• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku pro mojí 3 letou dcerku. Praha 3

Ahoj maminky zoufale hledám kamarádku pro svojí dcerku.Za chvilku oslaví 3 roky a nemáme žádnou partačku a docela nám chybí. :cry: Pokud se ti chce občas někam vyrazit,tak se prosím ozvy budeme jen rádi.Jsem z Prahy 3,ale jsme pojízdné. :grinning: Co?? :wink:
2. srp 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda ja mam taky dceru 2a pul a jsme naplavenina do Prahy vubec to tam neznam bydlime na okraji v Bechovicich tak pokud bys mela zajem neni problem jen vtom ze ja opravdu Prahu neznam :cry:
7. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana94 ahoj a kterým směrem jsou Běchovice?Tak někam se třeba přiblížíte :wink:
8. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to Praha 9 kousek od Počernic je to da se rict mimo prahu na okraji smer na Kolin ja prave nikam moc nedojedu neznam to maximalne na Cerny most do ikei budu se to muset naucit cestovat po Praze
8. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana94 tak jak to spácháme :slight_smile: sejím se můžem,ale teda na Černáku nevím co tam :frowning2:
9. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli znas Prahu tak muzem nekam vyrazit jinam aspon se nekam podivame ted jsme do nedele mimo Prahu ale pristi tyden uz tam zas budem ale bude lepsi si dat spis tel.treba mailem ackoli v praze se nam porouchal notas
9. zář 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nas zas zpet dovedete s malou na cernak tak muzem nekam do stredu mesta ale ja se fakt v praze nevyznam
9. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana94 nějak to vyřešíme snad :grinning:
12. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.|Jmenuji se Jana je mi 30 A jsem z Prahy 1. A mam 2 děti 6 letého chlapce,a 3letou holčičku. Rádi bychom Vás poznaly. Je nám tady smutno nikoho tady nemáme. budem rádi když se ozvete. jana.ryklova@seznam.cz
20. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahojky. Já mam 2děti 6 letého chlapce a 3 letou holčičku jsme z Prahy 1. Rádi bychom Vás poznaly. :slight_smile: je nám tady smutno. :frowning2:
20. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ahoj Jani tak to můžem naplánovat sraz moje malá má ted 3 roky tak si možná holky vyhrajou.
20. zář 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahojky. To by bylo fajn. Deniska je kamarádská. občas má chvilky. Co třeba děláte v pátek. Mohli bychom se sejít tady v centru a jít společně na písek. Pokud máš čas. jestli ne nic se neděje můžeme jindy něco podniknout. Jsem ráda,že si se ozvala. Zatím hezký zbytek večera. Pa :slight_smile:Jana
20. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ahoj zrovna v pátek máme rodinnou oslavu :slight_smile: ale radši bych teda na hřiště :frowning2: můžem příští týden úterý,pátek,sobota a neděle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak nic se neděje v pořádku. Tak bychom se mohli domluvit třeba na víkend pokud nic nemáte v plánu. :slight_smile: Nechám to na tobě. a pokud se Vám nebude chtít na hřiště můžem podniknout něco jiného. Nechám to na tobě :wink:
@petulak
21. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@2008 tak ok víkend nemáme nic a tátu v práci takže rádi něco podniknem a co necháme asi na počasí.Tak třeba ta sobota? :grinning:
21. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Tak se můžeme domluvit na sobotu. A jak bude tak podle toho něco podnikneme. hodinu nechám na tobě. Jak se ti to hodí. jestli malá chodí ještě spinkat. My teda už ne jen občas. Zatim pa Budem se na Vás těšit. :slight_smile:
21. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ok sobota platí malá ještě naštěstí po obědě spí takže můžem kolem 15:30 někde být.Ted jen vymyslet kam :grinning:
22. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahojky. Péto myslely jsme až tu další sobotu.Protože tuto sobotu jsem mimo Prahu. Příští a mohli bychom když bude hezky třeba do zoo. Nebo co vymyslíš je to jedno. Zatím hezký začínajicí víkend. a pěknou oslavu at se Vám vydaří. :slight_smile:
23. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 sobotu 1.10. mám napsáno :grinning: v ZOO jsme byly nedávno,ale klidně půjdem zas je to tam super. :sunglasses:
26. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahojky Péto.
Chtěla bych se omluvit na tu sobotu. Musím mimo Prahu nečekaně :frowning2: . Mohli bychom se domluvit na jindy pokud budeš mít ještě zájem. Zatím hezký zbytek dne. :slight_smile:
27. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 jasně co se dá dělat :cry:
27. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ahoj tak co už máte někdy čas? :frowning2:
15. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Péto .
Moc se omlouvám,ale nešel mi počítač. Kdy by jste mohli vy? :slight_smile: pondělí a v úterý jdu do práce,ale pak mohu kdykoliv.
22. říj 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěto až budete chtít ozvěte se a domluvíme na více. :slight_smile:
23. říj 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ahoj já se sem zase ted ůbec nedostala :grinning: my můžem čtvrtek a pátek odpo po spaní :slight_smile:
24. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak
O.k. Tak se sejdem ve čtvrtek v kolik se sejdem napiš,protože moje děti do školky nejdou tak jakmile by se ti malá vyspala tak bychom vyrazily. Jen nevím kam co by si podnikla. Chcete dorazit do centra nebo něco vymysli. V Holešovicích je centrum pro děti mají tam i písek ale přitom je to hala takže zaplatíš vstup. Nebo budeme s dětmi venku,ale to mu počasí moc nesvědčí. Ozvi se. Zatím pa. jen Péto předem upozornuji mam děti docela hlučné někomu to docela vadí. :slight_smile:
25. říj 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se picnu a omlouvám zároven asi to zase nedopadne mám nějakého marodného psa a musím s ním na veterinu na pigáro :frowning2: .
Hlučné jsme i my dvě s rebekou tak aby jste se nelekli vy :wink:
To v Holešovicích je Lefík to znám byla jsem tam asi třikrát s malou,ale příjde mi,že jí to tam moc dlouho nebaví :astonished: Venku je už fakt hnusně,ale něco vymyslíme určitě jen aby jsme se už na nějakém dni domluvily :grinning: .
25. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak
Ahojky Péto.
Tak to se nedá nic dělat. Můžeme se dohodnout až budeš mít pejska zdravého,že se ozveš a sejdeme se :wink: Určitě se domluvíme. a něco společně vymyslíme.
27. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2008
@petulak
Péto také mam profil na facebook najdeš mě tam pod Jana Ryklova. Tak se podívej at víš pro jistotu jak vypadáme. :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2008 ahoj tak k pejskovi tzo je tak má 16 let takže to není jen chřipka,ale stáří a to se z toho zlatíčko moje chlupaté už nevylíže obden jedzíme na veterinu a každý den dostává 4 injekce které mi chodí píchat švagrová.Tak je to tak,že se prostě moc dlouho dopředu nedomlouvám protože fakt nevím co bude.Jediné co vím,že se mě položí na kolena a nebudu schopná fungovat. :cry:
27. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím mám doma taky 3 letou holčičku a ročního kluka a moc ráda bych pro ní našla kamarádku.Je mi 33let.
30. říj 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek