• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Brně

3. listopadu 2014 
Ahojky, hledám kamarádku, v Brně bydlím cca 14 dní a nikoho tu neznám... Mám syna 4,5 měsíce a rády bychom našly někoho s kým zajít na procházky,kávu,návštěvy apod.
19. zář 2013 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, já se z brna sice odstěhovala, ale ne daleko a moc rádi do brna jezdíme "na výlety", ale taky není moc za kým :wink:
jinak tě tedy obdivuji...stěhovat se s tak malým miminkem...to musela být síla. do jaké městské části vás to zaválo a jak se vám tam zatím líbí?
19. zář 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, do Brna jsem se celkem těšila máme tu klid a pohodu... Zatím se mi tu líbí jen mi scházejí ty přátele či kamarádi... Není s kým zajít na kávu či procházku a podobně... Bydlíme v části bystrc... Stěhování probíhalo celkem v klidu žádný masakr to nebyl....
19. zář 2013 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@1989monika taky bydlime chvili v Bystrci...:slight_smile:
19. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A co se někdy sejít??
19. zář 2013 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my bydlíme taky v Bystrci. Je mi 28 a malýmu tedka byl rok, tak kdybyste měli zájem vyrazit na kafe nebo procházku s prckama,rádi vás poznáme :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem taky z Brna z Bystrce, ale zatim jeste v ocekavani v 15tt, spis hledam nekoho, kdo je pejskar a mohly bychom chodit ven, jsem na PN. Tak kdyby se nekdo takovy ukazal, budu rada :slight_smile:
3. lis 2014 ve 20:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek