• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. :wink:
19. bře 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, psala jsem Ti do IP :slight_smile:
27. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem Zuzka z Prahy.. Z.
5. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jsem Monika bydlim v Praze 4 Pankrác máme už 2letého kluka, je to pořádné šídlo, pomalu se připravujeme na druhé mimčo, ale zatim je čas je mi 26 let a mám manžela. :slight_smile:
7. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem z Prahy 5 a v červnu čekám první miminko holčičku Sárinku.
7. dub 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj terri tak to ti gratuluji, taky bych si přála druhé mimčo holčičku, bylo by tady na mě moc chlapů :slight_smile:, kde budeš rodit?
8. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem se do Prahy přistěhovala začátkem roku, mám 4 měsíčního chlapečka a hledám kamarádku a na pokec a na procházky. Jsme z P2, ale můžeme dojet i jinam. :slight_smile:
8. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem. Jsme z P 8, pár kamarádek máme, ale stále hledáme, tatínek je celý den v práci, a my furt samy a samy... přidáte se někdo??? :grinning:
andreasek - zdravíme do Chabrů, tam od nás jezdí něj. mhd, určo :slight_smile:
9. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

jsme z Prahy 9 Letňany Prosek
Chabry jsou kousíček
Andreo přidej se do naší diskuze maminky z Letňan a Proseka
Amj už taky patří mazi nás :wink:
a plánujeme srazík
nevadí,že ještě nemáš mimčo čus
11. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha tady jsi :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme tatínka taky pořád pryč, soboty, neděle. Například teď ještě někde montuje nějakou pergolu :unamused:
Jinak Prosek a Letňany se teď stěhuje sem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar holky. myslim že prosek a letnany funguje všude :grinning: :grinning: čím víc tím líp. všem dobrouuuu noc :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, my jsme z Čerňáku, ale rády se občas přidáme. Určitě se do Letňan nebo jinam dobře dostanem i od nás ze skoro vesnice.
Tak až bude srazík, dejte vědět. :wink:
12. kvě 2008 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua - ahoooj. kde všude se nepotkáme co?? :grinning:
12. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se...já jsem z Proseka a miminko čekám v srpnu! :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
silrej - jasnačka, přidej se, nebo přeskoč na maminky z proseka a letnan... tam je nás víc :grinning:
16. kvě 2008 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...ja jsem z Proseka a rada bych se taky k vam pridala :wink:
22. kvě 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teufelchen - skoč do regionu, maminky z proseka a letnan. :grinning: :grinning: tam nás jeeeee
22. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my sme s P7 a hladame niekoho na prechadzky po Letnej, Stromovke, pripadne niekde inde.
27. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adhoj denisia - klidně s váma půjdem do stromovky - já ostuda tam nikdy nebyla :frowning2: nebo navrhuju i zoo, je to tam super :grinning:
27. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, to je super. ja mozem kedykolvek, mam to za rohom :slight_smile: keby nieco, tak pisni do IP
28. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
docela vam zavidim, ja mam manzela taky stale pryc, hlavne o vikendech nemuzu k sobe nikoho sehnat, ale jsem z opacneho konce Prahy, z Ruzyne...
2. čer 2008 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky - zdar. to není problém, my máme na ruzyni ségru - sraz uprostřed města taky není špatnej. ty víkendy řeším taky. mívá občas volnou sobotu, ale ty neděle - samotný se mi nikam nechce, všichni jsou pryč, na chatách, atd. a ani ven se mi samotný nechce, když vidim, jak všichni chodej rodinně... znáš to ne? :cry:
2. čer 2008 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj: to chce tu Prahu 10 :slight_smile:
2. čer 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, ja uz vikendy zacinam nesnaset :slight_smile: Vsude plno lidi a jeste abych chodila sama :frowning2:
Ja jsem schopna se nekam dopravit, ale nejlepe, kdyz se dostanu nizkopodlaznim mhd. Ale da se to resit.
2. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky - dyt u vás máte divokou šárku, tam se chodí krááásně :slight_smile: a u toho mc donald, mnam :grinning: :grinning:
petule - ty s tou prahou 10 :grinning: furt taky :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisia, Stromovka je super. Já se narodila u Stromovky a žila tam 25 let. Paráda. Hrozně mi tady na čerňáku chybí.

Ale ráda se s váma sejdu kdekoliv. my máme trošku problémy se spaním. ALe kolem jedný jí ukládam a spí tak do půl čtvrtý, takže pak můžu. :wink:
2. čer 2008 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jsem Hanča Bydlím Praha 4 Háje. Je mi 24 a čekám první mimi. Také tu nikoho neznám. :confounded:
2. čer 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua - nech toho, my se domlouváme už min 3 týdny :grinning: :grinning: :grinning: a furt nic. my taky dneska nešly, zajedno jsme po očk. tak je uknouraná a při cestě za holkama mi baba při nákupu pití přejela nohu nákupním košíkem a asi mi tam něco ulomila, zlomila, nalomila...a pajdám jak invalida. proč to mit jednoduchý když to jde složitý :grinning:
2. čer 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Frionko. :slight_smile:

Amj - no to víš, buď nemůžem my, nebo vy. Navíc mě s... to počasí. Ani já, ani Bajča teplo moc nemusíme.
2. čer 2008 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. My bydlíme na Praze - východ, ale je to kousíček od Dolních Chaber :slight_smile: Přes Chabry nám jezdí do Kobylis autobus. Taky máme taťku celý cen v práci.
2. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek