• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Praha Bílá hora

21. prosince 2014 
Ahoj sice už tu bydlím nějaký pátek, ale se skoro starými dětmi se nějak míjíme( mám skoro půlroční dvojčata). Hledáme nějaké kamarády a kamarádky na procházky v oboře a okolí. Těšíme se na Vás. :slight_smile:
21. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, na oboru bych možná zašla, mám 4 měsiční holčičku a jsem z Ruzyně :slight_smile:
27. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my do Hvězdy chodíme často. :wink: Teď , jak bude zima, tak zase moc ne, ale na jaře bude zase pěkně. A teď, když ještě bude počasí, tak taky. Co vy?
22. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikii
Ahojky, jsem z prahy 6 řepy, bydlim tu pouze 2 mesice a neznam tu zadnou mmainku, rada uvitam prochazky,posezeni a pratelstvi :slight_smile: jsem mlada mmainka 4 mesicni holcicky :slight_smile: mej se Nicol
6. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem 31 letá mamča z Malýho Břevnova s 5 měsíční dcerkou. Bydlíme zde nově 4 měsíce a hledáme někoho k sobě na procházky nejlépe do Hvězdy :slight_smile: Budeme se těšit na setkání.
15. pro 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky , taky Maly Brevnov ,ale mimi se narodi az koncem cervence tak doufam , ze se pak potkame . Na prochazkach v obore jsem s pejskem celkem casto ;)
21. pro 2014 v 19:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek