• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

11. října 2014 
Ahoj holky,
tak mám doma výtvory z tvořeníčka, mám 2 trička. Jedno bylo dárkem pro Vaška k narozkám, a moc se líbilo.
Ted ve čtvrtek jsem dělala ještě plátýnka a 2 hrnečky, jdu si pro ně v úterý.
Katko, nebudeš náhodou v úterý na tvořeníčku? Nebo kdy ty si jdeš pro věcičky?
Možná bychom se tam mohly zase potkat. Mám si to prý vyzvednout v úterý nebo ve středu.
19. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonsens
Ahoooj, srazíka určitě naplánujeme, vybereme nějakou kavárnu kde je i dětský koutek at se můžou děcka i prolézt. Páč v kočárku je to určitě moc dlouho bavit nebude.... :slight_smile:

Moc se těším.

Pokud bychom se už neslyšely nebo nečetly... tak přejeme s Matýskem aby jste si letošní vánoce užili v rodinném kruhu plné pohody. Nejkrásnější dárečky už jsme si nadělily! :slight_smile: Ale ty očička jak budou koukat na ta světýlka stojí za to.
Matýsek už ted je z toho dost vykulenej.

19. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,přejeme klidné a usměvavé vánoční svátky .Do nového roku hlavně zdraví,štěstí a ať je minimálně tak plodný(všemi směry),jako byl ten letošní :dizzy_face:

Těšíme se s Edýskem,v roce 2011 na brzkou shledanou :slight_smile:
23. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já jsem z Letnan a je mi 23, mám 2 letého raracha:slight_smile: Tak kdybyste některá chtěla, můžeme pokecat a seznámit děcka :wink:
26. pro 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

zapomněla jsem v tom spěchu popřát krásný svátky, tak to napravím alespon ted.

Přeji hlavně do nového roku 2011 hodně hodně zdravíčka, štěstíčka a také další přírůstky..... tedy pokud bude někdo chtít!!!!
Já utčitě.

27. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as
Ahojky, vítej mezi námi. Až bude po svátkách, tak určitě naplánujeme nějakou akcičku.

Třebas to protažení našich koští s dětičkama..... už rezervuju sál ju? Co vy holky na to?

27. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

do nového roku 2011 vkročte pravou nohou!!!!
HODNĚ ZDRAVÍ!!!
30. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra ahojky my jsme taky z Prahy 10:slight_smile: bydlíme u Tesca Eden a moc rádi tě poznáme:slight_smile:
30. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak kdepak jste.....
To jsou kšefty.... kdy dáme srazíka?
Neříkejte, že stále jezdíte po návštěvách :slight_smile:

4. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Já rozhodně ne, ráda se s vámi sejdu, tak hurá do plánování seznamky :slight_smile:)) :grinning:
4. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as
No super, ahoooj!!!!!!
Navrhuju srazík někde kde je i dětský koutek, co navrhujete? Já moc takovýchle míst zatím neznám, ale jsem ochotná dojet s kočárem kamkoliv.

Tak návrhy sem: šup šup..... co příští týden? Já jsem omezená jen tréninkama ale ty mám k večeru, přes den zatím OK.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka CO jsem slyšela, tak tady je to dobré: http://www.lefik.cz/ dále jsou i cukrárny, kde jsou dětské koutky...například u nás v letnanech (http://www.nadherneutery.cz/) . TAk posílejte návrhy, něco vybereme :wink: Mě příští týden vůbec nedělá problém :grinning:
5. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ty já tam byla v úterý, ale jen na skok. měla jsem předVánoci fofr a teď dávám vše dokupy, přijeli jsme z hor... :dizzy_face:
5. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny i nově příchozí. my se vrátili z hor a já zase peru a peru a uklízím a tak :slight_smile:
Jinak se srazem nemám probléma :slight_smile:))
5. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irenka

Ahoj Irčo,

my jsme ještě do této soboty v ČB a pak už se po dvou týdnech vracíme zpět do Prahy. A pak se už na Vás moc těšíme.
Já se sem až tak často nekoukám. Tak kdyby jste naplánovali nějaký sraz a já na to nereagovala, pošli mi prosím mail.

Zatím ahoj :slight_smile:
5. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem v novém roce :slight_smile: Hlásím se do party na srazík,příští týden by to šlo,jen ve stř.nemůžeme(plaváníčko),a ve čt. dopo.Jinak jsem k disp.Těšíme se!!!! :dizzy_face:
7. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 Ahojky,omlouvám se že reaguji až teď :slight_smile: Určitě Vás také rádi poznáme,nebo pokud budeš chtít na srazík co se tu plánuje na příští týden a poznat všechny z této skupiny,tak určo není problém aby jsi se k nám přidala :slight_smile:
7. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá hurá, ono to tu žije!!! :slight_smile: :wink: :grinning:

Tak co příští úterý? Já mám až od pěti něco ale do té doby jsem volná!!!! :slight_smile:
Co třeba v těch holešovicich co ten Lefik? Jestli je to tam dobré, tak což se sejít cca v jednu hodinu v úterý před Lefíkem?
Tam to máme asi všichni na půl cesty co?

A pak se tam domluvíme na tom protažení ju?
Už se těšíme.....
7. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Příští uterý by se nám to hodilo. Odpadlo nám cvičení :slight_smile: V kolik hodin se chcete sejít?
7. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás s Eďýskem souhlas,takhle odpo. je to super!Těšíme se :slight_smile:
7. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky čas, a rádi se v úterý s vámi uvidíme :grinning: Jen tam Táďa bude asi nejstarší koukám, všechny máte ještě takové drobečky... :slight_smile:
8. led 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jakej Lefík?? :grinning: ???
já jsem nějak mimo. Jinak taky máme volno :dizzy_face:
@olivra už máme taky dva zuby. heč :dizzy_face:
@nonsens nepojedeme zase nějak spolu, když je to tím "blbým "směrem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
To je nějaký dětský koutek, bohužel jsem zjistila, že chtějí asi 90Kč za vstupné, což se mi moc nelíbí...... :frowning2:

tak navrhni něco co máš blíž!!! Já pojedu z Hanspaulky......
9. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na tohle jsem narazila náhodou,mrkněte,neznám to,co vy?http://www.kafekakao.cz/
@kapr není také něco ve Fénixu s dětským koutkem?Tak my už máme zoubků šest :dizzy_face:
9. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivra
to vypadá dobře,

já mám vyzkoušené toto:
www.mcveverka.cz

ale nevím zda to není pro vás daleko.... byla jsem tam už 2x a je tam neplacený koutek kde můžete pít kávu na koberci přímo u dětí....
10. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to vypadá dobře,za mě souhlas spíš s veverkou,je to pro mě míň cestování! :slight_smile:
10. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Taky jsem pro veverku. Je to pro nás sice trochu z ruky, ale to nebude problém... :slight_smile:
10. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, tak super, takže v úterý což je zítra v jednu hodinu asi přímo tam co? At nemrzneme....
Já vám popíšu cestu:
je to stanice tramvaje Husinecká... když pojedete zespodu jakoby od centra (nebo od Hlavního nádraží) tak vystoupíte z tramvaje a jdete po směru kousek, je tam pak přechod pro chodce a hned narohu je barák, jsou tam asi 2 schůdky a to je ta kavárna... je tam i školka pro větší děti. Moc označené to není, je to bílý vchod s prosklenými dveřmi. Kočárky se nechávají ve vestibulu ale je na ně vidět.....

Tak se moc těším. Štěpánce to napíšu do mailu.
10. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Budeme tam:slight_smile: Jen nevim, zda Vás poznám :grinning: Kdybysme dorazili krapet později, tak mě omluvte, málokdy se mi podaří dojet někam včas :unamused: :grinning:
10. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka super :slight_smile: těšíme se a zítra naviděnou :dizzy_face:
10. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek