Hledám kamarádku pro mojí 3 letou dcerku. Praha 3

Ahoj maminky zoufale hledám kamarádku pro svojí dcerku.Za chvilku oslaví 3 roky a nemáme žádnou partačku a docela nám chybí. 😢 Pokud se ti chce občas někam vyrazit,tak se prosím ozvy budeme jen rádi.Jsem z Prahy 3,ale jsme pojízdné. 😃 Co?? 😉
Strana
z3
Dolů
PředchozíStrana
z3
Další
petulakautor
16. dub 2012
@ija1 my su budem hrát 🙂
elenka2010
13. pro 2012
@petulak Ahojky já jsme taky z Prahy 3 je pokud evadí, že mám mladší holčičku 😃
petulakautor
14. pro 2012
Ahoj no moje už má 4 roky je to hodně staré téma 😃 ,ale nikdo se nechytl ]-( anebo si nikdo nechce hrát 😉 .A jak máš starou ty holčičku?
luceta
31. bře 2013
@meri
Ahoj, bydlíme u Žižk. věže. Mám 2 holky (3roky 10měsíců a 1rok 9měsíců). Bydlíme v Praze teprve od září a kámošky na hraní a pro mamku na pokec by opravdu bodly 😉
luceta
31. bře 2013
@petulak Ahoj, bydlíme u Žižk. věže. Mám 2 holky (3roky 10měsíců a 1rok 9měsíců). Bydlíme v Praze teprve od září a kámošky na hraní a pro mamku na pokec by opravdu bodly. 😉
petulakautor
1. dub 2013
@luceta ahoj to je sranda ze se ted někdo najde.Sejit se klido mužem ,ale my jsme se rozrostli a máme ted malé mimko 4 týdny staré takže je to s nama od kojení do kojení ale jsme venku dopo i odpo.
luceta
2. dub 2013
@petulak K přírůstku gratulujeme!!!! A máš starší holčičku ve školce? Já totiž ano. Tak pokud chceme seznámit i starší ratolesti, tak leda odpo po 15hod na Jiřáku. den nám je jedno 😉 a hodinu si urči dle kojení 😉 díky
petulakautor
2. dub 2013
@luceta ahoj tak to teda nevím jak uděláme ja malou ve školce nemám a odpo jsme venku tak do 16 hod pak letim na kojení.A co nejaky víkend kdy nechodí mala do školky?
lauralena
14. zář 2013
Ráda bych našla kamarádku , věk 12-13 let nejlépe na Praze 2, ale nevadí i jiná Praha, pro společné scházení, výlety a legraci. Spěchá. Pokud by se kamarádily i naše mamky bylo by to fajn. Chodím do 7 třídy a k mým zájmům patří závodně mažoretky, jezdím trénovat na Prahu 6, kdybys to taky třeba chtěla poznat ?A také herectví a tanec je moje láska . A můj malý pejsek yorkširek. Těším se na Tebe, snad dostaneš s maminkou odvahu a napíšete Laura
rebelie
2. dub 2014
@luceta Prosím Tě, v jaké školce máš dceru? Jsi tam spokojená? Bydlíme kousek pod věží a řeším, kam dát dítko...
Strana
z3
PředchozíStrana
z3
Další