• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no my budem chodit na procházky i v zimě... nám nic jinýho nezbývá... a když bude sníh tak už by to možná šlo tak na půl hodinku na boby :grinning: .... a když budou penízky tak asi budu obrážet cukrárny a chodit do nekuřáckýho na pívo.. tady je restaurace s docela hezkym dětskym koutkem... ale nevim jestli na to už bude dost velkej... jako kolem nábytku už chodí.. sám ještě ne, ale na to má čas... tak nevim jestli ho tam pustim...
26. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak jak je takže ani jedna nebyla v tom Podolí já bych jela kdyby se mi lenerka@ ozvala :grinning:
Kočky je bude veletrh hraček v holešovicích tak tam asi v sobotu se Sárkou vyrazíme bude tam den s Barbie
sposta soutěží atd..
Já kupuju příkrmy z dm nevim teď co je to za značku :sweat_smile: Ty jo lenerka@ mě ella nevypije ani 100ml to je dobrá kikča :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tak jak je takže ani jedna nebyla v tom Podolí já bych jela kdyby se mi @lenerka ozvala
Kočky je bude veletrh hraček v holešovicích tak tam asi v sobotu se Sárkou vyrazíme bude tam den s Barbie
sposta soutěží atd..
Já kupuju příkrmy z dm nevim teď co je to za značku Ty jo @lenerka mě ella nevypije ani 100ml to je dobrá kikča
27. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po hrozně dlouhé době jsem zavítala na koníka a koukám pěkná diskuze.Mám 2 roky starou holku a docela bych uvítala nějakou partačku.Máme kolem sebe snad jen mimina a hodil by se nějaký stejně starý uličník nebo uličnice.Není mezi vámi někdo.Jsme pojízdné klidně dorazíme :grinning:
29. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

přejeme Míšovi k jeho svátku vše nejlepší :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

my by jsme do těch Holešovich taky šli,ale bohužel nebyli jsme 3neděle na chatě
musíme tam jet posekat trávu a jedeme pro jablka,aby nám to vše nepopadalo a nezmrzlo
tak si to tam užijte
má tam být i karneval :wink:
29. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tam máme zítra to vítání občánků tak jsem zvědavá, jdeme celá rodinka :slight_smile:
Lenerka díky za přání :wink:
Vítám nové, no u nás je to stejný Patrik jde ráno s manželem do školky já ho pak s míšou vyzvednu a pak jdem ven na hřiště nebo na prochajdu, na plavání mě to neláká, prý ten chlor není dobrej pro tak malé děti a hlavně by jsme to určitě omarodili, tak že v zimě taky nevim co budem dělat, asi návštěvi kamarádek domů, jinak nevim.
Tak to mi kupujem skleničky a vařit budu později, až se rozjí :slight_smile: kaše mu chutnaj a už přišel na chuť i zelenině, jen to nesmá rád husté spiš řidké.
UJ nás zubáky zatim nic a to už Patrik měl, no tak Nutrilon prostě nechce, cajík už trošku pije, ale nic moc, jo a ovoce máme zatim nedávat až po měsíci po zelenině.
No já uvažuju že by jsme na ten veletrh jeli zítra po tom vítání, bude tam méně lidí než o víkendu.
Jinak jsem byli v sobotu v Pruhonicích v Pohádkovém lese, super ale počásí bylo hrozné
29. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

tak já taky dávala ovoce cca po měsíci co jedla zeleninu
má ráda banány nektarinky broskve
zkoušela jsem i švestky hrušku a v létě si lízla melouna

já bych taky ráda někam s holkama vyrazila,ale bohužel obě jsou nastydlý
Kačka ani nechodí do školky
jsem asi jediná matka co nepouští dítě do školky s rýmou a kašlem
stejnak to tam zase čapla!

no tak když budeme mít tolik volného času v zimě,tak by jsme se konečně mohly setkat co?
30. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba co vítání občánků a co jste dostali?
30. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vítání paráda, zítra už budem mít fotečky tak se těšim, dostala jsem kytku, zlatý přívěšek na řetízek,( jestli je fakt zlatej nevim možná jen pozlacenej), :slight_smile: pak tašku a tam byli omalovánky , knížka pohádková, pamětní list, a ještě něco , ale už si to nějak nevybavuju.
Včera jsme byli u dr. na 3 očkování tak dnes má zase teplotu, ale jen trochu tak je to dobrý , jen pořád spinká.
Holky už nekupujete ježucha? já vůbec nevim co manželovi.
5. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak manželovi už jsem dárek měla,ale už jsme mu ho dala :grinning:
takže zas nebude mít nic pod stromečkem
a já taky nic nepotřebuju
co jsme chtěla tak si v průběhu roku koupím,takže pod stromkem budou mít jen děti
u kačky problém není:dostane lego prince k polepce povleční princeznovský a nějaký dětský knížky,ale fakt nevím co pro kristýnku
určirě tam bude mít pleny vlh.ubrousky a míč látkový zi Ikei a nějaký hračky do vody

co budete kupovat miminkům?
5. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jestli jste registrovaný v mimiklubu v globusu tak maj v akci přesnídávky od Hami :wink:
5. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsme pro nás je to z ruky :slight_smile: no tak Patrik dostane autodráhu, geomag ten dostane i Míša a pak nějaké oblečení , a knížka je dobrý nápad, Míšovi taky nevim všechny hračky má po Patrikovi,
Maj akci i v intersparu na zeleninky. :slight_smile:
No a jak to letos vidíte s pečením cukroví?
Koukala jsem na Aukro tak se prodává domácí cukroví 1kg za 270kč
Já teda musim péct, tak snad to budu stíhat , skříně už uklízim teď tak to snad vše stihnu .
Kde jsou všichni?
Patrik začal chodit ve školce na cvíčo, včera měli první hodinu tak byl nadšenej, tak snad ho to bude bavit.
6. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

my máme zase z ruky Interspar
nejbližší máme ve Šterboholech a jak neřídím,tak to fakt nehrozí!
já jsem spokojená v okolí mám tesco globus billu a docela je dobrý na zeleninu ovoce Lídl dokonce jsem tam v pondělí za super ceny koupila kačce zimní oblečení :wink:

u nás se cukroví moc nejí,ale asi se něco bude muset upéct pro návštěvy!ach jo mě to moc nebaví
o úklidu mě ani nemluv,už se na to fakt moc těším
ještě,že už mám okna

je super,že Patrik chodí na cvíčo
Kačka má objednaný tanečky ve školce,ale jak je nemocná tedy spíše nastydlá,tak tam už přes týden nechodí!
už aby zas v tý školce byla je protivná a nudí se!!

to jo sem už nikdo nechodí jen my dvě a občas mamina škoda :frowning2: )
a tak to bylo pěkně rozjetý
6. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já se klidně přidám jestli můžu... :slight_smile: ... já jsem momentálně bez auta, takže takhle do globusu nebo tak se vydat nemůžu... ale sjela bych někam zase takhle na nákupy... chodim nevíc jenom k nám do billy... máme tu ještě lidl a alebert ale do těch nechodim, maj tam mnohem menší výběr potravin... jdu tam třeba jednou za měsíc okouknout ty věci co nemaj v bille zase :grinning: ...
já cukroví určitě péct nebudu... jednak to neumim a jednak chci dělat perníčky, jestli se povedou a myslim, že už ty mi daj zabrat s ročnim mimčem (v tý době mu bude rok :slight_smile: )...
6. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no konečně se to tady třošku hnulo kde pořád lítáte?
U nás vše dobrý Ella je zlato,ikdyž teď začíná být dost mamánek :unamused: a vstává v 6:00 to je děs.V úterý měla svátek
řekli jsme si že to budem slavit na Elišku,když neni v kalendáři.Ale budem to slavit společně se Sárkou v sobotu
musim jim upéct nějaký dort a ještě chci dělat roládu šlehačkovou,tak uvidíme :grinning:
Sárka chodí ut a čt na tanečky a moc se jí tam líbí :slight_smile:
@moba jo Páťa chodí na cvíčo no to je fajn jen ať se pořádně vyřádí,dobrý je že to má přímo ve školce my tam máme taky tanečky,ale já jí vodim do taneční skupiny která má hodiny v jiné školce :sweat_smile:
Tak vítání se ti líbilo?No to já teda nadšená nebyla :angry: oproti tomu jaký krásný vítání bylo na Lužinách todle byl děs.Nikdo nic neřekl o focení musela jsem se jít sama zeptat,cena šílená :frowning2: a dáreček pro miminko žádný to si má jako číst knížku nebo si omalovávat :confounded: no a přívěšek miluju 4 trochu divný no :grinning: to tam už rovnou mohly napsat miluju trojku :grinning: :grinning: :grinning: Žádné představení malých dětiček no prostě divný jediný pozitivum že to tam bylo moc hezké.Jo a ještě to tam nebylo vubec zorganizované a maminky s dětma některé teda stalí a hosti seděli :confused: nikdo jim nic neřekl děs :angry:

@lenerka mamča mi Lídlu na Sárku nakoupila už moc oblečení maj tam kvalitn bavlnu a barvy se neoperou jsem stím moc spokojená.Tak Kačka je pořá nemocná no tak hlavně aby byla brzy fit a mohla být s dětma ve školce já ze Sárky šílim když je doma víc jak dva dny je to hroznej blázinec :grinning:
Jéé a Vánoce no to už se moc těšim Ella dostane toho hracího a zpívacího pejska od fisher price a sárka kolébku na panenku a asi koloběžku aby na ní mohla jezdit do školky :slight_smile: A taky dostane Kuchyňku tu elektronickou hodně teď vaří :wink:
A cukroví ??No u mě je to jasný peču každý rok alespoň 8druhů to jinak nejsou Vánoce :slight_smile: Ikdyž teď držim dietu musim schodit ještě 16kg už mám 4kg dole od minulého týdne,co jsem se do toho tvrdě obula :grinning:
7. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vám dám foto,ať vidíte ty moje dračice :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

kačka není nemocná jen nastydlá trošku rýma a kašel,řekla jsem si,že jí raději nechám doma,ale byla to chyba
furt ubližuje kristýnce
a doma je otravná jako štěnice,ještě,že už v pondělí maže
stejnak tam děti kašlou a smrkaj musej si s tím projít!

včera mě jedna mamča posílala kroužek se zvířátkama
na půl roku 700kč tak jí tam asi dám ona zvířata miluje tahá mě domu brouky housenky šneky....atd
nechápu,že obřího pavouka vezmu do ruky,ale pavučiny se štití :grinning:

ty jo ty dietíš?a co kojení ještě kojíš?
já jsem s váhou docela spokojená,jen by to chtělo posílit zádový a břišní svaly

holky jsou od pohledu pohodářky určitě zlatý hodný dětičky :wink:
za to kačka čertice,kristýnka zatím ještě hodná,ale už se taky umí ozvat!

jo jo já mám z Lídlu taky dost věcí
ponožky punčochy pyžama fakt je to za rozumnou cenu a dobrá bavlna
a hlavně to holky po sobě podědí

k těm vánocům?Kačka kuchynku dostala loni ke 3letům
taky pořád vaří :wink: ta koleběžka je dobrý nápad má jí skoro každý,když jede ze školky :wink:
škoda,že takový velký dárky jako kolo už má
7. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
8druhý cukroví to jsi moc velká šikula
a kdy to budeš péct?až holky usnou nebo se Sárinkou?
Kačka by se mě akorát motala ,ale něco asi spolu zkusíme
ať si trošku v tom těště popatlá :grinning:

kdy Ella začla sedět a stát?
Kristýnka pomaloučku leze,spíše se šoupe
7. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka no to možná jen tak vypadaj Sárka je čert od narození a Ella jí začíná pomalu ale jistě kopírovat.Takže fakt klidné děti nemám :grinning:
Ella se začala nejdřív plazit asi v pěti a pak si sedla v šesti měsících a to už byl fofr jak si sedla tak si stoupla a už se ani neplazila jen leze od šesti měsíců možná začátek sedmého leze jak drak :sweat_smile:
A cukroví no to budu péct něco se Sárko něco když bude ve školce :grinning:
Tak dej taky fotkyať vidim ty tvoje kočky :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já taky budu stopro péct, taky něco s Patrikem a něco když bude ve školce, snad to zvládnem nějak dát dohomady,
mamina holky jsou krásný, taky bych potřebovala hubnout, ale pořát kojim tak zatim to nechávám,
dnes by jsme měli jít na očkování proti chřip´ta teda ráno kejchal tak uvidim až pro něj půjdem, za chvíli musim jít budit Mišáka aby jsme letěli pro Páťu, dnes tam nespinká tak to mám chaotické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vítání občánků, no mi jsme představení měli a organizace taky ok.
7. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristýnka spí Kačka je hodná mám chvilku pro sebe
za chvíli se pakujem jedeme na prosek na kroužek
zatím jen na kukandu,a když se jí to bude líbit,tak jí to zaplatíme :wink:
kristýnku necháme babičce

Kačka v 10měs.chodila tak jsme na Kristýnku zvědavá,ale zatím dělá vše přes kopírák co dělala Kačka
s tím mluvícím pejskem je to dobrý dárek,ale mě to přijde dost pěnez
a hlavně,když už pak nebude další mimčo co pak s ním
plyšáků máme spousty
ale něco hracího mluvícího by se šiklo to Kristýnka miluje hlavně všechno házet z jídelní židličky dolů :grinning:
7. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba jó a byli jste v Táborský?A jaký jste měli představení na Lužinách vystupovali děti ze školky bylo to mochezký tady nic :frowning2:
@lenerka jo na ten zvířátkovej kroužek?To máš dobrý že ti babička může pohlídat u nás všichni pracujou :unamused:
7. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka kristínka už sedí asi jo viď.No Sárka už mi taky chodila v 10měsících :slight_smile:Myslela jsem že bude Ella pozadu a ono prd :grinning:
7. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moje babička kristýnky prababička je jí 75let
ale bolejí jí strašně kolena asi půjde na operaci,takže konec s hlídáním asi
máma nedělá je nemocná s nervama,tak tí raději děti dávám hlídat jen když jsem s ní nebo je s ní táta
člověk nikdy neví co udělá!

Kristýnka ještě sama nesedí!ještě na to nepřišla,ale myslím,že do 8měs.to stihne je šikovná
7. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka jo ták.no jasný to za chvilku bude sedět :slight_smile:du na rotoped a pak musim pro sárku a na tanečky
7. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my od dneška chodíme na kroužek se zvířátkama
Kačka byla nadšená
možná jí příští rok dám na angličtinu
my jsme se to učili až v pátý třídě a to už bylo pozdě
já jsem blbá na jazyky,ale manžel je šikovnej,tak snad Kačka bude po něm :wink:
7. říj 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tak to já neumim ani kváknout :grinning:
my včera na tanečkách tragedie stropila histerák že tam nebude tak jsme se zbalili a šli domu a dnes rano ve školce to sami řvala jak pominutá :angry: musela jsem jí vzít domů!Nechápu chodí sama i do dětskýho koutku,nevim proč to dělá v pondělí jí tam ale nechám a to se dneska měli fotit :frowning2:
8. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

to je divný co?kdyby to byla malá,tak bych řekla,že je protivná,že jí lezou zuby,ale Sárka už je má všechny
prostě nemaj svý dny
kačka naštěstí ve školce chce být,no uvidíme v pondělí ,půjde tam po 7dnech,snad tam bude chtít i spát
jsme také zvědavá na ty tanečky

tak jsme se dneska se švagrovou domluvily,že Kristýnce toho mluvícího pejska od Fisher Price koupíme k narozkám :wink:
maj ho teď v akci v globu za 899kč tak ho půjdu koupit,je to lepší něž přes internet,kvůli reklamacím
švagrová ho má a 3x reklamovala hrací ucho :confounded:
8. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek