Hledám kamarádku v Brně

Ahojky, hledám kamarádku, v Brně bydlím cca 14 dní a nikoho tu neznám... Mám syna 4,5 měsíce a rády bychom našly někoho s kým zajít na procházky,kávu,návštěvy apod.
blahova_andrea
19. zář 2013
ahoj, já se z brna sice odstěhovala, ale ne daleko a moc rádi do brna jezdíme "na výlety", ale taky není moc za kým 😉
jinak tě tedy obdivuji...stěhovat se s tak malým miminkem...to musela být síla. do jaké městské části vás to zaválo a jak se vám tam zatím líbí?
1989monikaautor
19. zář 2013
Ahojky, do Brna jsem se celkem těšila máme tu klid a pohodu... Zatím se mi tu líbí jen mi scházejí ty přátele či kamarádi... Není s kým zajít na kávu či procházku a podobně... Bydlíme v části bystrc... Stěhování probíhalo celkem v klidu žádný masakr to nebyl....
neominka
19. zář 2013
@1989monika taky bydlime chvili v Bystrci...🙂
1989monikaautor
19. zář 2013
A co se někdy sejít??
nelly1986
3. lis 2014
Ahoj holky, my bydlíme taky v Bystrci. Je mi 28 a malýmu tedka byl rok, tak kdybyste měli zájem vyrazit na kafe nebo procházku s prckama,rádi vás poznáme 🙂
puncinka
3. lis 2014
Ahojky, jsem taky z Brna z Bystrce, ale zatim jeste v ocekavani v 15tt, spis hledam nekoho, kdo je pejskar a mohly bychom chodit ven, jsem na PN. Tak kdyby se nekdo takovy ukazal, budu rada 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli