• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na společné kočárkování, Praha 4

16. srpna 2012 
ahoj, jsem čerstvá maminka a hledám nějaké kamarádky na společné kočárkování - Praha 4 Pankrác,.. ale není problém někam dojet.. :slight_smile:
18. dub 2012 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tiez hladam niekoho na spolocne kocarkovani :slight_smile: Mam 3 tyzdene mimco Marcela a bydlime Praha 4 Michle, blizko Michelskych pekarni...zatim chodim kocikovat sama do Michelskeho lesa :( Inac mam 33 rokov a povodne som zo Slovenska
19. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj! ráda bych se s někým občas sešla na kus řeči a prochajdu - jsem z Prahy 4 kousek od OC Novodvorská Plaza a mám 10m holčičku :wink:
22. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@emmca2011 Já mám taky 10měs. holčičku a bydlím u Kauflandu :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
mám 4měs.mimi kluka a taky mi chybí někdo na procházky, tedy pokud jdu jen se synem a nespí mi doma. Jinak mám ještě 3,5letou holčičku, která už chodí do školky. Mám kamarádky, ale ne vyloženě "u baráku" a když už jsem se skamarádila, dotyčná se odstěhovala. Mám vyloženě pech na místní obyvatelky.
Takže pokud je někdo z okolí Michle, Nusle, Pankráce, dejte vědět. Ráda se někdy s někým seznámím. Ono je taky někdy složitý se s někým shodnout i na čase. To řeším poslední dobou pořád a kombinace dvou dětí už dá zabrat :sweat_smile:
6. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to tady ještě aktuální?? Mám 9 a půl měsíčního prcka a bydlím v Michli (kousek od pekáren)
12. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.....jsem ze Spořilova a máme holčičku....skoro 7 měsíců :slight_smile:...
12. črc 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, jsem z Krče.
15. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všichni @tercaverca, @ladie,@marpok a vůbec všichni ostatní, jak se při dnešku máte? Kam vůbec chodíte na prochajdy?
16. srp 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek