• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku pro mojí 3 letou dcerku. Praha 3

autor
@ija1 my su budem hrát :slight_smile:
16. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahojky já jsme taky z Prahy 3 je pokud evadí, že mám mladší holčičku :grinning:
13. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj no moje už má 4 roky je to hodně staré téma :grinning: ,ale nikdo se nechytl :angry: anebo si nikdo nechce hrát :wink: .A jak máš starou ty holčičku?
14. pro 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri
Ahoj, bydlíme u Žižk. věže. Mám 2 holky (3roky 10měsíců a 1rok 9měsíců). Bydlíme v Praze teprve od září a kámošky na hraní a pro mamku na pokec by opravdu bodly :wink:
1. dub 2013 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Ahoj, bydlíme u Žižk. věže. Mám 2 holky (3roky 10měsíců a 1rok 9měsíců). Bydlíme v Praze teprve od září a kámošky na hraní a pro mamku na pokec by opravdu bodly. :wink:
1. dub 2013 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luceta ahoj to je sranda ze se ted někdo najde.Sejit se klido mužem ,ale my jsme se rozrostli a máme ted malé mimko 4 týdny staré takže je to s nama od kojení do kojení ale jsme venku dopo i odpo.
1. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak K přírůstku gratulujeme!!!! A máš starší holčičku ve školce? Já totiž ano. Tak pokud chceme seznámit i starší ratolesti, tak leda odpo po 15hod na Jiřáku. den nám je jedno ;) a hodinu si urči dle kojení ;) díky
2. dub 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luceta ahoj tak to teda nevím jak uděláme ja malou ve školce nemám a odpo jsme venku tak do 16 hod pak letim na kojení.A co nejaky víkend kdy nechodí mala do školky?
2. dub 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych našla kamarádku , věk 12-13 let nejlépe na Praze 2, ale nevadí i jiná Praha, pro společné scházení, výlety a legraci. Spěchá. Pokud by se kamarádily i naše mamky bylo by to fajn. Chodím do 7 třídy a k mým zájmům patří závodně mažoretky, jezdím trénovat na Prahu 6, kdybys to taky třeba chtěla poznat ?A také herectví a tanec je moje láska . A můj malý pejsek yorkširek. Těším se na Tebe, snad dostaneš s maminkou odvahu a napíšete Laura
14. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luceta Prosím Tě, v jaké školce máš dceru? Jsi tam spokojená? Bydlíme kousek pod věží a řeším, kam dát dítko...
2. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek