Hledám kamarádku těhulku i netěhulku z Prahy a okolí

Ahoj, protože se neosvědčilo téma, ve kterém jsem hledala kamarádku z oblasti Prahy 11, zkusím jej rozšířit. Je mi jedno, z které části Prahy či okolí budeš 🙂). Většina podobných témat je zastaralá, některá uzavřená, tedy ještě jednou...
Jsem ve 21tt a hledám kamarádku/kamarádky nejlépe také těhotné (nutně nemusí být , které nechtějí jen sedět doma, ale také si vyjít na procházku, na pokec, zacvičit si, nákupy, prostě cokoli ). Jsem na neschopence, tedy mám víc času a chtěla bych ho nějak aktivněji využít. Za odpovědi budu ráda.
broucek2
24. led 2011
@markytaj jojo zítra. Pojedeme s kočárkem X-landerem, takže se určitě poznáme. My nenosíme, protože Verunka je děsně neklidné dítě a moc ji to nebavilo
markytajautor
24. led 2011
@broucek2 🙂 my nosíme, protože Honzík je od narození strašný šídlo, chvíli neposedí a v kočáru nevydrží, souká se ven, zklidní se jen u mě. Přeji hezké odpoledne
danydo
24. led 2011
@markytaj
muzu se zitra taky pridat?
markytajautor
24. led 2011
@danydo Jasně, že jo 🙂
danydo
24. led 2011
suer tak to se moc tesim, ja mam zeleno-cerny kocarek
petulapl
13. lis 2013
ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka 🙂 a nejake fajn maminky pro me 🙂

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet 🙂
gigimyska
10. pro 2013
@petulapl Ahoj, hledám kamarádku na povídání apod. 🙂, mám 3,5 měsíční holčičku Viktorku, bydlím na Praze 4, konkrétně Hodkovičky, jsem autem mobilní 🙂 Jestli bys chtěla můžeme si napsat 🙂
daisy27
27. led 2014
Ahoj, jsem v 16 tt a zustala jsem doma na rizikovem, takže přede mnou ještě moře volného času. pokud byste někdo chtěl, můžeme se sejít na kafe nebo se jít projít. potřebuju taky trochu pohybu, ne jenom ležet doma na kanapi🙂 pokud jste na tom někdo stejně, tak se mi ozvěte. jsem z prahy 11.
kety01
3. únor 2014
@markytaj ahoj moc te zdravim mame hodne spolecneho taky se nudim 😃..ale zase cele Tehotenstvi si plne uzivam moc tu pratel nemam jsem novacek zila jsem na Morave ale momentalne bydlim v Praze kde i cekam miminko sve prvni 😃..moc bych byla rada za pokec 😉...
filipatereza
17. bře 2014
Ahoj holky, ve středu 26.3. ve 14.00 na Praze 6 plánuju uspořádat setkání a posezení s povídáním o látkových plínkách. Budu mít i různé značky a druhy na prohlédnutí, osahání... Na co myslet při sestavování výbavičky, kolik čeho koupit do začátku... Vždycky jsem chtěla podobné setkání uskutečnit, ted se snad zadaří, tak se moc těším...Mám dvouapůlletou holčičku a v červenci čekáme druhého prcka...🙂 Bude určitě i čas na kafčo, prima popovídání...Pokud byste chtěly dorazit, dejte vědět..
lusila001
12. dub 2015
@markytaj ahoj jsem ve 12 tt a take hledam kamaradku jsem z prahy 10 ale dojedu kamkoliv 🙂
lusila001
12. dub 2015
Ahoj hledám kamarádku, je mi 27 a jsem z prahy 10. Mám spoustu volného času a chtěla bych ho nějak využít.
sarasi
29. lis 2015
Ahoj 🙂 take hledam kamaradku, ted jsem ve 35tt, tak kdyztak napis 🙂 Jsem z Prahy 9
klara.t
29. lis 2015
dasala
29. pro 2015
@sarasi ahoj. Jsem tez z Prahy 9. Jsem akční člověk, a vim, ze o na mateřské chci byt mezi dospělými )) pokud chceš, ozvi se.
irinis
3. led 2016
Ahoj, přistěhovala jsem se na Prahu-východ a vůbec nikoho tu neznám, na Černý most to mám 5 minut busem. Miminko čekám v květnu a moc ráda si poblíž najdu kamarádku, která je na tom podobně. Mám už pětiletého syna.
saphire
3. led 2016
@irinis Ahoj, koukám že jsme ve stejném týdnu... Já jsem z Újezda nad lesy, od Čerňáku asi 15minut, taky zatím v okolí nemám žádnou parťačku... Čekám teprve prvního prcka.
irinis
3. led 2016
@saphire No tak super. Ja si ted hodlam delat ridicak, abych byla mobilni i tady po okoli, snad to do porodu stihnu... Zatim jezdim jenom busem na Cernak. Co cekate? My holcicku
saphire
3. led 2016
@irinis Kluka🙂 ja mobilni jsem, tedy po dohode s muzem, auto mame jen jedno, ale neni s tim problem... tak kdyztak napis kdybys chtela nekam vyrazit.
dasala
6. led 2016
@irinis já jsem též z prahy 9, termín mám červenec a mám 6letého syna. Kdyžtak mi napiš sz.
petracharvatova
24. dub 2016
Ahoj,mám 14měsíční holčičku a hledám nějakou kámošku.Jsem ze Zdib kam jsme se přistěhovali a jelikož tu nikoho neznám,budu ráda za každý příjemně strávený den.
altair87
25. čer 2016
@petracharvatova Ahoj, pokud ještě hledas, tak se hlásím🙂 Jsem od tebe kousek a mám 17m holcicku
karol4
25. čer 2016
Ahojky holky, taky hledám nějakou supr čupr kámošku, ještě v tom plavu 🙂 Z Prahy jsem, jen teď bydlím v Brně, ale jezdím dost často domů ( do Prahy) a v půlce července se tam zpět stěhujeme 😉
petracharvatova
26. čer 2016
janeire
11. črc 2016
ahoj,
ja hladam kamaratky. mam 32, a 10mesacnu holcicku. sme z prahy barrandova. cestujeme po celej prahe, ale najradsej tu na prahe 5. napiste a podte na zmrzlinu.
janeire
11. črc 2016
@dasala
ahoj, chces vyrazit na stretko?

Začni psát odpověď...

Odešli