• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku s miminem z Prahy Hostivaře

10. června 2014 
Ahoj,
ráda bych se seznámila se maminou, která má stejně staré mimčo (Hostivař a okolí Prahy 15), na kafe, na procházky a aby si taky malá měla s kým hrát... Je mi 31 a mám dceru Terezku, které je 15 měsíců. Už chodí, je velmi komunikativní a zdá se, že už ji nestačím :wink:
Peťa
20. únor 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@krauska Ahoj Klárko, já jsem z Prahy 11( Háje). Nedávno jsem se přistěhovala a nemáme tu společnost, kterou potřebuju já i můj syn. Jsou mu tedy 3 roky ale je hodně hravý a má rád děti. Hraje si se stejně starým bratrancem, když přijedeme na návštěvu tedy. Mě je 23 a přítel tráví hodně času v práci, já teď nějakou hledám ,ale ještě jsem doma a i potom bych ráda měla kamarádku na volný čas. Jestli se chceš seznámit tak napiš. Zrovinka dneska nemáme co dělat :(
20. únor 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď koukám že máš přezdívku klaruska a podepsala jsi se Péťa, tak mám v těch jménech nějaký zmatek :D
20. únor 2014 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já jsem ze Zahradního města a je mi 24, mám 16 měsíční dcerku Vanessku a 6 letou Verunku :slight_smile:
20. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@klara888 Krauska jako Krausová :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@krauska Ahoj, my se do Hostivaře budeme stěhovat za cca měsíc. Příští týden tam přebíráme byt. Mimčo ještě nemáme, termín mám začátkem května. Ráda se seznámím s nějakou maminkou.
20. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcata. My ( ja (36), pritel a maly Kaja - 7tydnu) bydlime v Hornich Mecholupech .Kousek od zastavky Bolevecka. Kdybyste mely chut, muzeme dat spolecnou prochazku k prehrade (ja se tam sama s kocarkem bojim).
21. únor 2014 ve 03:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@krauska Ježiši, tak teď to vypadá ,ajko bych neměla číst :D :D
21. únor 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,je mi 32 let a mám dvouměsíčního chlapečka,jsme z Hájů,ráda bych se seznámila s nějakou maminkou.
24. dub 2014 ve 22:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@krauska - vítej v Hostivaři, my tu taky bydlíme, ale moji kluci už by na tvou princeznu asi byli velcí. Tak spíš pokud bys potřebovala nějaká tip, kam s dětmi tady u nás nebo reference, tak se klidně zeptej. Za tu dobu na mateřské mám oblezlé snad všechno :slight_smile: .
10. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek