Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

Ahoj maminky,

právě jsme se s manželem a naší holčičkou Eliškou přistěhovali do Prahy na Prosek. Protože tu nikoho neznám 😞 , ráda bych si tu našla kamarádky na procházky s kočárkem a i jiné akce. Je mi 24 a Elišce je měsíc.
nonsensautor
2. zář 2011
Ahoj holky,
jak jste si uzili leto? My jsme byli skoro cele leto mimo Prahu.ale Ted uz jsme zase zpet v Praze, tak by jsme se mohli sejit.Radi bychom vas videli 🙂 tak snad se sejdeme 🙂
olivra
15. zář 2011
@nonsens Ahoj 🙂 ,ráda se s vámi všemi potkám.Ale myslím že sem nikdo nechodí,zkus holkám napsat do IP pošty,nebo sms.Já tu také přes léto nepřispívala.Teď jsem tu náhodou zbloudila 😉 Tak když dáte něco dohromady,dejte vědět.Papáá
kapr
2. říj 2011
já koukám 🙂
pojďte někam 🙂))
nonsensautor
3. říj 2011
@irenka
@kapr
@olivra
@mafish

Co procházka ve čtvrtek nebo v pátek?
kapr
4. říj 2011
My můžeme. a pokud bude hnusně tak můžeme někam do koutku
nonsensautor
4. říj 2011
@kapr
Co se ti víc hodí čtvrtek nebo pátek? Kam chodíte do koutku?
kapr
5. říj 2011
@nonsens je mi to totál fuk ani na jeden den nemám spešl plán. Koutek potřebujeme zavřený, jinak by Kuba zdrhl. Takže ten je třeba ve fénixu.Ale ještě jsem tam s nim nebyla 😃
nonsensautor
5. říj 2011
@kapr
Ve fénixu už jsme byli a mě se to tam docela líbilo.Tak co v pátek kolem 15hod před Fénixem. Tam se domluvíme,kam vyrazíme 🙂
kapr
5. říj 2011
@nonsens jojo jen já upřesním pak hodinu podle spaní. Někdy spí malej do tří, někdy méně někdy déle. Tak uvidíme. Případně bys mohla dorazit k nám a pak půjdeme všichni najednou.
nonsensautor
5. říj 2011
@kapr
Tak jo 🙂 těšíme se.
kapr
5. říj 2011
@nonsens oki
a přidá se ještě někdo?
nonsensautor
5. říj 2011
@kapr
zatím se nikdo jinej neozval 😞
monnsu
27. únor 2012
@nonsens
čas letí. Reaguji na starý příspěvek. Ráda bych se přidala. Koukám, že máme přibližně stejně staré princezny. Ve svém okolí máme jen kluky.
petulak
16. dub 2012
Ahoj maminky jsem taky z Prahy mám 3,5 letou dcerku tak kdyby jste nějaká chtěla rádi něco podniknem 😃
bebisek83
23. srp 2012
Ahojky holky,hledam kamaradky co maji taky mimco a nemaji skym jit na prochazku a popovidat si jsme z Proseka bydlime tu 3rokem a nikoho nemame mam 6mesicniho klucinu.Diky Vsem co napisi Luca 😉
komteska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kety01
10. říj 2014
ahoj maminky moc radi bychom se seznamily mam 4 měsícni holčičku Kačenku a jsme z Letnan moc budem rádi za přatelství a procházky kočarkama 🙂pište
kety01
10. říj 2014
@bebisek83 ahojky ( 🙂 ahojky zdravim jmenuji se Katka a mam 4 měsiční holčičku Kačenku a radi bychom se seznamily a pokecaly 🙂jsme z Prahy 9 Letnan .kdybys mela zajem budem rádi pa holky .)
bebisek83
11. říj 2014
Ahoj Kaci dekuji za osloveni my,uz jsme velci budou nam 3,ale myslim,ze by to nevadilo 🙂.Lucka

Začni psát odpověď...

Odešli