• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
Holky,
tak jelikož se k tomu žádná nemáte, tak navrhuji sraz v pátek 8.10. v 11:00 hodin před Výstavištěm....:slight_smile:
Tak pište pište.....

5. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ja jsem z chyne jeee kam by ses tady mela stehovat stavite?
5. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinkax Zatím stále řešíme povolení, ale mělo by to být Statenice- Černý Vůl..... znáš?
5. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens ahojky, já bydlím pod kopcem. Vysočany:slight_smile: u parku Podvinný Mlýn. Mám sice hodně kamarádek s kočárkama, ale tak nějak stejně často drndám sama.protože jsou daleko, nebo není počasí, nebo něco mají a tak. Tak kdybys chtěla někdy na rychlovku, máme to kousek :wink:
5. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vim kde to je kousek odktamtud jsem kdysi jezdivala na gyndu jen je to dosti na sever mi bydlime spise jako na Kladno :grinning: Tak at vam to stavebko dobre dopadne a brzo bydlite ve svem :slight_smile:
5. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
Ahojky,

to je super. Tak to se určo brzy ozvu. Tenhle týden toho mám hodně, protože je po výstavě hraček a já řeším dodavatele. Takže chodíme fakt jen na chviličku ven. Ale snad příští týden už to bude lepší.
Tento pátek jdeme do stromovky. Nechceš jít s náma?
6. říj 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka
Ok v pátek v 11hod se mi to hodí. Práci si přesunu na odpoledne :-,)
Kdyby byla zima, tak by jsme mohli jít do nějaké kavárny nebo cukrárny, co ?
6. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
Super, budeme se s Matýskem těšit!
Mělo by být slušne, možná jen trochu zima, ale proto jsem to dala na 11tou hodinu, abychom mohli zase krmit na lavičce.
A pokud bude hnusně, tak nechám Zuzu doma a půjdeme na kafe do cukrošky...
Tak se těším.
6. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

kdo se přidáte? Opět nikdo?
6. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens já uvidím. chystám zubaře, bo mě bolí zub, ale pokud to neklapne, možná se přidám. ikdyž nevím jak s tou dopravou. tam je to z mého směru naprd. ikdyž možná tam někam jede teď 15ka. :wink:
6. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,počítám s tím zítřkem :slight_smile: Snad bude trochu dobré počo,hlavně kvůli krmení :wink:
@irenka poraď prosím,dá se tam někde dobře parkovat,mimo to velké placené parkoviště?Díky!!!
7. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
jejda, zoubek, to je nepříjemný. Tak napiš třeba ráno at víme zda tě čekat nebo ne :slight_smile:
Jinak máš pravdu, jede tam 15 ka a myslím že končí přímo u Výstaviště,ale tím si nejsem úplně jistá.

7. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Parkování na 7čce je složitý, všude jsou bud modrý zóny nebo hodiny.
Dá se dojet až do Stromovky zadem, jela bys kolem toho velikýho parkoviště co je před sportovní halou stále rovně svažuje se to kousek dolu a objíždíš Výstaviště, které máš po levé ruce.
Dá se dojet až k mostu který vede přes Vltavu, je tam takový malý parkoviště přímo u vlezu do Stromajdy. Pokud bys to minula tak dojedeš až ke kurtům a tam se dá taky parkovat. Dál už se nedostaneš, je to tam neprůjezdný. A to už jsi na úplném konci Stromovky u Bubenče. Odtamtud chodím já přes celou stromovku až k Výstavišti.
Můžu tě tam vyzvednout v půl 11, pokud bys chtěla jet tam. Je to pak cca 20 minut procházky přes Stromajdu až nahoru k Výstavišti.
Poznáš to tak, že naprosti přes řeku je ponton a jezdí tam parník. A na té straně co je parník tak je i parkur pro koně.
Tak napiš. :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
jj, 15ka končí přímo u Výstaviště.
7. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens no tak pak to mám přímo a je to v poho :dizzy_face: zubaře mám až na 18 tého, tak asi dorazím. :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě otázka,do kolika hodin to kočárkování tak vidíte? :slight_smile: Rozhoduji se,zdali jet městskou dopravou nebo autem,protože cesta nám bude trvat necelou hodinu,tak abych nebyla více na cestě než na procházce :wink:
7. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych se přidala i s kočárkem, ale řeším dopravu. Kde před Výstavištěm a jak vás poznám případně? :fearful:
7. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já dorazím. mám hnědooranžové jané (v albíčku) tak na mě případně zakřičte. půjdu před výstraviště jako k pokladnám :wink:
7. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

většinou kecáme dlouho, tak si ohlídáš čas, já budu muset stejně kolem 1 zmizet zpět domu.... :slight_smile: A pak hurá do práce.

Já budu mít černo bílý kočárek, terénní. Sraz dáme u pokladen.
Určo se poznáme....
těším se.

7. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak za chvilku vyrážíme,jedeme nakonec autem :slight_smile: tak doufám,že to stihneme včas :wink:
8. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to asi nestihneme, malá zatím spí jak dudek a já ji nechci budit.. sakra..normálně je problém, aby dýl spala.. uvidíme, snad to vyjde a přijdeme také. :wink: Jenom nevím, kde jsou pokladny... :grinning:
8. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od prochajdy tu nikdo nebyl jo? :grinning: to jsme asi pěkně uchozené :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr
nějak nebyl čas. Sobotu jsme si užívali jako rodinka a dneska jsem celej den uklízela :frowning2:
Kdy vyrazíme na procházku? Mohli by jsme jít tam k tobě do toho parku.
10. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ten vííkend zase utekl :unamused: !Taky jsem to sem nějak dřív nezvládla!Úklid byl taky ale i výlety, i na ty brusle jsem se konečně dostala!
Tak kdy vyrazíme na kočárkovou couračku :grinning: ?
11. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
Co zítra kočárková couračka :grinning: po obědě nebo odpoledne? Elišku kolem 12hod kojím a pak by jsme mohli kolem 15hod, to bývá už vyspinkaná :slight_smile:
Zítra by se mi hodilo, kdyby jsme se sešli někde poblíž v nějakém parku :slight_smile:
Tak dejte nějaké návrhy :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zítra nehtíky, takže odpolko u nás by se mi rovněž šiklo. a má být hezky :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skvěle :slight_smile: tak zitra u tebe :slight_smile: přesný čas si ještě napišeme, jo.
11. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně:slight_smile: jen nemám uklizeno :slight_smile:ú peru
11. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,holky když napíšete včas v kolik a kde,tak se k vám moc ráda přidám :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra
Ahoj,
tak kolem čtvrté před Fénixem :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek