• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
@nonsens ok :slight_smile: budu tam :wink:
12. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj hoky,

dnes Eliška poprvé plavala ve vaně :slight_smile: Plavali jsem asi 15min. a Elišce se to moc líbilo :slight_smile: Ale po koupání opět řvala jako blázen. Tak nám pani, co nás učila plavat, nemohla ukázat masáže. Takže nás čekají až příští týden.

Mějte se tu holky krásně, my jedeme do Budějc.
15. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

dlouho jsem se neozvala, řešila jsem pracovní problémy a taky bydlení....

No a ted už třetí den válčíme u Matýska s horečkama, vůbec nevím čím to je. Asi někde chytil virozu,ale nemá ani kašel ani rýmu. Jen ty horečky, občas to srazíme čípkama na 37,8,ale pak to zase vyjede na 39° Je to na palici. Celý dny nedělám nic jiného než Matýska nosím protože je podřážděný a pláče.

A co srazík, jak jste si to užili. Asi jo co? Navíc ted už bude takhle hnusně a zima.....
15. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonsens
Jééé vy jste plaváčkovali ve vaně? To je boží co? Jen tak dál.
Hezký víkend v Budějicích.

:slight_smile:
15. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
iris my dnes byli v karlíně na trhách a já viiděla tu školičku. tak snad je to ona :slight_smile:
Olí tebe jsem se chtěla zeptat na ty světýlka, nebo co to je. Budeme muset s Kubou někam začít chodit....
16. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé ahoj holky! Konečně pražačky :grinning: jakmáte velký dětičky? My už moc nekočárkujkujeme, já spíš utíkám za malym (22m) :grinning: ale pokud bude nějaký srazík a nejste uzavřená společnost, tak bysme se radi přidali :wink:
17. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jak se máte?Kdy se potkáme? :slight_smile:
Kačko, vyhledej si na netu Acentrum.Chodíme ve čt. dopo. od 10hod.A kdyby jsi měla nějaký dotaz,klíďo se ptej,ráda Ti odpovím :wink:
18. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak z těch horeček se vyklubala dětská 6tá nemoc. Prý je to virový a během pár dní to zase samo zmizí.
Takže ted máme dítě flekatý po tělíčku ale už to leze dolu. Horečky naštěstí už nejsou.

Jo a už lezeme.... tedy plazíme se! :slight_smile:

Kačko, to bude asi ono, na ty trhy se většinou dávají aktuální letáky. Jinak ta kostička funguje i jako dětský koutek. Tak mě napadlo, že až bude hnusně venku, tak se můžeme sejít tam a pohrát si s prcky....
Co vy na to? Nebo můžu zajistit nějaký taneční sál na dopoledne a protáhneme se s dětma... uděláme si takový cvičeníčko s prckama hm?

Oliv: až budeme fit, tak bych se přidala.... chtěla bych to vidět...

Market: uzavřená společnost nejsme. Mrkni do profilu, tam zjistíš jak staré dětičky máme. Já tu mám Matýska asi nejstaršího....
18. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Ahojky,tak ať tu potvoru bacila co nejdříve vyženete :wink: a Matýsek je šikula,že i přes to marodění takhle dělá pokroky.
U nás taky novinka,Edy se poprvé sám přetočil :dizzy_face:
To je dobrý nápad,s tím koutkem.U nás souhlas :grinning:
18. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je vy mate jeste miminecka :slight_smile: my sme z maly strany,ale kdyby ste nikdy planovaly srazik, tak bysme se s Tomisem radi pridali :grinning: moc lidi tady nebydli a mladych rodin uz vubec ne :unamused:
18. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
za mne také souhlas :dizzy_face:
jinak my půjdeme s holkama z jiné diskuze na tvořeníčko do Karlína, nechcete se přidat?
přikládám ukázky. Je to centrum mé kamarádky, šlo by se někdy v listopadu.
18. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@olivra tak já z toho programu teda nejsem vůbec moudrá :frowning2:
18. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@olivra
Jééé tak gratulujeme k překulování.... my už koulíme sudy.
Maty už je v pohodě, jen má tu virážku, ale myslím, že brzy zmizí. Jak rychle ta nemoc přijde, tak rychle zase prý odejde.
18. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr
Já jsem pro.... tak pak napiš kdy a kde se to koná. Když budeme fit, tak určo přijdeme.
18. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr My se hlásíme také do party :dizzy_face: jen dej vědět,kdy a v kolik a jestli něco sebou??? :wink:
A co Ti tam není jasné?Když si najedeš na program,tak svisle máš den a vodorovně hodinu,no a podle toho co si vybereš,tak můžeš rozkliknout a tam je podrobnější vysvětlení o co jde a pro koho je to vhodné.Co my chodíme na ty světýlka,tak tam je světýlka -děti narozené3-8(měsíc narození)2010.Vše je většinou označené,pro jak staré děti je to vhodné :wink:
Můžeš mi napsat,jak se jmenuje to centrum Tvé kamarádky? :slight_smile:
19. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

až dnes ráno jsme se vrátili z budějc. Tady je novinek za tu dobu, co jsem nebyla.
Edí a Maty, jste moc šikovní :slight_smile: Já také souhlasím s protahováním v nějakém tanečním sále. Jinak opravdu nevim, kam v zimě budeme chodit.
Eliška dnes byla na 3.měsíčním očkování a ještě k tomu dostala rotarix. Tak čekám, jak to zvládne.
Plavání v pátek bylo super. Eldě se to moc líbilo, ale opět potom cso jsme ji vyndali z vody, začala křičet :slight_smile: Koukala jsem na bazeny, kam by jsme od ledna začalali chodit. Tak jsem našla toto: http://www.plavani-zabicka.cz/ . Ještě se na tento bazen zeptat, pani co s náma plave. Budu ráda, když se někdo k nám přidá.
Když Elda nebudeme žádnou reakci na očkování, tak by jsme zítra měli odpoledne čas na procházku.
19. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@olivra je to v Krlíně Pavliš centrum. www.pavliscentrum.cz
19. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonsens tak případně písni. já dnes trajdala sama. v jednu teda něco mám, ale myslím, že kolem tří budem už OK
19. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonsens já se 100% přidám, jen poprosím tu kamarádku o kontakt na ten bazén někde tady, kde to stojí 1900,- co říkáš?
19. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonsens
Ahoooj, dobré ráno,
my se pro jistotu ještě zdržíme procházek. Sice už jsme fit, ale Dr. říkala že ještě pár dní se máme vyhýbat kolektivu.
Tak na vás nechceme něco prsknout. Napiš mi jak zvládá Eli očkování. My měli jen reakci pláče, ani horečky neměl.
20. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr
mě ty stránky nefungujou. Ale určitě jsem pro, tak se přidám až půjdete. Viděla jsem fotky u tebe v albíčku.
O něco podobného jsme se snažili s Matýskem na přání dát ručičku-.------ marně !:slight_smile:)))

20. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a kluci,
užijte si dnešní procházku, my se přidáme až příští týden. :slight_smile:
A také si rozmyslete kdy chcete dát to protaženíčko at můžu zajistit sál. Vezmu si to na starosti, naučím se i nějaký říkanky....
Moc se těším..... Irča
20. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Našla jsem to, stránky jsou asi tyto:

www.pavlisvytvarnecentrum.cz
je to ono Kačko?
20. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kapr

určitě se sežeň kontakt. Já se stejně chci zajít do těch bazénů kouknout a pak se rozhodnu.
20. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@irenka

Ahoj Irčo,
Elda to zvláda skvěle. Přes den vůbec nebyla podrážděná. Jen večer měla zvýšenou teplotu. I v noci spala v pohodě. To já jsem se v noci bála, aby nedostala vysoké horečky, tak jsem jí pořád kontrolovala.
Pořádně se uzdravte ať můžete jít s náma ven :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonsens
to je ale šikulka.... :slight_smile:
Maty už je fit, ale jistota je jistota. Vzhledem k tomu, že se včera ráchal v Zuzině misce s vodou,tak je mu fakt dobře. Byl celý mokrý.... :slight_smile: Ale tááák štastný. :grinning:
Dneska stejně musím do práce, tak tam jedu jen na otočku. A cestou se podívám na nějaký dupajdy, ze všeho mi vyrostl. Dávám je na doma, drží teplo narozdíl od ponožek a tepláčků. :wink:
Také už se těším na procházku.
20. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka jo Iris:slight_smile: já to včera hodila od boku :slight_smile:))))) to jsem ale mamlas, co? :slight_smile:
vypadá to na 25.11. což je čtvrtek. Tedy to chci holkám navrhnout.
a protažení super, jen v sobotu odjíždím na jih já a vracím se za týden :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,také hlásím zítřejší odjezd z phy. na venkov :wink: návrat příští neděli !Sice se musíme na jeden den vrátit (ut),začali jsme s Edikem cvičit Vojtovu metodu,na doporučení od dr.,tak musíme na rehabko :unamused:
Ale doufám,že až se vrátím,tak něco podnikneme? :slight_smile:
@kapr tak jsem na to mrkla,vypadá to parádně :dizzy_face: sice ut a čt máme akční.ale pokud to půjde,tak se určo zůčastníme :slight_smile:
Jo a k tomu plaváníčku,my chceme takýýýý :dizzy_face: Tak jen budete mít nějaké info.ohledně bazénků,tak šup sem s tím :dizzy_face: také budu pídit a sondovat.....
21. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

přeji Vám krásný týden mimo Prahu. My se ještě rozhodujeme, jestli odjedeme nebo tu zůstaneme.
My se hlásíme na to tvořeníčko. Moc se mi to líbí.

@olivra
Oli budeš rezervovat lístky na to kino? Já bych šla.
21. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek