• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
jojo to jsem si myslela , nevlastní matka měla segru ve 37letech tak jsem si řikala že bych třeba taky mohla až takhle , ale uvidim ...ted se musimdat po porodu dohromady , pořad mi nějak blbne krevní obraz...
2. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dobry vecer,
mohla bych se k vam pridat do diskuze??

Moba a Nara,vy dve nemuzete nikde chybet co :grinning: :grinning: :grinning: a taky jeste iira :grinning: :grinning: ahooooj :wink:
2. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...co ty tady? ale přidej se klidně -rada si poslechnu ..
jak se jinak máš?
2. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irco,
no jelikoz jsem z Prahy,tak rada poznam nove tvare,kamaradek je porad malo :wink:

Mam se porad stejne,dnes jsem byla s Daneckem na 8 mesicni kontrole a vazime 8150 g a merime 76,5 cm a dr.ho moooc pochvalila :grinning:

Co Janicka????
2. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ja taky akorat se mi pořad nedaři vyjiždět tady s někym na prochazky, ale už si zvykam a nějak to neni tak strašne jak to vypada
Janička je kus, ale mam pocit že jsem ti to už psala....mame 4,430kg a 58,5cm ..aktualni stav z pondělka minuleho tydne a už ma i naušničky :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lidi! Dlouho jsem se neozvala,. Měla jsem toho nějak moc. Minulí týden mi hlídala tady v Praze neteř Lucinka, tak jsem neměla čas a pak jsem jela do Pb na kyčle s malou a je vše v pořádku. :wink: příště půjdem až v listopadu. Jinak Lucinka roste jak z vody a při poslední kontrole jsme měli 3,650kg a příští týden jdeme znova, tak pak napíšu aktuální stav. :slight_smile:

Jinak jak se všichni máte? Plánujete nějaký noví sraz? Ráda se přidám :grinning: Tak zatim.
P.S jo malá se už umí pořádně ozvat, je to malá rošťanda. Taky si brouká a libuje si kdž ji koupáme. Máme z ní velikou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tu diskuzi přestěhovali,
tak jestlipak nás lenerka a petule najdou.... :wink:
3. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pridavam sa do debaty. Mam 4 mesacne dievcatko Saru a byvame Kyje-Hutě. Nemam v okoli ziadnu kamaratku na prechadzky.
3. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Mončo to víš, jsme všude
Nara no taky mi trvalo než jsem to našla ale lenerka ani petule zatim nic, jo petule mi psala sms že jim odešel PC , ale už má od manžela noťas tak snad nás najde.
Iira no ono až to příjde tak to příjde to máš pravdu, je lepší nic neuspěchat.
4. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
4. zář 2008 v 17:47 • sikiki
dobre ranko holky tak jak jste se dneska všíchni vyspali? :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

hlásím se po dlouhé pauze
oni nás přeštěhovaly?????? :unamused:
ale nebojte našla jsem si vás

tak je už září
tak snad se to tu zase rozjede
no ještě si nás musí najít Peťule :wink:
6. zář 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj přestěhovali, mysleli jsme že nás nenajdeš, Petuli to písnu na Skyp aby nás našla, má ale PC v opravě tak nemůže psát, občas písne od manžela a jak se vede? Co to vaše plavání?
8. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

no byli jsme na dovče v JIzerkách
kačka s náma chodila po horách v krosničce byla skvělá
v kočáru už nechtěla býtbyli jsme rádi,že jsme si tu krosničku v HUdy sportu půjčili
strašně to uteklo i počásko nám vyšlo
jeden den jsme byli v Liberci v babylonu 2h a Kačka si to tam užila
vůbec se nebála
a vůbec se jí nechtělo z vody
měli jsme s sebou i rukávky kruh,ale nejraději byla bez ničeho jen jsme jí přidržovali
tak snad zítra tu první lekci plavání zvládneme
drž nám palečky

pořád peru do žehlení se mi nechce
:unamused:
a co to druhý jdetet tedy do toho?
já to taky pořád oddaluju,ale kačka chce prý miminko
vy už jste asi s Páťou bez plen co?my je ještě máme
8. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola... zdravím známě tváře... teda nicky:wink: koukám holky, že nám ze čtyřky nějak zdrháte... asi je tam málo akce:grinning: jj, Praha je veliká..:wink:
8. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, koukám že tady mj. řešíte druhého prcka:slight_smile: já s manželem ještě v těhotenství plánovala, že do tří let bychom chtěli druhého mrňouse... bohužel je namístě minulý čas, páč teď si to nedokážu představit, nějak mi ten jeden pytel blech zatím bohatě stačí:grinning:... ale i tak si myslím, že věkový rozdíl ty dva tři roky je ideální:slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik

no ty máš ještě malýho Víťu
Když kačce bylo taky přes 5měs.tak jsme o druhém vůbec neuvažovali
ale přeci jen Kačce už budou 2 a je strašně hodná
počkej to druhý mě dá pěkně zabrat :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:slight_smile: zatím to beru jako momentální stav/pocit... je pravda, že v životě (skoro) nic není definitivní... aneb nikdy neříkej nikdy:slight_smile: asi před čtvrt rokem jsem manželovi řekla, že se na toto téma můžem začít bavit až bude malému tak rok a půl... do té doby je diskusní embargo:grinning:
8. zář 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko , tak když vidím to me male zviřatko tak si už taky řikam že uvidíme časem jak to bude s dalším , ale pro změnu se včera přitel koukal na snubní prstynky ..docela mě překvapilo s jakou vervou , ale tak po tolika letech co jsme spolu :wink:
9. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira

no my byli spolu 7let a vzali jsme se
už jsme 2roky manželé
vdávala jsem se už s bříškem,byla jsem necelý 3měs.těhotná
bylo to super,když jsem dostla snubní prstýnek-vybrala jsem si ho sama
budete to mít dobrý až vám malá Janička půjde za družičku
děti jsou na svatbě moc roztomilý :slight_smile:
9. zář 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi spolu budeme příšti rok 10 let a tak se vememe k vyročí, pave se všichni těší jak kolem nas bude Janička poletovat a už i ja si tu svatbu užiju....docela se už těším
10. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jste se mi zase ztratily :grinning: :grinning:
Já jsem otěhotněla měsíc po svatbě, taky dobrý.
U druhýho dítěte měl manža podmínku, že nejdřív musí být hotová na baráku střecha, pak že už mu je všechno jedno. Střecha se začne dělat za 14 dní :grinning: :grinning: , ale počkáme až bude Františkovi aspoň rok, takže v únoru na to vlítneme :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, jak to tady bude vypadat za dva roky. Tlupa utahanejch ženskejch :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no já to stále odkládám poslední dobou mi není nějak dobře, stále bolesti hlavy, jsem pořád unavená, žaludek mě tlačí, no přijdu si jak stará bába, dnes jsem měla odběry a zítra budu vědět víc tak jsem zvědavá, ,pořád bych spala, test jsem si dělala vyšel negativní tak nevim co semnou je.
Nara tak rychle druhé to tě obdivuju to já bych na to stim našim číslem neměla, pořád si říkám že snad už to bude lepší.
Jé holky byli jste už v tom novém bazénu v pruhonicích, je to tam super nám to tam přišlo fajn, hlavně Patrik tam byl spokojenej, sice je to pálka za vstup, ale stojí to za to , teplá voda pro malé děti super. :slight_smile:
10. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak ste řešili kdo kdy otěhotněl, tak nám se to povedlo přímo o svatební noci, náhoda jak bejk.
10. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba
nová fotka co super :wink:
no a neměla sji náhodou klíště?nechci strašit,ale stejný příznaky měl známej a skončil s boriliozou
no snad to nebude ono
držím palečky pak písni jak ti dopadly testy

já se taky na to druhý ještě necítím,ale ta naše dračice už chce sourozence
10. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj klíště jsem neměla, jen komáři mě poštípali, ale od těch se to prý dá taky chytnout tak jsem zvědavá, po 15 hod si mám volat na výsledky mám trochu strach ale snad to bude dobrý, určitě dám vědět.
Nevim co ta Petule už ani na skypu neni. Jo a ptala jsi se na pleny tak ty stále máme, je to hlava tvrdohlavá, doma už je teda bez plen, má jí jen na spaní, ale když jedem někam dál nebo na nákup a tak podobně tak mu jí ještě dám, je to ostuda, ale co mám dělat. :frowning2:
11. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka a jaká byla první lekce plavání???
11. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

no my máme plenku i doma,když jí nechám bez plínky hned se počůrá
no my budeme asi s plenkama do 3
je to taky ostuda,ale moje
měla jsem začít ohodně dříve!!! :frowning2:
plavání?
super,ale ta půl hodina je krátká
už se těším na příští úterý
ale hned chytla nějakou vyrážku se z toho picnu
bude mít citlivou pokožku jako já
vody se už vůbec nebojí
myslím,že by zvládla už i ten Orlík i moře :wink:
11. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba,ale já viděla Peťuli na diskuzi na batolatech :wink:
určitě o nás ví
neboj brzy se nám ozve
jsem zvědavá jak to s klukama zvládá
nás to čeká příští rok co?

já jsem kačce slíbila sourozence až se naučí na nočník
tak uvidíme jak nám to půjde
zatím pa
11. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moba: držím palce, aby výsledky byly ok!!!
lenerka: to je super, že se vám plavčo líbí. František už se taky zklidnil a dneska se poprvé potápěl. Začalo se mu to už hodně líbit :grinning:
Sakra, ani jsem nevěděla, že se děti tak dlouho počůrávají. Abychom nakonec neměli dvoje plenky.... :confounded:
11. zář 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek