• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na společné hubnutí z Bohumína

14. dubna 2014 
Hledám kamarádku která by semnou chodila na orbitrek, plavat na procházky. Hledám někoho ským se budeme navzájem podporovat a hecovat.

Je tady něktará z Vás, která do toho půjde semnou ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim rict svagrove je z bohumina a necely dva mesice po porodu ale nevim jak by to mela s hlidanim ma 7mi letou Vanesku 3 leteho Hynecka a ted 1,5 mesicniho Kubicka reknu ji ale vim ze jeste s Hyneckem chodila po cyklosteskach nebo jen tak po parku behat s kocarkem a ja sni byla jednou kdyz u nas byla v ceskem krumlove tak jsme zkusili bruslit z kocarkem a fakt fajn jen to musi bavit a byl hezke pocasi ahoj a kdyztak se ozvu
21. črc 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antosek potrebuji se jeste zeptat na cas svagrova rikala ze by mohla patky a soboty vzdy o 16.00 hodin do 19.00 hodin aprochazky by pry brala i detma
23. črc 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
:wink: a mohla by se semnou švagrova spojit ? Tady nebo mi napiš jak jí najdu na FB . Bude to lepší domluva .
23. črc 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jmenuji se Lenka, je mi 21 let a ráda bych touhle cestou poznala nějakou super kamarádku nebo kamaráda na trávení volného času. Pokud jsi na tom stejně, budu ráda, když se ozveš :slight_smile:
14. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek