• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
@olivra já jdu 100% :wink:
21. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
Hlásíme se na tvořeníčko... už se moc moc těším.
21. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
To zní zajímavě, předpokládám,že je to akce Máma v kině.... jdu na 100%, nevíš musí se tam rezervovat lístky?
21. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,
jestli se chystáte ven na víkend tak nezapomente rukavice a šály s sebou.... má sněžit. :unamused:

A užijte si víkend a Oliv vy i celou dovču. Jakto že cvičíte Vojtovku? To mi pak kdyžtak povíš osobně.

JO a už se podívejte k sobě do diářků a naplánujeme nějaký to cvíčo jo? Tak at můžu bloknout sál.... :slight_smile:
21. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak že mám všem rezervovat lístek do kina?Klíďo se toho ujmu :sunglasses: pište,pište....Třeba se k nám někdo přidá! :wink:
22. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olivra

Pro nás určitě. Jdeme na 100% :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka

nám by se hodilo nějaké pondělí nebo středa. Protože máme plavčo v úterý a ve čtvrtek.
22. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nám by se také hodilo nějaké pondělí nebo středa,protože máme v út a ve čt také aktivity :slight_smile:
@nonsens ok,počítám s Vámi a určo sem písnu,až to zamluvím :wink:
22. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Poslušně hlásím že také do kina půjdeme, tak jestli jsi tam ještě nebyla tak prosím ještě lístek pro nás....:slight_smile:
Díky.

OK, tak až se vrátíte z dovolenek a bude po tom svátku tak já zamluvím sál.
Páá a hezký víkend.
23. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, lístky stačí zareservovat. pak si je tam vyzvednete. V jednom sále zaparkujete kočár a do druhé se jde jen s autosedačkou, nebo korbičkou. :wink:
25. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens jaké že máte ty internetové stránky? scháním lahvičky Mam, Kuba nechce pít z Avenťáckých :frowning2:
25. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
@irenka Ahoj holky,hlásím lístky na středu do kina máme zamluvené!Mějte se krásně :slight_smile:
27. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra Jééé ty jsi poklad. Už se moc těším.

@kapr
Štěpánka má prodeticky.cz. Ale koukala jsem a MAM lahve tam nemá. Ty jsem viděla myslím v DM drogerii.

28. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka už jsme zvítězili:slight_smile: Koupili jsme je v DM i dudle, oni pasují i na AVENT lahvičky a pijeme o 106 :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens Milá Štěpánko,vše nej nej k dnešnímu svátku :dizzy_face:
31. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Ahojky,Ty už nekojíš?Že jsi scháněla lahvičky! :confused:
31. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a nedávno jsem se přistěhovala a nějak nám chybí aktivity, zatím se tu moc neorintuju... Budu ráda, když něco poradíte nebo se domluvíme a někam vyrazíme s kočárkama :slight_smile: Mám 3měsíční dcerku Barborku a bydlíme kousíček za Prahou-Březiněvsí, ale není problém se dostat v podstatě kamkoliv :slight_smile:
31. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr No tak sláva.... :slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
AHoooj, jaká byla Vojtovka? A jak to že cvičíte? To má Dr. pocit že něco není v pořádku???
31. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laylablue Ahojky, já bydlím na Zahradňáku (Záběhlice), kousek od nás hostivařská přehrada. Taky potřebuju někoho na procházky. Mám skoro 4 měsíční holčičku, tak jestli někdo chcete na prochajdu a pokec o dětičkách, tak napište na E-mail: MonikaKricnerova@gmail.com
31. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laylablue
Ahojky, vítej v Praze. My se sešly s holkama párkrát, ted to bude asi horší když je venku už podzim.
Ale plánujeme další aktivity, tak když nakoukneš tak se dozvíš co tu píšeme a můžeš se přidat... :slight_smile:
Já byla s holkama jen jednou ve Stromovce :wink:
31. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
Štěpánko, všechno nej nej k svátku.
Jak se s Eliškou máte? Doufám, že jste si užili s rodinkou pár dní volna?
Tak se uvidíme v kině ju?
31. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak s tím kinem? Dáme někde sraz? Já tam v kině vůbec nebyla nikdy a ani nevím kde to tam je :slight_smile: To jsem ale Pražanda co? :slight_smile:))) Já znám spíše divadla než kina... :wink:
31. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

včera večer jsme se vrátlili z Budějc. Celý týden jsem neměla ani chvilku čas se sem kouknout. Už jsem ráda, že jsme doma. Všichny babičky a dědové chtěli Elišku vidět, tak jsme pořád někde jezdili. Byl to dost náročný týden. A z toho všeho ježdění, jsme si všichni přivezli rýmu a kašel :frowning2: . Dokonce i náš pes má kašel a rýmu a dostal antibiotika.

Doufám, že se do středy uzdravíme, aby jsme mohli jít s váma do kina.

@irenka
@olivra
moc děkuju za přání k svátku :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kapr

až dnes jsem se dostala k počítači. Tak se omouvám, že jsem neodepsala dřív. My používám tuto http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/lahvicky-hrnecky/Tommee-Tippee-Kojenecka-lahev-C2N-2ks-260ml-0-m
Už na noc musíme dávat příkrm :frowning2: Eldě už moje mlíčko nestačí.
1. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ale kojím, ale chtěla jsem ho to naučit, jako když budu pryč nebo tak kdyby áhodou a dáváme ještě něco kvůli ublinkávání :wink:
@irenka s tím kinem je to tak, že dojedeš úplně nahoru.4.P. tam si vyzvedneme lístky a pak jdeme dovnitř. v sálech, kde se nehraje se nechávají kočárky, dole u plátna. dostaneš číslo a to tam položíš. do sálu kde se hraje si můžeš vzít buď aoutosedačku, nebo korbičku, nebo tašku. myslím, že mám v albíčku fotky, jak to tam vypadá.
pak už jen zaujmeš místo a je to :slight_smile:
teď nevím, v kolik to začíná. myslím, že v 10? takže v půl nahoře před pokladnami :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens my už jedeme na MAM
1. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to špatný, jsem nemocná...... Mates naštěstí je fit,ale já jsem lehla s virozou.
Tak se musím na zítřek omluvit. Já se tolik těšila.... :frowning2:((((( ach jo....

Oliv: je hodně veliký problém, když mám rezervované na zítřek místo v tom kině? Platí se tam nějaké storno?
Díky za odpověď.

2. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

já se také na zítra musím omluvit. Já i Eliška jsme stále nachcípané :frowning2: nemůžeme se toho nějak zbavit.
@olivra je problém zrušit rezervaci?
2. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka
@nonsens Čauky,lístky stornovány a vše ok.Tak se brzy vyzdravte,ať můžeme někam vyrazit :slight_smile: Písnu jaké to bylo :wink:

2. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek