• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
@kapr
Díky za info, :slight_smile:)) tak to tam nebyl ještě náš Mates.. :grinning: , obávám se, že bude mít tu barvu všude....
Těším se, pokud nezapadneme, tak tam zítra přifrčíme.
U nás vůbec neprotahujou silnice, natož chodníky.... :slight_smile:

1. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takyja
Jede tam tram. č. 8 nebo 24, stanice Urxova.... :slight_smile:
1. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takyja tak tvoření dnes z kalamitních důvodu odpadá:frowning2: Pavla se nedostane do Prahy :frowning2: omlouvám se za případné komplikace
2. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak tvoření dnes z kalamitních důvodu odpadá:frowning2: Pavla se nedostane do Prahy :frowning2: omlouvám se za případné komplikace
2. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Ahoj, díky za info - až bude příští termín, prosím o info, ráda bych přišla, pokud budeme moci. Díky :slight_smile:
2. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takyja bude to operativně někd ypříští týden :wink:
2. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo ale tvořeníčko..... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám udělaný 4 trička .... :slight_smile: :grinning:

Samo, že kecám. Dorazila jsem tam a nikde nikdo... ještě že tam byl telefon, tak volám a paní mi řekla, že nevyjela páč je zasypaná sněhem... tak jsme se zase s Matýskem otočili a jeli zpátky. :slight_smile:

3. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,ráda bych se přidala k vám,jestli by to nevadilo.Jsem vdaná,mám dvě děti a bydlíme na Zličíně.Katka
3. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katiisek
Ahojky, vítej mezi námi. Určitě se přidej, jen ted se moc nesetkáváme, je zima a před vánoci.
:slight_smile:
Bydlíš stejným směrem jako já, jen to máme přes kopec a pár kopečků.
Holky jsou na druhé straně. :slight_smile:
4. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a díky za přijetí.Jasně,chápu,že ted není čas na scházení a v tomto počasí.... :unamused: ,u nás na Zličíně se ani nedá vyjet s kočárkem,chodníky a cestyy jsou neudržované.Jinak se budu moc těšit na jakékoliv setkání.Jo a přeji vám zítra krásného Mikuláše :sweat_smile:
4. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katiisek
Ahojky, to máš pravdu s těma kočárkama. Já to tu mám jako na horách. Projet s kočárem někam na autobus je túra na hodinu.... :slight_smile:
Na Zličíně jsem byla ted v sobotu v Ikee, jeli jsme večera a kupodivu tam nebylo tolik lidí.

Chtěla bych jít zítra na cvičení s dětmi, tam kam chodí Štěpánka s Eliškou, je to někde v centru od 10hodin, nechcete se někdo přidat? je to ul. Vodičkova 20.... :slight_smile:
www.studioprozeny.cz

6. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zítra nebo ve čtvrtek je tvoření, přijdeš?
6. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jinak se za čtvrtek omlouvám, ale víš jak......nemám na tebe číslo, jinak bych písla :unamused:
tak snad se nezlobíš :dizzy_face:
6. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
Ahoooj, já se nezlobím, to byl jen černý humor... :wink: :wink:
Zítra by se mi to hodilo.... od kolika je? Zase od 13ti????
Moc ráda bych přišla, já pak musím být kolem 4 v práci, tak bych pak už jela rovnou....
Moc se těším. :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jo zítra jdeme budu se těšit :wink:
6. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase od jedné
6. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
Včera to bylo super, už mám nápady na další..... díky moc.
Snad se brzy uvidíme.
Kam chodíte povídat s holkama? nějak jsem tu diskuzi nenašla a ta červenec je zamčená...
8. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc vás zdravím :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla,nějak nestíhám.Tak koukám,že jsem o to tvořeníčko přišla,no to mě mrzí :frowning2: Nedá se nic dělat,tak třeba ještě nějaké bude :wink: Co je u vás nového?
8. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Ahojky, tvořeníčko bylo super, já jdu příští čt zase.... :slight_smile: už mám koupený hrnečky a budu tvořit ještě na plátýnka.

U nás nového ani nevím, rosteme jako z vody ale to asi všichni.
Mates chodí kolem postele, ale je to o nervy.... to ti povím.

Včera jsem se tam viděla s Kátou, Kubík taky pěkně vyrostl.... :slight_smile:

Tak až bude po vánocích dáme zase srazíka co říkáte? A taky to protažení a cvičení.....

8. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to máš pravdu,rostou jeko ďas a rychle to s nimi utíká. :slight_smile:

Nášemu Eďovi vyrostly dva zuby a najednou,tak je to pěkná zubejda :slight_smile: Jj,už se těším na nějakou společnou akci,nám tedy začne od ledna plaváníčko,tak doufám že se domluvíme na nějakém schůdném termínu pro všechny :wink:
8. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra hezký.... my už máme zoubků 7 a ted asi poleze další.
No vidíš, my s plaváním ted končíme.... tedy alespon tady u nás.
Kdy budete chodit?
Dneska se Mates potápěl,ale moc se muto zase nelíbilo, chudáček se nalokal vody.... :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo červenec je už zamklý, ale napiš si a oni tě holky pustí dovnitř:slight_smile:))
13. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra prosimtě tak\y žiješ??? :grinning: :dizzy_face: já už se bála, že se nikdy neuvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Čauky,no jo,ještě žiju :grinning: Teda teď nějak hekticky!Tuhle jsem byla v tom novém nákupním centru na Harfě,tak jsem si říkala,jestli Tě tam nepotkám :wink: Že by jsme daly kafe a pokec,a Ty nikde! :grinning: :dizzy_face:
13. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky,tak to Matýsek už může házet úsměvy po ženských :grinning: Začínáme plavat 5.1,každou stř od půl4,a kdy skončíme,to se ještě uvidí,záleží na Eďovi :grinning: jsem na něj sama zvědavá :sunglasses:
13. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra já btam jsem relativně často. to se musíš holka taky ozvat :slight_smile:)))
13. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr dnes jsem byla na nehteh a vzpoměla jsem si na Tebe,jak jsi na tom?Chodíš někam?A beru Tě za slovo,po novém roce se domluvíme na spicha,ju!? :dizzy_face:
14. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra momentálně jsem bez nehtů :slight_smile: a bojuji jak se dá :slight_smile:
po novém roce s tebou počítám :slight_smile:
14. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
Matýsek s úsměvama šetří,ale když se zazubí, tak to stojí za to.... :slight_smile:

Holky, hlásím se do party na sraz. Tak na mě nezapomente.... :slight_smile: :wink:

Včera jsem byla s Matym v práci odkud mám mateřskou, byl středem pozornosti a náramně si to užíval....
byla to taková nostalgie. On už je fakt velikej, kam se podělo to poje malý roztomilý miminko?
Pěkně se vzteká když se mu něco nelíbí, všechno objevuje, nejradši má šuplíky a pak tam nechá prstíčky a je řev.
Zuzu tahá za všechno co nahmátne a ona chuderka tiše trpí.... :slight_smile:

15. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tady se stalo nových věcí, za tu dobu jsem tu nebyla. Od půlky listopadu až do teď to u nás doma byl masakr. Jsem ráda, že pondělkem to skončí a my si začneme naplno užívat vánoční čas. Měla jsem fakt dost práce na shopu.

Holky moc ráda bych vás viděla. Koukám, že plánujete srazík, tak když budeme v Praze, tak by jsme se s Eliškou chtěly přidat :slight_smile:

Holky, přejeme Vám s Eliškou krásné svátky plné klidu a pohody. V novém roce hodně zdraví a štěstí a spokojenosti.
19. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek