Hledám kamarádku na procházky s kočárkem, Praha Prosek

Ahoj maminky,

právě jsme se s manželem a naší holčičkou Eliškou přistěhovali do Prahy na Prosek. Protože tu nikoho neznám 😞 , ráda bych si tu našla kamarádky na procházky s kočárkem a i jiné akce. Je mi 24 a Elišce je měsíc.
irenka
10. led 2011
@moncicak.as
Neboj, nás určitě poznáš.... Budeme určitě k nepřeslechnutí.. 😃
Já mám kočárek černý s bílýma kytkama, tak když tam bude ve vestibulu, tak určitě jsem uvnitř s Matýskem.

@olivra Nemáš e-mail na Kačku? Aby věděla že je to jinde?

Štěpánka mi psala, že má Eliška teploty, tak uvidí.....
kapr
10. led 2011
@irenka já musím vymyslet spojení 🙂
kapr
10. led 2011
jinak ve 12 podáváme příkrm, tak dorazíme později jak to vyjde🙂
nonsensautor
10. led 2011
@kapr
já ještě nevim jestli půjdeme. Eliška dnes měla zvýšenou teplotu a rýmu. Buď se nám vyklube zoubek nebo chytla někde nějaké vira. Když ráno bude bez teploty, tak ti napíšu a pojedeme spolu. Já pořádně nevim, kde to je, tak bych alespoň nemusela jet sama 🙂
V kolik bych měla být ve Vysočanech?
kapr
10. led 2011
@nonsens hele já ve 12 budu krmit.než ho obleču atd, tak nejdřív mezu půl a třičtvrtě na jednu budeme moci být na vysočanech.jen ještě vymýšlím nějaký spoj. je to tam tramvajema a nejméně 2 přestupy.
irenka
12. led 2011
Dobré ráno děvčata a chlapci............. 🙂

Včera to bylo moc fajn.... tak příště zase...

irenka
12. led 2011
@olivra
@kapr
jdeme zítra na to cvíčo? že bych se přihlásila... jo a vím kde to je, je to kousek od DDM kde pracuju....
olivra
12. led 2011
@irenka Ahojky,jojo bylo to včera bezva 🙂 My zítra jdeme na to cvíčo 😉
irenka
12. led 2011
@olivra
tak jsem se také objednala... je to Vítkova ulice a chodíte do světýlek... pamatuju si to dobře vid?
olivra
12. led 2011
@irenka ano,je to ono a pamatuješ si to dobře 🙂
kapr
12. led 2011
právě se jdu taky přihlásit. teda nejdřív pohledat odkaz od tebe Olí
kapr
12. led 2011
............holky já jsem asi debil, ale nevím jak se mám doklikat k nějakému přihlášení 😞
kapr
12. led 2011
už jsem na to přišla. Jsem rovněž přihlášená 🙂
Plí co si mám vzít na sebe? nějaké tepláky?
olivra
12. led 2011
tak to je fajn že se tam holky potkáme 🙂
@kapr cokoliv v čem se cítíš pohodlně,já mám většinou džíny a triko.....sedí se na zemi na koberci do kruhu,jsou tam i velké polštáře na opření,děti mají takové koberečky pod sebou a k pití je tam zdarma voda a čaj podle libosti......
olivra
12. led 2011
když na mě počkáte v 9.45.hod. před vchodem,tak zkusíme,jestli by Vás vzali na mou pernamentku,bylo by to levnější!Teda jestli chcete!? 😎
kapr
12. led 2011
a už jsem našla i adresu. je to kousek za ptákem...tak to pojedu metrem na Křižíkovu.
Tak zítra se už těším 😉
kapr
12. led 2011
@olivra to by bylo super. Já uvažuji, že bych si ji rovněž koupila. Musím s malým někam chodit a tohle je kousek. a ještě s váma x-) ať není kubajz asocial 😉
olivra
12. led 2011
jo a o kočárky je tam také postaráno 😉
olivra
12. led 2011
tak zítra holky čau,já jdu balit na plaváníčko a pak vyrážíme x-) Těšíme se na zítra!!! 🙂
irenka
12. led 2011
Tak holky, Matýsek má v 10 měsících 70cm a váží 8888gramů.... takže Olčo- s Edíkem vedete.... 🙂))))

Jo a dneska jsem mu koupila v Tescu nová pyžamka (overálky) a taky bodyčka s dlouhým rukávem. Mají akce na hadříky pro mimi....
irenka
12. led 2011
@kapr
@olivra
tak super, zítra v 9:45 před vchodem... budu tam a čekat... a vezmu si asi legíny nebo tepláky, v tom je mi nejlíp.
Jinak mě napadlo, že kousek od tamtud je Spektrum, tak kdyby jste chtěli můžeme se pak přemístit tam a dát kafčo nebo čaj, ale to nemusí být zrovna zítra....

Přidávám ještě foto co se mi povedlo vyfotit...
nonsensautor
12. led 2011
@irenka

Super fotka 🙂
nonsensautor
12. led 2011
Holky v úterý to bylo moc fajn. Příště se určitě přidáme a bude tam dýl. Elinku se pokusím tam uspat. Už se moc těšíme 🙂
Zítra si užíte cvíčo...

kapr
12. led 2011
@irenka kuba v 5ti měsících 69 cm a 8,3 kg 😉
irenka
12. led 2011
@kapr
Taky pěkný...... 🙂
Kam se na vás hrabeme co?
Tak zítra se moc těším.....

@nonsens
určitě zase dáme sraz....
kapr
14. led 2011
@olivra hele příští čtvrtek u nás asi neklapne. Budeme mít po očkování. 😞 ale ten další bych zase šla x-)
olivra
14. led 2011
@kapr jasan to chápu.My za 14 dnů nepůjdeme,máme vítání občánků 😎
kapr
14. led 2011
@olivra no tak to potom až ten další, no:-)
irenka
14. led 2011
@kapr
@olivra
cvičení bylo fajn, Maty pak spal hodinu a půl, než jsme dojeli domu.... 😃 😃 😃 😃
Ted jsme chytili nějakou rýmu, takže i dnešní plavání ve slané vodě jsme zrušili... :-| :-| :-|
Tak snad to nebude nic vážnýho a zůstane u té rýmy, kterou snad brzo zdoláme.

Oli, užijte si vítání občánků...... 😉

Kačko, neboj, očkování zvládnete....

páá a hezký víkendík.... jdu chrnět, dneska jsem měla na tréninku hlídání, tak jsem nějaká vyčerpaná...
olivra
17. led 2011
@irenka tak k nám taky rýma dorazila,v pátek Edí a od soboty i já ]-( Hloupá rýma,ale otravuje to až hrůza,tak ať jste zdraví!

Začni psát odpověď...

Odešli