• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
autor
Ahoj holky,
jak jste si uzili leto? My jsme byli skoro cele leto mimo Prahu.ale Ted uz jsme zase zpet v Praze, tak by jsme se mohli sejit.Radi bychom vas videli :slight_smile: tak snad se sejdeme :slight_smile:
2. zář 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens Ahoj :slight_smile: ,ráda se s vámi všemi potkám.Ale myslím že sem nikdo nechodí,zkus holkám napsat do IP pošty,nebo sms.Já tu také přes léto nepřispívala.Teď jsem tu náhodou zbloudila :wink: Tak když dáte něco dohromady,dejte vědět.Papáá
15. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám :slight_smile:
pojďte někam :slight_smile:))
2. říj 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka
@kapr
@olivra
@mafish

Co procházka ve čtvrtek nebo v pátek?
3. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžeme. a pokud bude hnusně tak můžeme někam do koutku
4. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
Co se ti víc hodí čtvrtek nebo pátek? Kam chodíte do koutku?
4. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens je mi to totál fuk ani na jeden den nemám spešl plán. Koutek potřebujeme zavřený, jinak by Kuba zdrhl. Takže ten je třeba ve fénixu.Ale ještě jsem tam s nim nebyla :grinning:
5. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
Ve fénixu už jsme byli a mě se to tam docela líbilo.Tak co v pátek kolem 15hod před Fénixem. Tam se domluvíme,kam vyrazíme :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens jojo jen já upřesním pak hodinu podle spaní. Někdy spí malej do tří, někdy méně někdy déle. Tak uvidíme. Případně bys mohla dorazit k nám a pak půjdeme všichni najednou.
5. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
Tak jo :slight_smile: těšíme se.
5. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens oki
a přidá se ještě někdo?
5. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
zatím se nikdo jinej neozval :frowning2:
5. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
čas letí. Reaguji na starý příspěvek. Ráda bych se přidala. Koukám, že máme přibližně stejně staré princezny. Ve svém okolí máme jen kluky.
27. únor 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky jsem taky z Prahy mám 3,5 letou dcerku tak kdyby jste nějaká chtěla rádi něco podniknem :grinning:
16. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hledam kamaradky co maji taky mimco a nemaji skym jit na prochazku a popovidat si jsme z Proseka bydlime tu 3rokem a nikoho nemame mam 6mesicniho klucinu.Diky Vsem co napisi Luca :wink:
23. srp 2012 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. led 2014 ve 12:35 • komteska
ahoj maminky moc radi bychom se seznamily mam 4 měsícni holčičku Kačenku a jsme z Letnan moc budem rádi za přatelství a procházky kočarkama :slight_smile:pište
10. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebisek83 ahojky ( :slight_smile: ahojky zdravim jmenuji se Katka a mam 4 měsiční holčičku Kačenku a radi bychom se seznamily a pokecaly :slight_smile:jsme z Prahy 9 Letnan .kdybys mela zajem budem rádi pa holky .)
10. říj 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaci dekuji za osloveni my,uz jsme velci budou nam 3,ale myslim,ze by to nevadilo :slight_smile:.Lucka
11. říj 2014 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek