• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku pro nastávající maminku, Nový Bydžov

29. října 2012 
Ahoj holky, jsem sice chlap, ale už nemohu těhotenství své manželky vydržet. Nemohu se dívat na to jak je smutná a je jí špatně. Je strašně smutná, mění se jí nálady, zvrací, má chutě a hlad, ale po dvou lžicích polévky má dost. Je teď ve 3 měsíci. Hledám jí kamarádku, která je na tom podobně a mohla by se s ní scházet a dělit o své pocity. Nebo ženu, která již maminkou je a předá jí rady a zkušenosti. Jsme z Nového Bydžova. Snažím se být s manželkou co nejvíce to jde, ale musím do práce a zvládat ještě práci doma okolo domku atd. Asi taky potřebuje se někomu svěřit a nejen manželovi, ale jako holka holce ... kontakt moclek77@seznam.cz
29. říj 2012 ve 13:19  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chce se mi škodolibě poznamenat, že jestli nemůžeš vydržet po třech měsících těhotneství, co budeš dělat v šestinedělí. Ale nebudu pichlavá. :slight_smile:
Jestli má žena "klasické" těhotenské nevolnosti, je šance, že můžou každým dnem skončit. Vím, že se s nimi někdo potýká celé těhotenství, ale velká část se jí ve 3., 4. měsíci zbaví.
Za další - netuším, jestli žena, která je ráda, že žije, by měla náladu si s někým psát, a pokud ano, nejspíš by pro to udělala nějaké kroky sama.
Vím, že to myslíš dobře, že ti to není jedno, že osoba, kterou miluješ trpí, ale vydrž, prťka, vydrž, nic netrvá věčně, jak zní citát:" i ta nejhorší hodina v životě má jen šedesát minut".
Tak ať se daří a ženě je brzo líp. :wink:
29. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek