@irenka Ahoj holky,já se bohužel nedostala dřív než dnes k netu 😞 Zítra bohužel nemůžeme,máme přesunutou roční prohlídku a bude i očkování :-| Ale určo Vás chci vidět,tak až se Kati vrátí z dovči,tak se můžeme domluvit.Mějte se hezky a Tobě Kati,parádní dovču 😎
kapr
10. črc 2011
Ahojek holky🙂
Jááá mooooc chtěla, ale absolutně jsem nestíhala. 😢 tak se omlouvám.
Ale tento týden hoňka. úklid z dovči a v sobotu oslava 1. narozenin :-o
aale ten další týden jsem naprosto ready. Tak řekněte jak můžete, plán je stejný 🙂 u nás🙂
olivra
12. črc 2011
@kapr ahoooj,snad bych měla být celý ten týden v pze,ještě to potvrdím do konce týdne 😉
kapr
13. črc 2011
tak super 😉
olivra
14. črc 2011
@kapr Ahoooj,tak potvrzuji,jsme celý týden v pze.Tak na kdy to naplánujeme?
kapr
14. črc 2011
tak úterý nebo středa? ve čtvrtek frčíme zase pryč a na pondělí už něco mám 🙂
lawine
16. črc 2011
Ahoj, proč ses mi už neozvala?
olivra
18. črc 2011
@kapr Tak co zítra-út.,kolem 15hod.?A to se k nám nikdo nepřidá!? 🙂
kapr
20. črc 2011
@olivra tak to jsem opět prokaučovala🙂