• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku, Újezd nad Lesy, Klánovice, Koloděje

9. září 2016 
Ahoj maminky, těhulky a vlastně i všechny ostatní. .Jmenuji se Jana a mám roční holčičku Emu. V Újezdě už nějakou tu chvilku bydlíme, ale bohužel zatím jsem neměla čas se s někým seznámit. Chtěla bych tady najít nějaké kámošky pro sebe a pro Eminku.Chodíme s kočárkem sami,a to nás nebaví.Nemáme si s kým popovídat.Kdo to má stejně ozvěte se.Čau.
30. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janina34 Janino ahoj :slight_smile: my se do Újezdu stěhujeme v prosinci... a taky přemýšlím, co tam budeme sami dělat :slight_smile:) :sweat_smile:
12. lis 2010 v 00:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
prosím,kdo bydlite v Újezde-jak se vam tam bydli?
jak jsou na tom skolky,obchody,nejake akce pro deti,doktori??
Vypada to,ze se tam budeme ASI stehovat..dnes jsme se tam byli podívat
Všechno je to desne narychlo..
12. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@megan2 Megan už bydlíte? my jsme tu třetí měsíc... jsou tu asi 4 mateřský školy, dokonce i jedny jesle... Veřejný hřiště jsem našla zatím jen jedno. MC - hernu a kroužky jsem našla v Běchovicích, ale zatím jsme byli v Dolních Počernicích ve Veselém čertíku - je to budova přímo u parku, tam kde je restaurace Léta Páně, jen z druhý strany.... Škola tady určitě je, jedna poblíž lesa. Restauraci jsem tu žádnou nenašla. Level asi zavřeli. takže jsme byli zatím v Klánovicích a Kolodějích - tam jsou dvě moc pěkný restaurace, obě mají nekuřácké prostory... takže špatný to tu není... jen mi Újezd příde trochu jako domy kolem hlavní silnice, je tu sice les, ale park žádnej - myslím :slight_smile:) já navíc bydlím v části, kde nejsou ani chodníky, takže v zimě to byl děs, jet tady s kočárem....
doktory jsem zatím nehledala, ale vše je dostupné busem - 20 min. na čerňák...
17. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hehena AHojky,
jj,bydlime 2mesice :grinning:
taky tady porad zjistuji,co kde je..mozna bydlime kousek od sebe-chodniky tu fakt nejsou...
skolku uz zjistenou mam,budeme zkosuet zapis,tak jsem nervozni.
hriste nejaky jsem nenasla,pry jsou snad dal
a jak pises..taky mi to tak pripada,jakmile jedes pocernicema,bechovicema,tak maji park,vic moznosti,obchudku..tady to nejak postradam..hold vesnice :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já na újezdě bydlím skoro tři roky, restaurací je tady víc. Jedna lepší je na hřišti například.
21. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky a maminky, před nedávnem jsme se přistěhovali do Újezda, nikoho tady neznám, máme 2 holčiny 2 a 4 roky, hledáme kámoše a kámošky na pokec, na procházky ap. Ozvěte se. Mějte se hezky, budeme se těšit :slight_smile: :wink:
24. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, take hledame maminky s detickama na spolecne prochazky/pokec. Nedavno jsme se prestehovali do Kolodeju a zatim tu nikoho nezname... Mam chlapecka 9 mesicu a pejska :wink: Budeme se tesit! :slight_smile:
6. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, bydlim v ujezde nad lesy a uz me hrabe, potrebuju normalni maminku na spacir :slight_smile:.
Mam holcicku 9mesicu, tak cekam :sunglasses:
14. říj 2012 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, bydlím v Běchovicích, mám chlapečka 6 týdnů a hledám maminu na společné procházky z okolí, na pokec..
5. led 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ester81 ahoj, do Újezda jezdím často. Budeme se stěhovat na konci roku poblíž lesa. Mám 2 děti rok a kousek od sebe. Starší dvouletá Ema a mladší třičtvrtě roku Marek. Dej vědet pokud ještě hledat kamarádku :slight_smile:
24. čer 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoky jennifers jsem z Běchovic a taky sháním mamču na klábosení a srandu.Bydlíme tu 3roky, mému dítku budou 2roky a taky tady moc kamarádek nemám, teď se mi jedna odstěhovala, ach jo :frowning2: Mě už z toho taky pěkně hrabe. tak pa a dej vědět Janča
16. pro 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je tu ještě někdo aktivní? :slight_smile: Ráda bych poznala někoho z okolí s mimčem, větším dítkem nebo těhulku :slight_smile:
4. črc ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsme s přítelem noví v újezdu a radi bychom někoho poznali, tak kdyby chtěl jit někdo třeba na pivko, tak se prosim ozvěte :smile:
9. zář v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek